İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.029,7800
 • EURO
  $0,9897
 • ALTIN
  $43.450,0000
 • BIST
  $160,1000
Kadıköy Tünel Branda

Kadıköy Tünel Branda

Kadıköy tünel branda  görünümü tünel şeklinde olan branda sistemidir. Tünel branda sistemi mekanlara göre tasarlanan ve çelik konstrüksiyon ile montajı yapılan bir branda çeşididir. Bu branda modeli genel olarak otel, kafeterya, restoran gibi işletmelerin girişlerinde tercih ediliyor. Mekanlara şıklık ve görsellik katan bir branda modeli branda hemen her mekana uyum sağlıyor. Ayrıca renk ve model açısından […]

Kadıköy tünel branda  görünümü tünel şeklinde olan branda sistemidir. Tünel branda sistemi mekanlara göre tasarlanan ve çelik konstrüksiyon ile montajı yapılan bir branda çeşididir. Bu branda modeli genel olarak otel, kafeterya, restoran gibi işletmelerin girişlerinde tercih ediliyor. Mekanlara şıklık ve görsellik katan bir branda modeli branda hemen her mekana uyum sağlıyor. Ayrıca renk ve model açısından da çeşitliliğe sahiptir. Öncesinde mekanda ölçüler alınır ve keşif yapılır. Keşif sürecinden sonra müşterimize kullanılacak malzemeler ve fiyat konusunda bilgi beyanında bulunulur. Tünel brandanın üretimi ve montajı minimum 5 gün içerisinde tamamlanır. Bu süre brandanın boyutlarına ve mekanın uygunluğuna göre daha kısa ya da daha uzun olabilir.

Yarasa Branda Modeli

Kadıköy tünel branda modellerinden biri de yarasa brandadır. Model itibarı ile bir yarasanın kanatlarını andıran bu branda mekanları ön plana çıkartır. Yarasa branda bir diğer isim olarak asma ya da germe branda olarak da biliniyor. Yarasa brandada neredeyse bütün renkler mevcuttur. Bu branda çeşidi, şiddetli rüzgar, fırtına gibi hava koşullarına karşı son derece dayanıklıdır. Bu sayede uzun yıllar kullanılabilir. Yarasa brandanın zengin renk seçenekleri arasından müşterimiz istediği rengi seçebilir. Yarasa branda müşterimizin seçimi doğrultusunda talep edilen renk ve ebatta üretilir. Yarasa brandada kullanılan çelik halatlar sayesinde ürün uzun yıllar dayanıklılık gösterir.

Kamelya Brandası Modeli

Kadıköy tünel branda modellerinden biri de kamelya brandasıdır. Kamelya brandası genellikle bahçe için kullanılan bir branda modelidir. Kamelya branda sisteminde mika branda kullanılır. Bu sayede uzun yıllar aynı dayanıklılıkta kalır. Yaz ya da kış bahçelerinde kurulan kamelya brandalar rahat bir dinlenme ortamı sunar. Görüntü açısından da estetik ve modern bir yapıya sahiptir. Kamelya branda sisteminin kurulumu kolayca yapılır. Ayrıca bu sistem kolay taşınabilir özelliğe sahiptir. Kamelya brandası modelinde renk seçeneği oldukça fazladır. Müşterimizin istediği renkte brandanın istenilen boyutta üretimi yapılır. Kamelya branda modelinin çatı kısmı branda ile etrafı ise şeffaf branda ile kapatılır. Bu sayede soğuk havanın geçişi tamamen engellenir.

Balkon Brandası Modeli

Balkonlarda kullanılan balkon brandası ile iç mekanları kötü hava koşullarından koruyabilirsiniz. Balkon brandaları sayesinde balkon keyfinizi rahatça yaşarsınız. Balkon brandaları estetik ve kaliteli bir görünüme sahiptir. Mekanlarınız dışarıdan bakıldığında son derece şık görünür. Firmamızda üretimi yapılan balkon brandaları birbirinden farklı renk ve desenlere sahiptir. Balkon brandasının montajı yapılmadan önce müşterimizin isteğine uygun renk ve desen belirlenir. Montaj öncesi balkonun ölçüsü alınır ve branda bu ölçüye göre tasarlanır. Ayrıca balkon brandaları üzerine istenilen modelde baskı da uygulanır. Firmamızda üretmiş olduğumuz kaliteli balkon brandaları sayesinde balkonlarınızı güneşten koruyarak rahatça oturabilirsiniz.  Ayrıca evinizi farklı ve estetik bir görünüme kavuşturmuş olursunuz.

Şeffaf Fermuarlı Branda 

Şeffaf fermuarlı branda çay bahçesi gibi işletmelerde kötü hava şartlarına karşı korunmak amacı ile tasarlanmıştır. Şeffaf branda şeffaf yapısı sayesinde manzarayı kolaylıkla görülebilir kılar. Şeffaf brandanın dış yüzeyi mika adı verilen dayanıklı bir branda kumaşı ile hazırlanır. Daha çok kafe tarzı ortamlarda kullanılan şeffaf branda modeli dernekler, şantiyeler gibi ortamlarda da kullanılıyor. Şeffaf branda modelleri her renkte üretilir. Renk seçimi tamamen müşterimizin tercihine bırakılır. Şeffaf brandanın kurulum süresi ölçülerine göre değişir. Kurulum öncesinde alanın ebatları incelenir ve keşif yapıldıktan sonra branda üretimi yapılır. Şeffaf branda fiyatları ürünün ebatlarına göre değişir. Şeffaf brandalar aynı zamanda kış bahçesi için de kullanılıyor.

Pencere Brandası 

Pencere brandası daha çok evlerin pencerelerinde dekor amaçlı ve güneşi engellemek amacı ile kullanılıyor. Pencere brandası yalnızca evlerde değil işletmelerde de pencere dekoru için kullanılır. Pencere brandası akrilik branda kumaşı sayesinde uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Bu modeller isteğe bağlı olarak sabit ya da açılır kapanır şekilde üretilir. Pencere brandasının demir profilleri müşterimizin istediği renklerde yapılır. Yine isteğe bağlı olarak brandanın aksamları demir ya da çelik olarak seçilebilir. Pencere brandaları kolay kullanılır ve şık görünüme sahip olan modeller arasında yerini alır. Firmamızda her alanda kullanım için branda üretimi yapılıyor. Firmamıza web sitemizden ya da telefon numaramızdan ulaşarak branda satın alabilirsiniz

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?