İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.436,0600
 • EURO
  $1,0790
 • ALTIN
  $48.057,2700
 • BIST
  $180,5000
Kafe Branda Fiyatları

Kafe Branda Fiyatları

Branda su ve güneşten korunmak amacıyla yapılan genelde bahçe, kafeterya ve havuz gibi yerlerde kullanımı olan kumaştan örülmüş bir araçtır. Su ve güneş ışıklarından mevsimine göre koruyan ve bahçe, havuz, cife gibi mekânlarda genellikle kullanılan malzemelerin genel adıdır. Brandaların kullanım şekilleri, kullanım amaçları ve kullanım alanları vardır. Brandalar koruyucu olarak çadır görevi görür fakat brandaların […]

Branda su ve güneşten korunmak amacıyla yapılan genelde bahçe, kafeterya ve havuz gibi yerlerde kullanımı olan kumaştan örülmüş bir araçtır. Su ve güneş ışıklarından mevsimine göre koruyan ve bahçe, havuz, cife gibi mekânlarda genellikle kullanılan malzemelerin genel adıdır. Brandaların kullanım şekilleri, kullanım amaçları ve kullanım alanları vardır. Brandalar koruyucu olarak çadır görevi görür fakat brandaların kullanım şekilleri ve çeşitleri daha fazla olur.

Brandalar Ne İş Yarar?

Brandalar genelde çay evleri, kumsallar gibi yağmur ve güneşten koruma gerektiren mekânlarda başta olmak üzere tekne ve araçlarda da kullanılmaktadır. Örneğin evimizin bahçesinde yazın gölge olarak  veya kışın sakin güzel bir ortam yaratmak istersek, yağan karı bir bardak çay eşliğinde izlemek istersek de şeffaf brandalar sayesinde mümkündür. Kumsallarda gölge amaçlı olarak, kafelerde kışın dış  mekânda, kendi bahçelerimizde yine hem yazın hem de kışın oturmak vakit geçirmek için plajlarda yine gölge için kullanılır.

Brandalar Nasıl Yapılır?

Branda büyük sanayi aletleri ile yapılmaktadır. Küçük liflerin birleşmesi ile oluşur. Su geçirmez özelliğini barındırarak yapılır. İçeriği itibarı ile hemen yıpranmayan, her türlü alana monte edilebilen, rüzgâr ve güneş ışıklarına karşı dayanıklı bir maddedir branda kumaşıdır. Usta ellerden bir harikaya dönüşen bu kumaş türü hem sıcakta hem de soğukta ya da ister kişisel isterse de kurumsal ticari amaçla olsun her zaman görevlerini yerine getirmektedir. Bununla birlikte uzun seneler hizmet etmektedir. Özel makineler sayesinde üretimi çok daha kolay olmaktadır. Branda üreticileri geniş fabrika ve iş alanları sayesinde kaliteli ürün yapabilmektedirler. Farklı firmaların, farklı ürünlerle ve farklı çeşitler ile üretildiği birçok branda yapan firma mevcuttur.

Brandanın Kullanım Alanları

Brandaların kullanım alanları çok fazladır. Branda ve branda kumaşından imal edilen ürünlerin kullanım sahaları: tekne, otomobil, kamyon, kamyonetler, çay bahçeleri, kafeler, bahçeler, deniz kenarı gibi birçok farklı yerdir. Araçlarda mevsimsel etkilerden muhafaza edilmesi için yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Branda ve branda kumaşının bir başka sık kullanıldığı ürünler ise plaj ve bahçe şemsiyesidir. Hava ısındığı zaman uğradığımız havuz ve plajlarda yine branda kumaşı kullanıldığını görürüz. Küçük yerlerde kullanım amacı ile üretilmiş branda ürünlerinin yanı sıra birde büyük amaçlara hizmet eden branda çeşitleri de bulunur. Buna örnek ise genelde inşaat ve benzeri geçici kullanım amacı ile üretilmiş branda ürünleri vardır. Brandalar hayatın birçok yerinde  ve yüzlerce koşul altında kullanılabilen koruyucu ürünlerdir. Brandalar kullanım olarak neredeyse hayatın birçok alanında kullanılıyor.

Branda Çeşitleri Nelerdir?

Brandaların kullanım alanlarının farklı olması nedeniyle branda çeşitleri farklı boylarda ve farklı şekillerde yapılır. Farklı alanlarda kullanıldığı için de çeşitleri de fazladır. Fermuarlı brandalar, şeffaf brandalar, afiş branda, şaman branda, oto brandası, kollu branda, tur brandası, delikli branda, naylon branda, fındık branda, iskele branda, havuz branda ve bahçe branda gibi birçok çeşidi vardır. Afiş brandalar ile reklam yapma veya güzel bir görünüm kazandırmak içinde kullanılan branda çeşididir. Brandaların her bir çeşidi farklı zevkleri ve farklı amaçları içinde barındırır. Ve brandalar, insanların hayatlarını kolaylaştırmaya yöneliktir

Brandaların Fiyatları Nasıl?

Branda fiyatları brandaların özelliklerine ve büyüklüklerine göre değişir. Brandalar genellikle metre ile satılır. Oto branda fiyatları, kış bahçesi branda metresi fiyatları, forklift brandası metresi sürekli olarak değişkenlik gösterir. Tente branda fiyatları ayrıca kalitelerine, çeşitlerine ve firmalarına göre de değişiklik gösterir.  Firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?