İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.961,3400
 • EURO
  $0,9345
 • ALTIN
  $43.154,9900
 • BIST
  $149,3000
Karpuz Tente istanbul

Karpuz Tente istanbul

Tente, branda gibi ya da çeşitli kumaşlardan yapılan, kurulduğu ortamı, çeşitli hava şartlarından koruyan bir sistemdir. Tente yaptırmanın amacı, bazen dekoratif bazen de koruma ve konfor sağlaması içindir. Günümüz de pek çok yer de, pek çok tente modeli ile karşılaşmak mümkündür. En çok tercih edilen tente modelleri şunlardır; Cam tente Pergola tente Karpuz tente Körüklü […]

Tente, branda gibi ya da çeşitli kumaşlardan yapılan, kurulduğu ortamı, çeşitli hava şartlarından koruyan bir sistemdir. Tente yaptırmanın amacı, bazen dekoratif bazen de koruma ve konfor sağlaması içindir. Günümüz de pek çok yer de, pek çok tente modeli ile karşılaşmak mümkündür. En çok tercih edilen tente modelleri şunlardır;

 • Cam tente
 • Pergola tente
 • Karpuz tente
 • Körüklü tente
 • Otomatik tente
 • Branda tente

Gibi pek çok tente modeli vardır. Önemli olan yaptıracağınız ortama göre en uygun tente modelini yaptırmaktır.

Bu tenteler arasın da en çok tercih edilen ve pratik olan tentelerdir birisi de karpuz tente modelidir.

1500719374-antalya-guven-cadir-tente-ve-branda-imalatcisi - Öz Güven Çadır, Branda, Tente

Karpuz Tente Nedir

Karpuz tente, görsel olarak bakıldığı zaman, karpuzu anımsattığı için bu isim verilmiştir. Son derece şık ve dekoratif bir görüntüsü olan karpuz tenteler, günümüzde pek çok kişi tarafından tercih edilip kullanılmaktadır.

Karpuz Tentenin Özellikleri Nelerdir

Karpuz tenteler hem en dayanıklı hem de en uygun fiyatlı olan tentelerdir. Önemli ve dikkat çeken özellikleri vardır. Karpuz tentenin özellikleri şu şekilde sıralanabilir.

 • Karpuz tenteler mağaza, market, otel, lokanta gibi yerler de yaz kış konfor sağlar.
 • Güvenilir ve sağlam bir yöntemdir.
 • Kapı girişlerini ve pencereleri dekoratif olarak çok şık yapar.
 • Malzemeleri ithal ve kalitelidir.
 • Monte edilmesi uzun zaman almaz.
 • Model ve renk seçme şansı vardır.
 • Arzu edilirse cam model yaptırma imkânı bulunur.
 • Diğer tente modellerinden daha fazla popülerdir.

Karpuz Tente Avantajları

Karpuz tente diğer tente türlerinden biraz daha farklı bir modeldir. Fakat uygulaması kolaydır. Diğer tenteler daha dar alanlara uygulanabilirken, karpuz tente daha geniş alanlara uygulanabilir. Diğer tente modellerine göre, daha dekoratif bir yapıya sahiptir. Evlerinizi ve mekânlarınıza görünümü ile süslemektedir. Maliyeti düşük fakat işçiliği detaylı olan bir modeldir. Kumaşları yıllar boyu dayanabilir.

Artı olarak pencerelere de uygulanabilir. Fakat en çok eski yıllardan bu yana, kapı önlerine uygulanmıştır. Montesi bir kaç saat sürer. Kolay kurulur. Garantisi olan bir üründür.

Karpuz Tente Nasıl Üretilir

Karpuz tentenin düz ve yuvarlak şekilde iki tane çerçeve modeli bulunmaktadır. Bunlardan hangisinin yapılacağına, müşteri karar vermektedir. Yani zevkle ilgili bir durumdur. Çerçevenin hangisi olacağı seçildikten sonra, kumaş seçimine sıra gelir. Kumaşın da ardından yapılma işlemine başlanır. İlk olarak kullanılacak olan demirler boyanır.

Bura da demirlerin statik olan bir fırın boya ile boyanması şarttır. Aksi takdir de ürün dayanıksız olacaktır. Demirler boyandıktan sonra, demirlerin üzerine gerilerek, zımparalanır. Kumaş gerilmezse potluk oluşur ve güzel durmaz. Eğer bir ev ve ya otele karpuz tente uygulanacak da, kumaşın akrilik kumaş olması daha güzel görüntü verir. Ya da bir dükkân a uygulanacak da bu tip yerler için, polyester daha iyi bir sonuç verecektir.

Eğer karpuz tente yapmak istiyorsanız, ilk olarak randevu almanız gerekmektedir. Gerekli malzeme listesi yapıldıktan sonra, uygun bir gününüz de monte edilebilir. Siz de isterseniz, firmamızı arayıp, istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Tente Modelleri - Prime Tente

Karpuz Tentenin Fiyatı Nedir

Karpuz tentenin modelleri her cebe ve her bütçeye göre ayarlanabilir bir şekildedir. Yani kumaş, ölçü ve malzeme çeşidine göre, isterseniz uygun fiyatlı, isterseniz daha pahalı karpuz tenteler yaptırabilirsiniz. Bu yaptıracak olan müşterinin zevki ile alakalı bir durumdur. Karpuz tentenin amacı olumsuz hava koşulların da pratik bir şekilde, açılıp kapanan bir sistem kurmaktır. Yani sadece fonksiyonel olarak yaptırmak isterseniz, fazla bir maliyeti çıkmayacaktır. Fakat dekoratif olarak önem verdiğiniz takdir de, biraz daha pahalı malzemeler kullanılacağından fiyat değişebilir. Karpuz tenteyi nasıl yaptırırsanız yaptırın, her türlü beklenen performansı yerine getirecek bir üründür.

Daha çok bordo ve tonların da karşılaştığımız karpuz tenteyi, zevkinize ve yaptıracağınız ortama göre istediğiniz renkte ve kumaşta seçebilirsiniz. Yine kumaşa göre de fiyat seçenekleri farklıdır. Burada önemli olan bir diğer hususta, alanın büyüklüğü ve ne kadar malzeme kullanılacağıdır. Fiyatı belirleyen önemli unsurlardan bir tanesi de budur. Ayrıca ekibin gelip monte etmesinin de bir fiyatı vardır. Bu da toplam fiyata eklenmektedir. Net bir fiyat belirlenmemiştir. Bu malzemelere, kullanılan malın kalitesi ne ve uygulanacak alana göre değişim göstermektedir.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?