İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.054,2200
 • EURO
  $0,9867
 • ALTIN
  $43.676,5100
 • BIST
  $160,3000
Kamyonet Tentesi istanbul

Kamyonet Tentesi istanbul

Nakliyat sırasında en önemli konulardan biri nakliyat kamyonetleri oluyor. Doğru ve güvenilir bir şekilde nakliyat yapmak için kamyonet üzerinde alınması gereken bazı önlemler yer alıyor. Eşya Nakliyat yapılabildiği gibi gıda nakliyatı da yapılabiliyor. Nakliyatı daha güvenli bir şekilde gerçekleştirmek adına kamyonet tenteleri devreye giriyor. Son zamanlarda pek çok nakliye aracı için tercih edilen tente modellerinden […]

Nakliyat sırasında en önemli konulardan biri nakliyat kamyonetleri oluyor. Doğru ve güvenilir bir şekilde nakliyat yapmak için kamyonet üzerinde alınması gereken bazı önlemler yer alıyor. Eşya Nakliyat yapılabildiği gibi gıda nakliyatı da yapılabiliyor. Nakliyatı daha güvenli bir şekilde gerçekleştirmek adına kamyonet tenteleri devreye giriyor. Son zamanlarda pek çok nakliye aracı için tercih edilen tente modellerinden biridir.

Peki, kamyonet tentesi nedir? Son zamanlarda İnsanların merak ettiği konulardan biri haline gelmiştir. Pek çok firma bu konu ile ilgili üretim yapıyor. Nakliyat sırasına sağladığı faydalar ön plana çıkan özelliklerinden biridir. Kamyonet tentesi tercih ederken dikkat edilmesi gereken konular göz önünde bulundurulmalıdır. Daha güvenilir bir taşıma imkânı için mutlaka bu tente modellerini tercih etmek gerekiyor. Kamyonet tentesi istanbul bu konu ile ilgili çok titiz bir çalışma yürütüyor ve müşterilerini memnun edecek şekilde hizmet veriyor.

Kamyonet Tentesi Nedir?

Nakliyat firmalarının en çok tercih ettiği tente modellerinden biri olan kamyonet tentesi son zamanlarda merak edilen ve talebi artan tente modellerinden biri olmuştu. Nakliyat esnasında kasa kısmında bulunan eşyaların ya da gıdaların zarar görmemesi adına korumalık olarak yerleştirilen sistemlerdir.

Son yıllarda özellikle gıda taşımacılığı yapan ve şehirlerarası taşımacılık gerçekleştiren nakliyat firmalarının tercihi arasında yer alıyor. Bu tente modelleri genellikle kamyonetin kasa kısmını kapsıyor. Kamyonetin kasa kısmında yer alan bu tente ile taşınan yük tozdan ve yağmur gibi doğa olaylarından korunmuş olur.

Ürünlere hiçbir zarar gelmeden taşımacılık sağlamak adına çok büyük bir rol oynuyor. Kamyonet tentesi çok büyük bir önem taşıdığı için mutlaka nitelikli bir firmadan tercih yapmak gerekiyor. Aynı zamanda uzun ömürlü ve üstün bir koruma sağlaması adına mutlaka kaliteli kumaş ve iskelet seçimi yapmak gerekir.

Kamyonet Tente Modelleri

Kamyonet tente istanbul pek çok farklı renk ve desen çeşidi ile müşterilerin karşısında çıkıyor. Kamyonet tenteleri sürekli yolculuk yaşama durumundan kaynaklı olarak genellikle koyu renkli olarak üretiliyor. Fakat isteğe bağlı olarak kumaş rengi ve deseni yaptırmak mümkün oluyor. Büyük bir firma dâhilinde taşımacılık yapılıyor ise firmaların logosu ya da ismi tente üzerine yazdırılabilir. Yeşil, kırmızı, beyaz, gri ve mavi olmak üzere geniş bir renk yelpazesi bulunuyor.

Bu renkler arasında kiri göstermemesi adına mutlaka koyu renkler tercih edilmelidir. Aynı zamanda açılır kapanır özelliği ve mekanizmasına bağlı olarak da model değişimi söz konusu oluyor. O zamanlarda en çok tercih edilen model beyaz renk üzerine yapılan firma reklamı oluyor. Bu şekilde hem firmanın reklamı yapılıyor hem de güzel bir görüntü ortaya çıkıyor.Kamyonet Tentesi | Melsa Branda Tente Fiyat 399 TL

Kamyonet Tentesi Özellikleri Nelerdir?

Hem yurt içi hem de yurt dışı taşımacılık yapan firmaların en çok önem verdiği konulardan biri kamyonet tentesi oluyor. Kamyonet taşımacılığı son derece önemli bir taşıma olduğu için en güvenilir şekilde taşıma gerçekleştirmek adına kamyonet tentelerine başvuruluyor. Hem taşınan ürünleri korurken hem de sürücünün sürüş güvenliğini sağlıyor. Kamyonet tentesi tercih edilirken kalitesine ve işçiliğine çok büyük bir önem göstermek gerekiyor.

Bu gibi hususlar güvenliğin sağlanması açısından çok önemlidir. Kamyonet tente modellerinde müşterinin istediği tarzda renk ve desen tercih edilebilir. Daha çok Avrupa tarzı akrilik su geçirmez kumaş tercih ediliyor. Böylece oluşan hava olaylarına karşı üstün bir koruma sağlanıyor. Kamyonet tenteleri genellikle 5 yıl kullanım ömrü veriyor.

Temizliğine ve bakımına dikkat edildiği zaman bu süre uzayabiliyor. Kamyonet tenteleri son derece kolay bir şekilde temizleniyor. Aynı zamanda açma kapama esnasında büyük bir kolaylık sağlayan mekanizmaya sahiptir. Kamyonet tentelerinde UV katkısı söz konusu olduğu için güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyucu bir özellik taşıyor.

Kamyonet Tente Fiyatları

Kamyonet tentesi istanbul pek çok farklı kumaş çeşidi ve deseni ile müşteri karşısına çıkıyor. Renk ve model değişimi söz konusu olduğu zaman fiyatta da aynı şekilde bir değişim söz konusu oluyor. Tente fiyatlarını en büyük ölçüde etkileyen hususlardan biri tercih edilen kumaşın ve brandanın kalitesi oluyor.

Aynı zamanda tercih edilen ebada bağlı olarak da fiyat değişimi söz konusu oluyor. Bu sebeple ebat ve model belirlenmeden fiyat belirlemek söz konusu olmuyor. Ilk olarak kamyonetin ölçüsü alınır daha sonra ise kumaş belirlenir. Bu hususlar tamamlandıktan sonra fiyat belirleme söz konusu oluyor. Kamyonet tentesi ile ilgili firmamızdan en iyi hizmeti alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?