İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Kadıköy Yarım Kasetli Branda

Kadıköy Yarım Kasetli Branda

Günümüzde ihtiyaç duyulan her alanda ve işletme yerlerinde yarım kasetli branda modelleri kullanılır. Brandanın en önemli özelliklerinden birisi de kaset sistemine sahip olmasıdır. Bu sistem sayesinde ürün çok avantajlı kullanım sağlar. Çünkü kaset sistemi sayesinde branda kendisini içeriye hapseder ve bu sebeple de kumaş kendisini koruma altına almış olur. Kumaş dış bölgede kalmadığından dolayı dış […]

Günümüzde ihtiyaç duyulan her alanda ve işletme yerlerinde yarım kasetli branda modelleri kullanılır. Brandanın en önemli özelliklerinden birisi de kaset sistemine sahip olmasıdır. Bu sistem sayesinde ürün çok avantajlı kullanım sağlar. Çünkü kaset sistemi sayesinde branda kendisini içeriye hapseder ve bu sebeple de kumaş kendisini koruma altına almış olur. Kumaş dış bölgede kalmadığından dolayı dış etkenlere karşı korunur ve herhangi bir zarara maruz kalmaz.

Kadıköy yarım kasetli branda sistemi böylelikle kullanışlı ve rahat olur. Müşterinin istemiş olduğu renk ve desene göre imal edilen bu ürün fazlasıyla fonksiyoneldir. Kişilerin tercihine göre her genişlik ve uzunlukta ürün hazırlanabilir. Sistem kullanılmak istenmediğinde branda kaset içerisine sarılarak hava şartlarından ve dış etkenlerden korunur ve uzun ömürlü olarak yıllar boyu kullanılabilir. Hiç bir şekilde solma, aşınma ve çürüme yapmaz. Böylelikle müşteri kullandığı zaman memnun kalabilir.

Yarım Kasetli Branda Modelleri

Yarım kasetli branda modelinde otomasyon sistemi bulunduğu için gelişmiş bir yapıya sahiptir. Bu sistem nedeniyle kasetli branda ürünü hem daha uygun fiyatlı hem de daha cazip olur. Bu tür özelliği sebebiyle de ürün masraflı olmaktan çıkar. Branda kumaşının yapısı akrilik olduğundan dolayı güneş ışınlarından ve sıcaktan etkilenmez. Solma, yıpranma, ağarma ve aşınma gibi durumlara maruz kalmadığı için her zaman yeni ve parlak gözükür. Böylelikle uzun yıllar boyu içiniz rahat bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

Diğer branda modellerine nazaran kasetli branda ürünü Kadıköy yarım kasetli branda firması tarafından üretim sağladığı için daha avantajlı ve ilgi çekici olur. Kullanılan bu ürün her ortama ayrı bir görsellik ve ahenk katarak bulunulan yerin havasını farklılaştırır. Özellikle işletim yerleri olarak kafe, restoran, otel ve çay bahçesi gibi yerlerde kullanıldığı zaman müşterilerin dikkatini çekmeye yarar. Bu sayede çoğu işletim yerinde kullanılan bir ürün olarak yerini alır.

Yarım Kasetli Branda Nedir

Yarım kasetle branda iki isim ile bilinir. Bir diğer isimi ise yarım kapanır brandadır. Çoğu firma tarafından bu isim ile de anılır. Ürünün üst bölümünde saçak bulunur ve bu sayede branda kendini daha belirgin olarak gösterir. Yarım kasetli branda sistemi dinamik, güçlü, sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olur.  Bütün bu özellikleri olmasına rağmen oldukça az maliyetli bir sistemdir.

Fırtına, yağmur, kar ve güneş gibi hava şartlarına rağmen iyi bir koruma görevi sağlar. Ürünün kullanım avantajı çok ve kolay olduğu için birçok mekan yerlerinde kullanılabilir. Uzaktan kumanda sayesinde çalışır. Böyle bir durum sonucunda belirli bir mesafeden kadar açılıp kapanabilir. Bunun yanı sıra üründe yer alan saçak ve şemsiye gibi bulunan aparat sayesinde çalışır.Yarım Kasetli Tente

Yarım Kasetli Branda Özellikleri

Yarım kasetli branda müşteri isteğine göre üretilir. Her mekân yerinin rengi ve kullanılacak olan alanı farklı olduğu için ürününde çok fazla renk seçeneği bulunur. Müşterinin beğenmiş olduğu model en iyi şekilde mekâna göre ayarlanıp kullanılır. Branda ebadı 3.5 metreye kadar açılıp bulunduğu yeri muhafaza eder. Kullanılan her yeri güneşli havada gölgelendirir ve yağmurlu havada sudan korur. PVC kaplı alüminyum malzemesi olduğu için ürün her daim koruma altındadır. Branda her zaman toplanmadan açık kalsa dahi zarar görmeden kullanılabilir.

Branda kapatılacağı zaman kaset içerisine sarılır. Kaset önünde yer alan fırçalardan dolayı kumaş her zaman temiz kalır. Kasette bulunan conta sayesinde ürün rahat bir şekilde açılıp kapanır. Bu sistem sayesinde kumaş her zaman daha iyi korunup, kollanır. Kadıköy yarım kasetli branda sistemi çok modern ve çekici bir yapıya sahip olur. Modelde yer alan tüp motor sayesinde uzaktan kumanda ile çalışma gerçekleşir.

Yarım Kasetli Branda Sisteminde Kumaşı Nasıldır

Ürünün kumaş yapısı akrilik olmasından dolayı dayanıklı ve güçlüdür. Kaliteli malzeme yapısından dolayı hasar ve zarara uğramadan uzun süreli kullanım sağlar. Ürün alındığından itibaren 5 yıl garanti kapsamına girer. Herhangi bir sorun durumunda firma ile irtibata geçilip çözüm yolu bulunabilir. Güneşten solmadığı gibi yağmur suyunu da geçirmez. Böylelikle zamanla çürüme gibi bir sorun ile karşı karşıya kalınmaz. Çok fonksiyonelli kullanım sağladığı için yoğun talep gören ürünler arsında yerini alır. Böylelikle gönül rahatlığı içerisinde firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?