İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Kamyonet Tente istanbul

Kamyonet Tente istanbul

Kamyonet tente istanbul, Brandaların nakliyat sektöründe de sıkça kullanıldığı gözlemlenmektedir. Eşyaların şehir içi ya da şehirlerarası taşımacılıkta hasar almadan taşınması için uygun özellikler içeren kalın ve kaliteli brandalar ile sarılması önemlidir. Firmamız, branda satışında profesyonel hizmet veren ve kaliteli branda satışı yapan kuruluşlardandır. Ürün kurutulması ya da sergilenmesinde de kullanım alanı yaygındır. Kamyonet Tentesi Alırken […]

Kamyonet tente istanbul, Brandaların nakliyat sektöründe de sıkça kullanıldığı gözlemlenmektedir. Eşyaların şehir içi ya da şehirlerarası taşımacılıkta hasar almadan taşınması için uygun özellikler içeren kalın ve kaliteli brandalar ile sarılması önemlidir. Firmamız, branda satışında profesyonel hizmet veren ve kaliteli branda satışı yapan kuruluşlardandır. Ürün kurutulması ya da sergilenmesinde de kullanım alanı yaygındır.

Kamyonet Tentesi Alırken Önemli Noktalar

Kamyonet tentesi alırken tentenin su geçirmez garantisi olması oldukça önem taşır. Biz sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için ürünlerimizi birçok kez testlerden geçirmekteyiz. Tente su geçirmezliği sayesinde kamyonetinizin içerisindeki ürünlere zarar vermez. Kamyonet tentesi profesyonel bir ekip ile yapılmalıdır. Biz sizlere kamyonet tente olarak bu garantiyi vermekteyiz. Bizim ekibimiz eğitimlerini almış profesyonel bir ekiptir. Tentenizin kamyonetiniz ile birleşimi güzel olmalı ki soğuk karlı ve yağmurlu havalarda açılma yapıp taşınan eşyaların zarar görmemesi gerekir.

Kamyonet tente istanbul, Uzman ekibi ve oldukça uygun fiyatları ile sizlere hizmet vermeye devam eden firmamız aracılığı ile sizler de tente sistemlerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizleri arayarak daha detaylı bilgi elde edinmektir. Sizler de geç kalmadan hayalinizdeki tente sistemlerine firmamız aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

Brandalardan beklenen özelliklerin başında, soğuk ve nem geçirmeyen ve fırtına gibi sert iklim koşullarına dayanıklı olan brandalar gelmektedir. Branda alacak olanlar için tavsiye edilecek en önemli unsurların başında, brandaların uygun kalınlıkta olması ve hava koşullarına karşı dirençli bir yapıya sahiptir.

Tır ve Kamyon Brandası - Doruk Çadır

Kamyonet Tentesi istanbul Nelere Önem Gösterir?

Kamyonet tentesi istanbul, siz büyük araç, tır araçlarında taşıdığınız malzemelerin korunması için oldukça önem taşır. Tenteler kullanılacakları yer ve durumlara göre kaliteli ve sağlam ve su geçirmez kumaşlardan yapılır. Özellikle kamyon tenteleri montaj ve demontaja maruz kalacakları için sağlam kumaştan ve montaj aparatları kullanan uzman ekibimiz, Tente kumaşları genel olarak pamuk, akrilik iplik, polyester iplikten dokuma seçmekte ve bu şekilde yapmaktadır.

Tenteleri monte edebilmek için de demir veya alüminyum aparatlar kullanmaktayız. Sizleri daha memnun edebilmek adına tentelerimiz test altından geçmektedir. Kamyon tentelerinde en önemli özelliği tentenin sökülebilir takılabilir bir özellikte olmasıdır. Böylelikle ihtiyaç duyulmadığı zamanlarda tente kolaylıkla çıkarılıp katlanarak kaldırmanız mümkündür.

Kamyonet tentesi yaptırmak isteyenlerin bir diğer bekledikleri fayda ise satın almış oldukları tentenin araca montesinin firmamızın tarafından yapılmasıdır. Bizde sizler için araçlarınıza montaj işini üstlenip yapmaktayız. Birçok firma tente satışı ile beraber montaj işlemlerinde de yapmaktadır. Fakat montaj ve tente firması seçerken dikkat etmelisiniz. Biz kamyonet tente istanbul olarak sizlere güvenli satış ve garantili montaj’ı sağlıyoruz.

Kamyonet Tentesi Fiyatları Nasıl Olur?

Kamyonet tentesi seçerken seçilen kumaş ve malzemeye göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Kamyonet ve tırları yapılan tenteler boyutu ve Baskılı ya da baskısız seçeneği şeklinde fiyatlarında farklılık yaratabilecek durumdadır. Bu seçtiğiniz tenteciye göre de değişkenlik gösterir. Biz kamyonet tentesi istanbul olarak sizlere hem kaliteli hem de uygun fiyat veriyoruz.

 

 

Araç Tenteleri ve Kullanımı

Kamyonet tentesi olduğu gibi kamyonet kasasında malzemeleri nasıl koruyorsa araçlarınıza uygun boyutlarda da tenteler bulunmaktadır. Araç tentesi dilediğiniz şekilde olabilmektedir. Araç arkasında ya da içinde bulunan eşyaları; yağmurdan, tozdan ve alınacak herhangi bir darbeden korumaya yarana tenteler, farklı çeşitlerde tenteler ile sizlerleyiz.

Su geçirmez özelliği bulunan tentelerin alınması sizler açısından daha iyi olacaktır. Yağmurlu ve karlı havalarda taşınacak mallar, kamyonet gibi bir araç ile transfer edilecek ise, tentenin dayanıklı olması ve su geçirmeyen malzemelerden malzemeler kullanarak sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Koyacağınız bisiklet vb malzemeleri hava koşullarına karşı korumaktadır.

Tır brandası ve kamyon brandaları - Real Branda

Kamyonet Tente istanbul Ne Tür Hizmetler Veriyor?

Aksi takdirde çabuk yırtılan ve aşınan bir tente kullanıcısına büyük sorun ve maddi açıdan kayıplarınıza neden olur, hem de vaktinizin boşa gitmiş olma nedeni ortaya çıkar. Kamyonet tente istanbul olarak uzman ekip kadromuz ile memnun kalacağınızın güvencesini veriyoruz. Araç tenteleri olarak adlandırılan ve araçların içinde bulunan eşyaları ve malzemeyi toz, kir ve yağmurdan koruyan ürünler, farklı şekillerde üretildiği gibi, ihtiyaca göre açık ya da kapalı konumda da uygunluk sağlar. Firmamızdan rahatlıkla ve güvenle hizmet alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?