İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Karpuz Tente

Karpuz Tente

Karpuz tente ismini alan karpuzdan alır. Karpuz dilimlerine benzeyen bu tente modeli şık ve gösterişli bir modeldir. Otellerin, kafelerin, evlerin ve balkonların pencerelerinde kullanılmak için tercih edilebilir. Karpuz tentenin dayanıklı olması da çok önemlidir. Dış cephede kullanıldığı için rüzgara ve sert hava koşullarında kırılmamalıdır. Karpuz tente balkon pencerelerinde de gölgelik ve yağmurluk olarak kullanılır. Karpuz tente satın […]

Karpuz tente ismini alan karpuzdan alır. Karpuz dilimlerine benzeyen bu tente modeli şık ve gösterişli bir modeldir. Otellerin, kafelerin, evlerin ve balkonların pencerelerinde kullanılmak için tercih edilebilir. Karpuz tentenin dayanıklı olması da çok önemlidir. Dış cephede kullanıldığı için rüzgara ve sert hava koşullarında kırılmamalıdır.

Karpuz tente balkon pencerelerinde de gölgelik ve yağmurluk olarak kullanılır. Karpuz tente satın alırken güvenilir ve kaliteli bir firmadan hizmet almanız çok önemlidir. Karpuz tentede kullanılan malzeme farklı tente modellerine göre daha az malzeme ile üretilse de daha zor bir üretim süreci bulunmaktadır.

İzmir Karpuz Tente - Karpuz Tente Fiyatları - Pergola

Karpuz Tente Neden Tercih Edilir?

Karpuz tente, kapıların girişleri, restoranların kapı girişleri, cam ve balkonların pencerelerinin yağmur, güneş ve toz gibi durumlardan korunması için kullanılır. Dış görünüşü şık ve gösterişli bir modeldir. Karpuz meyvesinden ismini alan bu tente modelinin üretimi işçilik emeğinden dolayı zordur. Daha az branda kumaşı ile yapılır.

Brandasında kullanılan iskelet ve kumaşın kaliteli olması ve dış etkenlerden dolayı renklerinin solmamasından dolayı tercih edilir. Tercih edilmesindeki en büyük etken kullanıldığı alanda yağmurun içeriye girişini engeller. Güneşli havalarda gölgelik görevi görür. Uzunluğu kişilerin isteğine göre değişiklik gösterir ve üretilir. Bu özelliği sayesinde de kullanıldığı alanda cam önü manzarasını kapatmayarak seyir imkânı sunar.

Karpuz Tentesinin Kullanım Alanları?

Karpuz tente tüm açık alanlardaki pencere, balkon ve girişlerde kullanılabilir. Diğer tente modelleri gibi açık bir alana kurulan ayaklı bir sistem değildir. Otellerin, mağazaların, ev balkon ve pencerelerinin üst kısmına monte edilerek kullanılır. Açılıp kapanabilir bir sistemle üretilen karpuz tenteler aynı zamanda işletmeler için bir reklam panosu olarak da kullanılabilir. Karpuz tente brandası logo ve reklam tasarımları ile üretilerek de kullanılabilir.

Karpuz Tente Sistemi Nasıldır?

Karpuz tente sisteminin en önemli özelliklerinden biri kullanıldığı alana sunduğu görselliktir. Kullanıldığı mekâna şık bir görünüm sunan Karpuz tentenin kullanım özelliklerinde de avantajlar vardır. Karpuz tente sistemi istenilen bölgeye kolaylıklar monte edilebilir.

Diğer tenteler gibi büyük alanlardan ziyade uzunluğu ve genişliği daha kısadır. Ayaklı bir sistemi yoktur. Kullanılmak istenen alana monte edilir. Açılır ve kapanır sistemle üretilir. Uzaktan kumanda ile ya da elle açılıp kapama işlemi yapılabilir. Bunun yanı sıra sabit karpuz tente sistemi de üretilebilir.

Karpuz Tente Modelleri Nelerdir?

Karpuz tente istenilen modele göre üretilebilir. İsterseniz düz renk isterseniz farklı desenler ile üretilmesini isteyebilirsiniz. Karpuz tente ismi gibi karpuz dilimleri genişliğinde ya da daha yuvarlar formlarda üretilebilir. Bu modellerler kullanılacak alana göre de değişiklik gösterir. Karpuz tente sisteminde de iki model vardır. Bunlardan biri sabit karpuz tentedir.

Bu model kurulum alanında dış alanı rahatsız etmeyecek şekilde üretilir ve açılıp kapatılmaz. Hareketli karpuz tentede ise istenildiği zaman açılıp kapanma imkânına sahip olursunuz. Hareketli karpuz tentede otomatik sistemde uzaktan açılıp kapanma imkânı vardır. İsterseniz manuel sistemle açma kapama işlemini elle de yapabilirsiniz.

Karpuz Tente Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Karpuz tente alımı yaparken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Burada karpuz tente üretimi gerçekleştiren firmanın güvenilir olması en önemli özelliklerden biridir. Bunun yanı sıra firmanın kaliteli de olması gerekir. Firmanın deneyimli ve profesyonel ekiplerle çalışması üretilen tentenin de kaliteli olması demektir.

Aynı zamanda teslim alınan tentenin arızalanması, kumaşının zarar görmesi ya da renginin solması durumunda iade ya da değişim yapılması önemlidir. Firmanın güvenilirliği ürünün de güvenilir olması demektir. Firmamız bu kapsamda karpuz tente üretimi yaparak kaliteli ve güvenilir hizmeti sizlere ulaştırmaktadır.

Karpuz Tente

Karpuz Tente Fiyatları

Karpuz tente fiyatları firmadan firmaya değişiklik gösterir. Karpuz tente üretiminde kullanılan sistem, mekanizmanın sağlamlığı, tente kumaşının kaliteli, renk solmazlığı fiyatları belirler. Uzun ömürlü ve kaliteli bir karpuz tente almak isterseniz fiyatlar açısından yüksek rakamlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak diğer tente fiyatlarına göre daha uygundur. Çünkü burada kullanılan sistem de kullanılan kumaş ölçüleri de diğer tente modellerine göre daha basittir. Bu kapsamda siz de alanlarınıza şık bir görünüm katarken konforlu bir kullanım için firmamız ile iletişime geçebilir, detaylı bilgi ve hizmete ulaşabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?