İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Kamp Çadırı istanbul

Kamp Çadırı istanbul

Kolay bir şekilde taşınabilen, açık havada konaklamak için kurulup ve daha sonra sökülebilen yapılara çadır adı verilir. Çadırlar pek çok farklı malzemeden yapılabiliyor. Bez, deri, çul ve keçe olmak üzere 4 farklı şekilde meydana gelebiliyor. Kamp çadırları seyahat amaçlı kullanılıyor. Seyahat esnasında konaklama maliyeti vermek istemeyen kişiler genellikle kamp çadırlarını tercih ediyor. Gezgin kişilerin en […]

Kolay bir şekilde taşınabilen, açık havada konaklamak için kurulup ve daha sonra sökülebilen yapılara çadır adı verilir. Çadırlar pek çok farklı malzemeden yapılabiliyor. Bez, deri, çul ve keçe olmak üzere 4 farklı şekilde meydana gelebiliyor. Kamp çadırları seyahat amaçlı kullanılıyor. Seyahat esnasında konaklama maliyeti vermek istemeyen kişiler genellikle kamp çadırlarını tercih ediyor. Gezgin kişilerin en büyük ihtiyaçlarından biri kamp çadırı oluyor. Kamp çadırı istanbul firmasında pek çok farklı modelde çadır bulmak mümkün oluyor. Kamp çadırlarının ortama uyum sağlaması çok önemlidir. Kışlık kamp çadırı ve yazlık kamp çadırı olmak üzere kategoriye ayrılıyor. Kışın sıcak tutan çadırlar yazın ise serin tutan çadırlar tercih ediliyor. Kamp çadırı seçerken pek çok konu göz önünde bulundurulur. Doğa ortamında bir kamp yapacak olan insanlar daha kapsamlı bir çadır tercih etmelidir. Çadır dışındaki canlılardan korunacak düzeyde çadırlar ön plana çıkıyor.

Original Boutique Kamp Çadırı 6 Kişilik Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Kamp Çadırı Nasıl Seçilir?

Seyahat esnasında konaklama sıkıntısı yaşamak istemeyen ya da konaklamaya maliyet ayırmayan insanlar için en iyi tercih kamp çadırları alıyor. Günümüzde pek çok çadır modeli bulunuyor. Bunlar 3 kişilik çadır, tek kişilik çadır, aile çadırı, araç üstü çadır ve otomatik çadır oluyor. Her çadır modelinin kumaş kalitesi farklı oluyor. Çadır seçimi yaparken hem kalite hem de zevkleriniz ön planda tutulmalıdır. Hangi çadırın hangi mevsimde kullanıldığı son derece önemli bir konudur. Aynı zamanda kamp çadırı seçerken içerisinde kolay nefes alıp vereceğiniz çadırları seçmeniz gerekir. Piyasayı iyi bir araştırma yaparak öğrenip daha sonra seçim yapmanız gerekir. Her bütçeye uygun bir çadır modeli bulunuyor. Çadır seçiminde mutlaka mevsim değişimine uygun olarak kumaş çeşidi seçilmelidir. Bu durum göz önünde bulundurulmaz ise kamp esnasında çeşitli problemler yaşanabilir.

Yazlık Kamp Çadırları

Kamp çadırları yazlık ve kışlık kamp çadırları olmak üzere kategoriler halinde karşımıza çıkıyor. Halk arasında Festival çadırı olarak da bilinen yazlık kamp çadırları yaz tatili yapmak isteyen kişilerin çok rağbet gösterdiği çadır modellerinden biridir. Sentetik bir kumaş ile yapıldığı için yaz aylarında çadırının içi son derece serin olacaktır. Aynı zamanda sentetik kumaşın bir diğer faydası da nefes alıp verme konusunda rahatlık sağlamasından kaynaklanıyor. Çok hafif bir yapıda olmasından dolayı kolay bir taşıma imkânı sunar. Uygun fiyatlı olmasından kaynaklı çok fazla rağbet görüyor. Kolay bir kurumu vardır. Kış ayları hariç 3 mevsim kullanıma uygundur. İçerisinde çift dikiş bulunuyor. İlkbahar ve sonbahar gibi mevsimlerde hava daha yağışlı ve ılık olacağı için mumlu branda kullanımı yaparak bu aylarda da yazlık çadır kullanmak mümkün oluyor.

Kışlık Kamp Çadırları

Kış sporları için ya da kış tatili yapmak isteyen kişiler için kışlık kamp çadırları son derece ideal tercihler oluyor. Kışlık kamp çadırlarının pek çok modeli bulunuyor. Bu çadırlar imalat esnasında daha kaliteli brandalar tercih ederek ısı yalıtımı sağlayan çadırlar oluyor. Isı ve nem yalıtımı sağlamasından dolayı kış aylarında kolay bir şekilde kullanımı mümkün oluyor. Çadır tipi seçerken mutlaka mevsimler göz önünde bulunmalıdır. Kış aktiviteleri yapacak olan insanlar bu çadırlarda seyahat ederek aktivitelerini gerçekleştirebilir. İçerisinde daha çok şeffaf branda gibi ısı ve nem yalıtımı sağlayan branda modelleri tercih ediliyor. Aynı zamanda bulundurduğu havalandırma delikleri ile nefes alıp vermede de kolaylık sağlıyor. Kamp çadırı istanbul en iyi kamp çadırlarını müşterilere sunuyor. Kışlık kamp çadırı tercih ederken mutlaka kaliteli branda kullanılıp kullanılmadığına dikkat etmek gerekir. Kış aylarında insanları soğuktan koruyacak olan şey bir anda oluyor.

İzmir içinde, ikinci el satılık Çadır 4 mevsim kışlık kamp ç

Kamp Çadırı Fiyatları

Kamp çadırları mevsimsel olarak farklılık gösteriyor. Farklı modellerin meydana gelmesi fiyatlarda değişimi ortaya çıkarıyor. Yazlık kamp çadırları daha uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkarken kışlık kamp çadırları daha yüksek fiyatlı oluyor. Bunun temel sebebi ise kışlık kamp çadırları içerisinde kullanılan malzemenin daha kapsamlı olmasından kaynaklı oluyor. Kamp çadırı istanbul pek çok farklı desende ve modelde çadırlar bulunduruyor. Aynı zamanda her bütçeye uygun çadır bulun durmasından kaynaklı olarak çok fazla tercih ediliyor. Kışlık kamp çadırı tercih ederken mutlaka kaliteli branda kullanımına özen göstermek gerekir. Aksi halde çadırın içerisi soğuk hava ile dolar ve rahat bir konaklama imkânı mümkün olmaz. Kamp çadırları ile ilgili firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?