İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.029,7800
 • EURO
  $0,9897
 • ALTIN
  $43.450,0000
 • BIST
  $160,1000
Kamelya Üst Brandası Modelleri istanbul

Kamelya Üst Brandası Modelleri istanbul

Kamelya çadırları günlük hayatta açık alanlarda kullanılan ve sıkça tercih edilen, portatif, taşınabilen, üstü branda ile kapatılan bir üründür. Kamelya çadırları şık görünümlere sahiptir. Kamelya brandaları hem kış hem de yaz aylarında kullanılır. Yağmurlu zamanlarda ıslanılmasını engelleyen, güneşli günlerde ise gölgelik görevi gören kamelya brandaları farklı renk ve modelleri ile kullanıcılara pek çok seçenek sunar. […]

Kamelya çadırları günlük hayatta açık alanlarda kullanılan ve sıkça tercih edilen, portatif, taşınabilen, üstü branda ile kapatılan bir üründür. Kamelya çadırları şık görünümlere sahiptir. Kamelya brandaları hem kış hem de yaz aylarında kullanılır.

Yağmurlu zamanlarda ıslanılmasını engelleyen, güneşli günlerde ise gölgelik görevi gören kamelya brandaları farklı renk ve modelleri ile kullanıcılara pek çok seçenek sunar. Açık alanların her mevsim en verimli şekilde kullanılmasını sağlayan Kamelya çadırı modelleri sadece üst tarafları kapatılarak değil aynı zamanda dört tarafı kapatılarak da kullanılabilir. İsteğe göre kamelya çadırının farklı alanları açılıp kapanan bir sistemle kontrol edilebilir.

Kamelya Brandası Neden Tercih Edilir?

Kamelya brandası açık alanların verimli bir şekilde değerlendirilmesinin yanı sıra fuar, festival, otel, kafe bahçesi ya da müstakil evlerin bahçelerinin tüm hava koşullarında kullanıma uygun hale gelmesi için de tercih edilir.

Kamelya brandası ile fuarlarda alanlarına taşınabilir bir çadır sistemi kurulur. Bu alanlarda yağmur ve güneşli günlerde konforlu bir kullanım sağlanır. Bunun yanı sıra kapalı salonlarda stand alanlarının ayrılması için de kamelya brandaları tercih edilebilir. Dış alanlarda kullanılan kamelya brandaları kişilerin kötü hava koşullarından korunması sağlar. İstenilen genişlikte üretilerek farklı kullanım ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Kamelya Üst Brandası Avantajları Nelerdir?

Branda modelleri farklı mevsimlerde otel, kafe, ev bahçeleri ve fuar ve stand alanlarının farklı hava koşullarında da kullanılmasını sağlar. Kamelya üst brandası modelleri istanbul firmamız tarafından kullanıcıların kullanımına hazır hale getirilir. Kamelya üst brandasının avantajları arasında aynı zamanda kış dönemlerinde soğuk havanın da içeriye girmesini engellemek bulunur.

Bu kapsamda kamelya üst brandasının etrafı cam fleks ya da şeffaf branda ile kapatılır. Bu kapatma işlemi ile belirlenen alan kapalı bir mekâna dönüştürülür. Portatif ve taşınabilir özelliği ile kullanım ve taşıma hizmetinde de konforlu bir avantaj sunar. Aynı zamanda kolay montaj ve demontaj özelliği ile kurulum ve taşınma aşamasında kullanıcılara kolaylık sağlar.

Kamelya Brandası Nasıl Kullanılır?

Kamelya üst brandası modellerine göre farklı kullanım çeşitleri vardır. Kamelya üst brandası çelikten yapılan bir iskelet sistemi ile kurulabilir. Bu iskelet sisteminin üzerine branda sonradan gerilebilir. Bu sistemde montaj uzmanına ihtiyaç duyabilirsiniz.

Aynı zamanda sabit kamelya modelleri de vardır. Burada kamelya iskeleti istenilen bölgeye sabitlenir ve üst brandası gerilir. Bu model genellikle ev bahçesi, otel ve kafe bahçe alanlarında kullanılır. Festival ve fuar alanlarında ise taşınabilir kamelya üst brandası modelleri kullanılır. Üretilen kamelyalara göre en az 6 kişilik alanlar yaratılabilir.

Kamelya Modelleri Nelerdir?

Kamelya modelleri kişilerin isteğine ve ihtiyaçlarına göre üretilir. Kamelya modellerinde üst brandası çeşitlilik gösterir. Altıgen, kare, dikdörtgen gibi üst branda modellerinin yanı sıra daha şık görünümü olan yuvarlak kamelya üst modelleri de bulunmaktadır. Kamelya üst brandası modellerinde de pek çok çeşit bulunur. Renkli ve şeffaf branda modellerinden kamelya çadırları üretilir. Aynı zamanda bir reklam pano alanı olarak da kullanılabilir.

Özellikle 4 tarafı kapatılarak üretilen kamelya modellerinde brandalar tasarımlar, logolar ve farklı renklerle bir reklam alanı haline gelir. Kamelya üst brandası iskeleti de farklı ürünlerle üretilebilir. Burada çelik ya da ahşap malzemeler kullanılır. Ahşap iskelet için kullanılan ağacın böceklenme ve çürüme yapmamasına dikkat etmeli, çelik iskeletin de paslanmaz olmasına özen göstermelisiniz. Kamelya üst brandası modelleri istanbul firması sizlerin ihtiyaç ve tercihleri doğrultusunda üretimleri gerçekleştirmektedir.

Kamelya Üst Brandası Fiyatları Nelerdir?

Kamelya üst brandası modellerinin fiyatları değişiklik göstermektedir. Kamelya alımı yapmadan önce dikkat etmeniz gereken pek çok nokta fiyatı da belirleyecektir. Kamelya brandasının üretildiği malzemeler, kullanılan branda kumaşının kalitesi, kullanım konforu, kamelya brandasının montajı gibi birçok ayrıntı fiyatların artmasını ya da düşmesine neden olacaktır.

Bu kapsamda sizlerin kamelya üst brandasının kaliteli, üreten firmanın ise güvenli ve profesyonel ekipler ile hizmet vermesine dikkat etmelisiniz. Aksi halde kamelya üst brandasının kurulumundan kısa süre sonra sorunlar yaşayabilir, zararınızın temin edilmesini sağlayamayabilirsiniz. Kamelya üst brandası modelleri istanbul firmamızdan, kamelya üst brandası modelleri, kullanımı ve fiyatları hakkında detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?