İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
Kâğıthane Branda Tente

Kâğıthane Branda Tente

Kâğıthane Branda Tente, tente ve branda satışında önerilen kuruluşların başında gelir. Brandaların kullanım amacı, tentelerden biraz daha farklıdır. Brandaların sanayi, nakliye ve tarım sektöründe sıkça kullanıldığını görmek mümkündür. Brandalar, ürün kurutma ve sergilemesinde sıkça kullanılmaktadır. Ürünlerin kurutulurken nemden etkilenmeyen, korunaklı örtülerin üzerinde kurutulması gerekir. Firmamız, uygun büyüklük ve yüksek kalitede brandaların satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Evden […]

Kâğıthane Branda Tente, tente ve branda satışında önerilen kuruluşların başında gelir. Brandaların kullanım amacı, tentelerden biraz daha farklıdır. Brandaların sanayi, nakliye ve tarım sektöründe sıkça kullanıldığını görmek mümkündür. Brandalar, ürün kurutma ve sergilemesinde sıkça kullanılmaktadır.

Ürünlerin kurutulurken nemden etkilenmeyen, korunaklı örtülerin üzerinde kurutulması gerekir. Firmamız, uygun büyüklük ve yüksek kalitede brandaların satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Evden eve eşya taşımacılığında da branda kullanımı öne çıkmaktadır. Brandaların eşyaların üzerini kaplarken, nakliye esnasında olumsuz hava koşullarından da etkilenmemesini sağlamak son derece önem taşımaktadır.

Firmamız, nakliyecilikte her büyüklükte branda teminini sağlamaktadır. Meyve ve sebze sergilenmesinde de kullanılan tenteler, farklı renk ve özelliklerde yer alır. Güneş ışınlarını da geçirmemesi ürünlerin bozulmadan nakliyesini sağlayacak unsurların başında gelir.

Çiçek Tente – Branda, Tente Sistemleri

Tentelerde Farklı Modeller

Kâğıthane Branda Tente, tentelerde farklı ebat ve özelliklerde model zenginliğine sahiptir. Firmamız, tente alacak olanlar için ücretsiz danışma hizmeti de verecektir. Yapılacak keşif ziyaretleri sonucunda ilgili alana en çok yakışacak ve uygun özellikte tente tasarımları tavsiye edilecektir. Tente kurulumu ve montajı firmamızca yapılacak olup, oluşabilecek arızalara karşı da teknik destek ekibimiz mevcuttur.

Tentelerin teraslar için kullanımı önerilen mafsallı modelleri ile vitrin ve kafeler için önerilenleri ise körüklü tente modelleri olmaktadır. Körüklü tente tasarımları, kafelerde ve restoranlarda son derecece şık duracak modellerdir. Yarım daire şekline sahip olan bu tenteler, kavisli yapıları ile yağmuru geçirmeyecek ve güneş ışınlarından koruyacak özellikler içerir.

Sıcak tasarımlara sahip olmalarından ötürü hizmet sektöründe en çok tercih edilen tente kategorileri içerisindedir. Teraslarda tercih edilecek mafsallı tenteler de kolay açılıp kapanmaları sayesinde herkes için rahat kullanım sağlayacaktır. Yağmur ve güneş gibi hava koşullarından koruması nedeniyle mafsallı tenteler, balkon ve teraslarda en çok tercih edilen modellerdir. Hava koşullarından etkilenmeden balkonlarda oturma imkânı sunmaktadır.

Çadır Tenteler İle Her Türlü Organizasyon İçin Uygun Mekânların Yaratılması

Kâğıthane Branda Tente, çadır tenteler için çok farklı model zenginliğine sahip kuruluşların başında gelir. Çadır tentelerin geniş alanlara kısa sürede kurulabilmesi ve az maliyetle tesis edilmesi, tentelerin en önemli özellikleri arasındadır. Çadır tenteler, sirk, fuar, çocuk oyun alanları ve spor tesislerinde sıklıkla görülmektedir.

Organizasyonlar için ışık, ses gibi sistemlerin de kurulabilmesine olanak sağlamaktadır. Firmamız, çok farklı büyüklüklerde çadır tentelerin kurulumunu en kısa sürede yapmaktadır. Şantiye alanlarında da kısa sürede ve az maliyetle kurulumu mümkündür. Sirklerde renkli ve yüksek tavanlı çadır tenteler son derece sevimli ve dekoratif duracak modeller içerisindedir.

Kamelyalar ve Kış Bahçelerinin Önemi

Kamelyalar ve kış bahçeleri, son zamanlarda insan hayatının vazgeçilmez birer parçaları haline gelmişlerdir. Kış bahçeleri, dört mevsim bahçe kullanımı isteyenlerin tercih ettikleri tente türleri içerisindedir. Kış bahçelerinde de farklı cam sistemleri söz konusu olup, şeffaf ve açılıp kapanan özellikleri ile bahçe kullanımını isteyenler için önerilen sistemlerdir.

Olumsuz hava koşullarında koruyucu olan bu tente tasarımları, aşırı sıcaktan ve kışın da aşırı soğuk ve kar gibi hava oluşumlarından koruyacaktır. Kış bahçeleri, kafe, lokanta villa gibi yerleşim yerlerinde olduğu kadar site bahçelerinde de kullanımı yaygınlık gösteren kapalı alanlardır.

Son dönemlerde yeşile ve doğaya verilen önem gereği hemen her alana bahçeler düzenlenmekte ve şık peyzaj uygulamaları uygulanmaktadır. Firmamız, her alana yakışan farklı büyüklüklerde kamelya ve kış bahçesi uygulamaları ile önerilen kuruluşların başında gelmektedir.

Kamelya Branda Gölgelik Tente Portatif Uygun Fiyat

Hızlı Servis ve Montaj Hizmeti

Firmamız talep halinde Türkiye’nin her bölgesine hızlı servis ve montaj hizmeti sunacak kuruluşların başında gelmektedir. Teknik servis ekibimiz alanında uzman olan kuruluşların başında gelmektedir. Oluşabilecek arızalar için yerinde hizmet veren işletmemiz, bu konuda uzman olup, en farklı model ve büyüklüklerde tente satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

Kâğıthane ve semtlerinde tercih edilen firmamız, yakın ya da uzak bölgelerde tente montaj ve branda hizmeti sunmaktadır. Her ortama uygun olan sağlam tente tasarımları ile önerilen kuruluşların başında gelmekteyiz. Sert hava koşullarına karşı dayanıklı malzemeler ile yapılan tenteler, uzun süre bozulmadan kullanım avantajı sunacaktır. Paslanmaz malzemeler ile yapılan tenteler, son derece sağlam ve dekoratif ürünlerdir. Profesyonel hizmet için firmamızdan hizmet alınması önerilir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?