İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Kamyonet Tentesi

Kamyonet Tentesi

Tenteler sadece mekân önlerinde değil aynı zamanda araçlar için de üretilmiştir. Araçlar için üretilen tente modellerinden bir tanesi kamyonet tentesi olmaktadır. Bir tente modeli son derece büyük bir avantaj sağlamasından kaynaklı olarak nakliyat yapan kişilerin çok fazla tercih ettiği modeller arasındadır. Taşımacılık esnasında oluşabilecek pek çok olumsuz durumu en aza indirmeye yardımcı olur. Özellikle son yıllarda kullanımı […]

Tenteler sadece mekân önlerinde değil aynı zamanda araçlar için de üretilmiştir. Araçlar için üretilen tente modellerinden bir tanesi kamyonet tentesi olmaktadır. Bir tente modeli son derece büyük bir avantaj sağlamasından kaynaklı olarak nakliyat yapan kişilerin çok fazla tercih ettiği modeller arasındadır.

Taşımacılık esnasında oluşabilecek pek çok olumsuz durumu en aza indirmeye yardımcı olur. Özellikle son yıllarda kullanımı büyük oranda artış göstermiştir. Bu tente modeli pek çok avantajı ile ön plana çıkmasından kaynaklı olarak tercih edilme oranı da artmıştır. Kamyonet içerisinde taşınan pek çok gıdanın ya da eşyanın yağmur sularından ve güneş ışınlarından herhangi bir zarar görmesini engellemek adına tercih edilen bir tente modelidir.

Taşınabilen bütün ürünlerin korunmasına hedef almıştır. Nakliyat firmaları bu sebeple mutlaka kamyonetten tentesini tercih ediyor. Eskiden böyle bir durum söz konusu olmadığı için insanlar sadece branda örterek gıdaları korumaya çalışıyordu. Fakat bu durumu yetersiz olduğu için tente modelleri üretilmeye başlandı. Böylece çok daha üstün bir koruma elde edilmiş oldu.

Kamyonet Tentesinin Avantajları 

Kamyonet tentesinin pek çok avantajı bulunuyor. Bu avantajlar arasında en önemlisi nakliyat esnasında taşınan eşyaların hiçbir zarar görmeden taşınmasına yardımcı olmasıdır. Tente kamyonetin kasa kısmına monte edilir ve burada bulunan eşyaların tamamı korunmuş olur. Böylece zararsız bir taşıma imkânına erişmek mümkün olur.

Son yıllarda çok fazla tercih edilen modellerden biridir. Diğer bir avantajı ise sürücünün kaza yapmasını engellemesidir. Sürücünün oturduğu alanı da koruma özelliğine sahip olduğu için yağmur suları ya da kar suları gibi hava olaylarının sürücüyü etkilemesini engeller. Sular ön cama gelmeden dışarı atılır. Son derece büyük bir fayda sağlamaktadır. Güvenilir bir nakliyat işlemi gerçekleştirmek için mutlaka tercih edilmesi gerekir.

Kamyonet Tentesi Özellikleri


Kamyonet tentesi
 güvenli bir taşımacılık için büyük bir önem taşır. Bu sebeple taşıma firmaları tarafından tercih edilen tente modelleridir. Yağmur suları ve güneş ışınlarına karşı koruyucu özelliğe sahip olması için dayanıklı bir yapıdan üretilmiştir. Hem yurt içi hem de yurt dışı nakliyat hizmetlerinde kamyonetler çok büyük bir önem taşır.

Taşıma esnasında taşınan malzemelerini zarar görmemesi için tente modelleri tercih edilmektedir. Aynı zamanda sürüş güvenliği de sağlamaktadır. İşçilik ve kalite kamyonet tentelerinde son derece büyük bir önem taşıdığı için dikkat edilmesi gereken kriterler arasında yer alıyor. Kamyonet tentelerinin pek çok rengi ve deseni bulunmaktadır. Fazla kiri göstermemesi adına daha çok koyu renkler tercih edilmektedir.

Tercih edilen kumaşlar daha çok akrilik su geçirmez kumaşlar olmaktadır. Güneş belirli bir süre sonra tentede dökülmek gibi problemler ortaya çıkarır. Böyle bir problem yaşandığında mutlaka değiştirilmesi gerekir. Yeşil, mavi, kırmızı, gri ve beyaz gibi geniş bir renk skalasına sahiptir. İsteğe bağlı olarak tente kumaşları üzerine taşımacılık firmasının logosu ya da adı yazdırılabilir. Böylece reklam yapma imkânınız da bulmuş olursunuz.

Kamyonet Tente Fiyatları

Kamyonet tenteleri farklı kriterlerde elde edildiği için fiyatlar da dalgalanma durumu söz konusu oluyor. Tercih eden kumaşın kalitesine bağlı olarak kamyonet tentesinin fiyatı değişime uğruyor. Kamyonet tenteleri genellikle uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkıyor.

Aynı zamanda kullanılan iskelet yapısına kalitesine bağlı olarak da fiyatta dalgalanma durumu söz konusu olmaktadır. Tente kumaşı üzerine yapılan logolar ya da yazılar fiyatı artıran unsurlar arasında yer alıyor.

Baskı kalitesine bağlı olarak fiyatları artış gösterir. Genellikle kaliteli bir şekilde üretildiği için alelade branda sistemlerine göre yüksek fiyatlı olabilir. Kamyonetin büyüklüğüne göre bu durum değişiklik gösterebiliyor. Çok büyük kamyonetlerde daha fazla metrekare tercih edildiği için daha yüksek fiyatlı olabilir.Ana Branda - Kamyon ve Kamyonet tentesi

Kamyonet Tentesi Teknik Özellikleri

Kamyonet tentesinin iskelet kısmı demirden yapılmaktadır. Tercih edilen bir cümle borular ise 21/3 ml olmaktadır.  İskelet sisteminin özel boyalar ile boyanması mümkündür. Köşe kısımları 1.2 milimetre olmaktadır. Kullanış açısından iyi bir performans elde etmek için arka kapak ikiye kırmalı amortisörlü şekilde olmalıdır.

Kir oluşumunun engellenmesi adına ilaçla bir şekilde tercih edilmektedir. En iyi performansı sağlamak adına brandaların çok iyi bir şekilde gerilmiş olması gerekir. Kamyonet tentesi en iyi özelliklerde tercih edildiği zaman uzun süreli kullanım imkânı sağlamaktadır. Kamyonet tenteleri ile ilgili hizmet almak isteyen kişiler firmamızı tercih edebilirler.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?