İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Kamelya Üst Brandası Modelleri

Kamelya Üst Brandası Modelleri

Kamelya üst brandası modelleri, farklı geometrik şekillerde olabilir. Değişen ebatlarda yer alan kamelya brandaları, altıgen, sekizgen ya da dikdörtgen formunda olabilecektir. Sıcak havalarda güneşten koruma özelliği olan brandaların, kışın da yağıştan koruma özellikleri ön plandadır. Kamelyaların başlıca kurulum amacı, dış hava şartlarından koruma sağlamasına yöneliktir. Dört mevsim de bahçede oturmak isteyenler için önerilen kamelya ve kış […]

Kamelya üst brandası modelleri, farklı geometrik şekillerde olabilir. Değişen ebatlarda yer alan kamelya brandaları, altıgen, sekizgen ya da dikdörtgen formunda olabilecektir. Sıcak havalarda güneşten koruma özelliği olan brandaların, kışın da yağıştan koruma özellikleri ön plandadır. Kamelyaların başlıca kurulum amacı, dış hava şartlarından koruma sağlamasına yöneliktir. Dört mevsim de bahçede oturmak isteyenler için önerilen kamelya ve kış bahçeleridir. Maksatlarına uygun olarak kaliteli malzemelerden yapılmış olması, kamelyalardan istenen verimin sağlanması için son derece önem taşır.

Kamelya üst brandalarının akrilik kumaş malzemelerinden yapılmış olması ve destekleyen mekanizmalarının çelik olması da önem taşıyacaktır. PVC cinsi kumaşlarla da kamelyaların üst kısımlarının kapatıldığı bilinmektedir. Uzun süre bozulmadan kullanım için kamelya üst brandalarının kaliteli malzemelerden yapılmış olması önerilir. Kamelyaların çok rahat bir şekilde kış bahçelerine dönüştürülme imkânı da bulunur. Yanlarına uygun kalınlıkta şeffaf tenteler ile kapatıldığı zaman çok şık kış bahçelerini oluşturmak mümkün olacaktır.

Kamelyaların Kış Bahçesi Olarak Kullanımı

Kamelya üst brandası modelleri, şıklıkları kadar ortama sağlayacağı koruyuculukları ile de önerilen tasarımlardır. Doğaya olan özlem ve her mevsim tabiatın içinde olma isteği, yaşam alanlarında kış bahçesi tasarımlarına olan ilgiyi de arttırmıştır. Kamelyaların, sadece üst kısımları farklı formlarda kapatılmış alanlar olması, onların yalnızca bahar ve yaz aylarında kullanılması demek olmayacaktır. İstendiği takdirde yan tarafları da tentelerle kapatılarak rahatlıkla kış bahçeleri şeklinde kullanılabilirler.

Kamelyaların açılıp kapanan cam sistemleri, hava koşullarına göre ayarlanabilecektir. Kamelya alacak olanlar için dayanıklı tasarımların tercihi son derece önem taşır. Fırtına ve rüzgar gibi hava koşullarına dayanıklılık kamelya ve kış bahçeleri için aranan özelliklerdir.

Tentelerin Kullanım Alanları

Kamelya üst brandası modelleri arasında nemi ve güneş ışınlarını geçirmeyecek ürünlerin kullanımı önerilir. Tentelerde kaliteli olmasının yanı sıra fonksiyonel olan çok fazla çeşit te yer alır. Tentelerin yaşam alanlarına kattığı artı değerler oldukça fazladır. Körüklü tentelerin yarım daire şekli, kolay şekilde açılıp kapanması ve estetik şekli kafe ve lokanta gibi yaşam alanlarında kullanımını arttırmıştır. Dükkân camekanlarında da dekoratif görünümleri sayesinde kullanımı tercih edilen tasarımlardır.

Mafsallı tenteler, akrilik kumaş yapıları ile teras ve kat bahçelerinde en çok tercih edilen tente modelleridir. Mafsallı tentelerin balkonlarda ve lokantaların teraslarında kullanımı son derece fazladır. Sert iklim koşullarına dayanıklı olan mafsallı tentelerin yaşam alanlarında kullanılması önerilen tente modelleridir. Dekoratif özellikler kadar, kalite de tente seçimlerinde önem taşır.

Kaliteli Brandaların Tercihi

Brandaları sanayi, tarım ve nakliye sektörlerinde sıkça görmek mümkündür. Brandalar, ürünlerin depolanmasında, kurutulmasında ve pazar tezgahlarında sergilenmesinde kullanılırken, taşımacılıkta da kullanılmaktadır. Gerek gıda maddelerinin nakliyesinde gerekse de evden eve eşya nakliyesinde taşıma kamyonlarının üzerinde kullanımı söz konusudur. Nakliyatta gıda maddelerinin bozulmadan nakliyesi için hava koşullarından etkilenmeyen brandaların kullanımı önerilir

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?