İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.427,6300
 • EURO
  $1,0760
 • ALTIN
  $48.027,2300
 • BIST
  $180,3000
Kamyonet Tente

Kamyonet Tente

Kamyonet tente, kamyonetlerin kasalarında taşınılan malzemelerin yağmurdan, kardan ve tozdan korunmasını sağlar. Kamyonet tente olarak sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Kamyonetlerde taşınan birçok malzeme uzak mesafelere getirip götürülür.  Kamyonet tente olarak sizleri en iyi memnun edecek şekilde hizmet veriyoruz. Kamyonetlerimizin kasalarında taşıdığımız ürünler önem taşınır. Bu nedenle bu ürünlere zarar gelmemesi adına kamyonet kasalarımıza yapılan hava […]

Kamyonet tente, kamyonetlerin kasalarında taşınılan malzemelerin yağmurdan, kardan ve tozdan korunmasını sağlar. Kamyonet tente olarak sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Kamyonetlerde taşınan birçok malzeme uzak mesafelere getirip götürülür.  Kamyonet tente olarak sizleri en iyi memnun edecek şekilde hizmet veriyoruz. Kamyonetlerimizin kasalarında taşıdığımız ürünler önem taşınır. Bu nedenle bu ürünlere zarar gelmemesi adına kamyonet kasalarımıza yapılan hava koşullarından dolayı kamyonet kasasını koruyan malzemeye kamyonet tente denir.

Kamyonet Tente Avantajları

Kamyonet tente, Uzman ekibi ve oldukça uygun fiyatları ile sizlere hizmet vermeye devam eden firmamız aracılığı ile sizler de tente sistemlerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizleri arayarak daha detaylı bilgi elde edinmektir. Sizler de geç kalmadan hayalinizdeki tente sistemlerine firmamız aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Brandalardan beklenen özelliklerin başında, soğuk ve nem geçirmeyen ve fırtına gibi sert iklim koşullarına dayanıklı olan brandalar gelmektedir. Branda alacak olanlar için tavsiye edilecek en önemli unsurların başında, brandaların uygun kalınlıkta olması ve hava koşullarına karşı dirençli bir yapıya sahiptir.

Kamyonet tente, Brandaların nakliyat sektöründe de sıkça kullanıldığı gözlenir. Eşyaların şehir içi ya da şehirlerarası taşımacılıkta hasar almadan taşınması için uygun özellikler içeren kalın ve kaliteli brandalar ile sarılması önemlidir. Firmamız, branda satışında profesyonel hizmet veren ve kaliteli branda satışı yapan kuruluşlardandır. Ürün kurutulması ya da sergilenmesinde de kullanım alanı yaygındır.

Kamyonet Tentesi | Form Tente

Tente’nin Brandadan Farkı ve Kullanıldığı Yerler Nelerdir?

Brandalardan en önemli farkları, yaşam alanlarında dekoratif unsurlara da sahip olmasıdır. Evlerin balkonları, villa ya da restoran gibi alanlarda kış bahçesi kullanımı son derece yaygındır. Ayrıca, teras kullanımı olan iş yeri ya da mesken maksatlı yaşam alanlarında da dekoratif çatı kaplama örtüleridir. Kumaş örtülerden farklı olarak, daha dayanıklı ve güneş ışınlarını emerek içeriye geçirmeyen özelliklere sahiptir.

Açılıp kapanan özellikleri sayesinde veranda ve balkonlarda en çok tercih edilen şık korunaklı kaplamalardır. Pek çok türü bulunan tentelerin başlıca öne çıkanları şunlardır: Pergola, mafsallı, körüklü tente, kamelya ve kış bahçelerdir. Tentelerin kullanım alanlarına göre farklı şekillerde isimlendirilirler. Her yaşam alanına uygun tente modeli de farklı olacaktır.

Kamyonet Tente’nin Kapak Çeşitleri Nelerdir?

Arka Sarma perdeli kapak, Ön sarmak perdeli kapak, Ön amortisörlü kapak, Arka amortisörlü kapak, 90 derece açılır amortisörlü arka kapak gibi modelleri vardır. Ayrıca 90 derece açılır amortisörlü ve kırma kapak, 180 derece açılır amortisörlü kapak, 180 derece açılır amortisörlü ve kırma kapak,  90 derece yan açılır amortisörlü kapak gibi çeşitliliği oldukça fazladır. Bununla birlikte 90 derece yan açılır amortisörlü kırma kapak, 180 derece yan açılır amortisörlü kapak,  180 derece yan açılır amortisörlü kırma kapak şeklinde başka çeşitleri de mevcuttur.

Kamyonet Tentesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kamyonet tentesi alırken tentenin su geçirmez garantisi olması oldukça önem taşır. Biz sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için ürünlerimizi birçok kez testlerden geçirmekteyiz. Tente su geçirmezliği sayesinde kamyonetinizin içerisindeki ürünlere zarar vermez. Kamyonet tentesi profesyonel bir ekip ile yapılmalıdır. Biz sizlere kamyonet tente olarak bu garantiyi vermekteyiz. Bizim ekibimiz eğitimlerini almış profesyonel bir ekiptir. Tentenizin kamyonetiniz ile birleşimi güzel olmalı ki soğuk karlı ve yağmurlu havalarda açılma yapıp taşınan eşyaların zarar görmemesi gerekir. Biz de sizlere bu garantiyi ve memnuniyeti vermek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Körüklü Tente

Körüklü tente modelleri ile siz de dış mekânınızı kapalı bir yere dönüşme imkânınız bulunur. Pencere ya da balkonlar hariç küçük çaplı her yerde kullanıma hazırdır. Küçük bakkallar cafeler gibi mekânlarınızı itinayla fatih branda tente olarak kapatmaktayız. Bu tente modelinin kolayca arızalanmayan bir iskelet sistemine sahiptir. Kademeli olarak açılabilen tente modeli olan körüklü tente sizin istediğiniz seviyede durma özelliği taşır.

Metiniş tente - Posts | Facebook

Katlanır Araç Tentesi Nedir?

Otomobillerimizin koruma için kullanılan branda modelinin yeni hali katlanabilir, raylı ve körüklü sisteme denilir. Çadır tipine benzer. Yazlık ve villa gibi mekânlarınızın yapı ve ruhsat durumuna ihtiyaç kalmadan rahatlıkla kullanabileceğiniz bir tentedir. Su geçirmez özelliği sayesinde rahatlıkla kullanıma hazırdır. Firmamızdan tereddüt etmeden yardım alabilirsiniz. İstediğiniz tente çeşitlerinin hepsini güvenli bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?