İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.029,7800
 • EURO
  $0,9897
 • ALTIN
  $43.450,0000
 • BIST
  $160,1000
Kadıköy Tente Kumaşları Değişimi

Kadıköy Tente Kumaşları Değişimi

Kadıköy tente kumaşları değişimi konusunda üstün bir hizmet sunarak tentelerinizin daha uzun ömürlü olmasına imkân sağlıyor. Yağmur ve güneş ışını gibi doğa olaylarından korumaya yönelik üretilen tente modelleri bu durumlardan kaynaklı olarak deformasyon ve kumaş yırtılması gibi problemler ortaya çıkıyor. Bu durumlarda da tente kumaş değişimi yapmak gerekiyor. Tente kumaş değişimi yaparken dikkat edilmesi gereken pek […]

Kadıköy tente kumaşları değişimi konusunda üstün bir hizmet sunarak tentelerinizin daha uzun ömürlü olmasına imkân sağlıyor. Yağmur ve güneş ışını gibi doğa olaylarından korumaya yönelik üretilen tente modelleri bu durumlardan kaynaklı olarak deformasyon ve kumaş yırtılması gibi problemler ortaya çıkıyor. Bu durumlarda da tente kumaş değişimi yapmak gerekiyor. Tente kumaş değişimi yaparken dikkat edilmesi gereken pek çok husus yer alıyor.

Bu sebeple tente değişimini uzman kişilere yaptırmak çok daha faydalı olacaktır. Dayanıklı kumaşların tercihi ile beraber uzun ömürlü bir tente kullanımı söz konusu oluyor. Kalite kriterlerini ön planda tutmak büyük bir fayda sağlayacaktır. Tente kumaşları bez, branda ve kumaş gibi pek çok farklı formda üretiliyor. Mekânınıza en uygun olan tente kumaşını tercih ederek uzun süreli kullanım imkânı kazanmanız mümkün olur.

Tente Kumaşları Değişimi Nasıl Yapılır ?

Tente Kumaş Değişimi Nasıl Yapılır?

Tente kumaşları yıprandıktan sonra mutlaka değişim söz konusu olur. Aksi takdirde tenteler dış mekânınızı koruyamayacak yağmur suyu ve güneş ışınlarını geçirmeye başlar. Bu durum ile karşı karşıya kalmamak için yıpranan tente kumaşlarını mutlaka değiştirmek gerekiyor. Son zamanlarda tente kumaş değişimi oldukça uzman kişiler tarafından kolay bir şekilde yapılıyor. İlk olarak tente ölçüleri alınır ve buna uygun olarak kumaş tercihi yapılır.

Daha sonra tercih edilen kumaş ölçülere göre ayarlanır ve gerekli yere monte edilir. İlk olarak eski kumaş çıkarılır. Yeni kumaşın uçları belirli yerlere sıkıştırılarak gerdirilir. Gerdirilmediği takdirde çökme gibi problemler söz konusu oluyor. Bu sebeple yapan kişilerin en iyi şekilde gerdirme işlemini gerçekleştirmesi gerekir. Kumaş seçiminde çok dikkatli davranmak gerekiyor. Kumaş değişim işlemi yaparken tentelerin sigortasını kapatmak gerekiyor. Motor bakımı yapılmasa da mutlaka sigorta kapalı olmalıdır.

Tente Kumaşları Hangi Durumda Yapılmalıdır?

Dış mekânların korunması yardımcı olan tenteler bir süre sonra çevre etkilerinden kaynaklı olarak yıpranmaya başlar. Uzun süre kullanım imkânı sağlayan su geçirmez akrilik kumaşlar tercih edildiyse kumaşların yıpranma suresi uzar. Çok fazla güneş alan ya da  yağmur sularını alan yerlerde daha çok akrilik kumaşlar tercih ediliyor.

Akrilik su geçirmez kumaşlar 5 yıla kadar dayanıklılık garantisi veren kumaşlar oluyor. Çok fazla yağmur suyu almayan yerlerde ise sadece akrilik kumaşlar yeterli olacaktır. Tente kumaşlarının üzerinde yırtıklar oluşmaya başladıysa mutlaka değiştirmek gerekiyor. Aynı şekilde güneş ışınlarından dolayı kumaşta dökülmeler söz konusu oluyor ise tente kumaşlarını değiştirmek gerekir.

Uygun fiyatlı bir kumaş tercihi yapmak isteyen kişiler branda PVC tente kumaşını tercih edebilir. Fakat bu kumaş tercih ediliyor ise mekânın çok fazla güneş almıyor olması gerekir. Çok fazla güneş alan yerlerde PVC tente kumaşları çok çabuk yıpranır ve işlevini kaybeder. Aynı zamanda PVC tente kumaşları çok fazla güneş aldığı zaman koku problemi ortaya çıkarıyor.

Tente Kumaş Değişiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tente kumaş değişimi son derece önemli işlemlerden biridir. Kumaş değişimi yaparken dikkat edilmesi gereken pek çok husus yer alıyor.

 • Tercih edilen kumaşın kalitesine ve çeşidine dikkat etmek gerekir.
 • Tente kumaş değiştirirken tente sigortasının kapalı olması gerekir.
 • Değişim esnasında iyi bir gerdirme işlemi yapılmalıdır.
 • Kumaş yaptırırken mutlaka ölçülere uygun olarak yaptırmak gerekir.
 • Mekân için en uygun olan tente kumaşı tercih edilmelidir.

Bu kriterlere göre dilediğiniz gibi tente kumaş değişimi yaptırabilirsiniz. Kadıköy tente kumaşları değişimi ile profesyonel bir değişim söz konusu olur.

Tente Motoru Değişimi Bakımı ve Tamiri - Koçer Tente istanbul Tenteci

Tente Kumaş Değişim Fiyatları

Tenteler sürekli olarak değiştirilen sistemler değildir. Vakti geldiği zaman bakımı ve onarımı yapılır. Bakım ve onarımı düzenli bir şekilde yapıldığı zaman çok daha uzun ömürlü bir kullanım imkânı sağlıyor. Tente kumaşlarının sık sık temizliği yapılmalıdır. Aynı zamanda yıpranan tente kumaşlarını da değiştirmek gerekiyor. Tente kumaş değişim fiyatı tercih edilen kumaşa göre değişiklik gösteriyor. Çok kısa süren bir işlemdir. Montajı çok yüksek fiyatlı değildir. Kumaş değişimi sırasında en çok para kumaş tercihine gidiyor. Kadıköy tente kumaşları değişimi en ideal fiyatlar ile karşımıza çıkıyor. Ilk olarak kumaş araştırması yapılıp seçim yapıldıktan sonra değişim söz konusu olmalıdır. Tente kumaş değişimi ile ilgili en profesyonel hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?