İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Karpuz Tente istanbul

Karpuz Tente istanbul

Tente, kötü hava koşullarından koruyan sistemlerdir. Kışın yağmur ve sudan yazın güneşten korunmak için çok kullanışlı yapılardır. Tente, balkon, kafe, restoran, otel, havuz başı gibi kapalı açık birçok alanda kullanılabilir. Çok kullanışlı ve şık bir üründür. Kullanıldığı alanda şık bir görünüm sağlar. Özellikle mağaza, kafe gibi işletmeler de şık görünümü için tercih edilir. Tentenin birçok […]

Tente, kötü hava koşullarından koruyan sistemlerdir. Kışın yağmur ve sudan yazın güneşten korunmak için çok kullanışlı yapılardır. Tente, balkon, kafe, restoran, otel, havuz başı gibi kapalı açık birçok alanda kullanılabilir. Çok kullanışlı ve şık bir üründür. Kullanıldığı alanda şık bir görünüm sağlar. Özellikle mağaza, kafe gibi işletmeler de şık görünümü için tercih edilir. Tentenin birçok modeli bulunmaktadır. Karpuz modeli de bunlardan bir tanesidir.

Karpuz Tente Nedir?

Karpuz tente, ilk görünüşte karpuz şekline ve dilimlerine benzediği için bu adı almıştır. Görünümü çok şık bir tente sistemidir. Karpuz tente, farklı renk seçeneğine sahiptir. Bu nedenle modern bir görünüm kazandırır. Otel, kafe, lokanta ve diğer işletmelerde kullanıma uygundur. Akrilik kumaştan üretilmektedir. Kumaş özelliği sayesinde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Karpuz tente, oval şekilli olması üzerinde yağmur suyu birikmesini engeller ve suyun direk aşağı inmesini sağlar. Güneş ışığını yansıtır. Karpuz tente, diğer tente modellerine göre daha küçük boyutlara sahip olduğundan manzarayı kapatmaz. Yapı profilleri, yatay ve dikey olarak üretilebilir ve bu profiller de istenilen renklerde isteğinize göre yapılabilir. Diğer tente modellerine göre geniş monte edilebilir alana sahiptir. Örneğin pencereler içinde kurulumu kolay ve uygundur, aynı zamanda bu özelliği kapı girişi için de geçerlidir. Dekoratif olarak da beklentileri karşılayacak bir tente modelidir. Ayrıca kullanımı çok kolay ve rahattır. Karpuz tente, diğer tente modellerine göre kullanım kolaylığı ve daha cazip fiyatlarıyla küçük işletmelerin ilk tercihi arasındadır. Ayrıca karpuz tentenin kapatma mekanizması da çok kolaydır.

Karpuz Tente Sisteminin Özellikleri

Karpuz tente, diğer tente modellerine göre görsel olarak daha zarif ve şık görüme sahiptir. Ayrıca işlevsellik bakımından da birçok özelliği bulunmaktadır. Karpuz tente, oldukça şık bir tente modeli olması, restoran, kafe, AVM gibi birçok işletmenin tercihidir. İstenilen renkte üretilebilir. Kumaşının yağmura karşı dayanıklı olması uzun yıllar kullanım açısından uygundur. Monte işlemi, hızlı ve kolay şekilde yapılmaktadır. Fiyat olarak da oldukça uygun bir tente modelidir. Bu özellikleri karpuz tente modelini müşteri için daha cazip bir hâle getirmektedir. Karpuz tente istanbul ilinde bütçenize uygun fiyatlarda birçok özelliğe sahip modellerini bulabilir ve temin edebilirsiniz.

Karpuz Tente Kullanım Alanları ve Avantajları

Günümüzde birçok alanda tente kullanılmaktadır. Hem işlevsel olarak hem de şık görünümü ile hem insanların hem de işletmelerin dikkatini çekmektedir. Karpuz tente, diğer tente modellerine göre görünüm ve fiyat olarak daha cazip gelmektedir. Birçok kafe, restoran, mağaza, otel ve küçük işletmeler de karpuz tente kullanılmaktadır. Karpuz tente üretimi daha zahmetli fakat daha az malzeme kullanıldığından fiyat olarak daha hesaplıdır. Bu nedenle birçok küçük işletme kapı ve pencerelerini karpuz tente ile süslemektedir. Marka ve logo baskılarla iyi bir reklam aracı olarak da kullanılmaktadır. Çok sayıda renk seçeneklerinin olması, mekâna uygun renkleri kombine olan bir tentedir. Şık ve dekoratif bir ürün olması nedeniyle insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda kullanıma çok uygundur.

Bütçeye Uygun Karpuz Tenteler Nasıl Temin Edilebilir?

Karpuz tente sistemleri, diğer tente modellerine göre daha az malzeme ile yapılmaktadır. Bu nedenle fiyat olarak daha hesaplıdır. Yaptıracağınız alanın ebadına göre fiyat değişikliği olabilir. Seçtiğiniz kumaş kalitesi de fiyatta değişiklik gösterir. Karpuz tente istanbul ilimizde geniş yelpazede renk çeşitleri ve kumaş kaliteleri ile ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte üretilmiş çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmak ve almak hususunda firmamızdan her türlü yardımı ve desteği alabilirsiniz. Bu konuda güvenilir bir firma olmaya ve bu alanda öncü olmaya devam bugün olduğu gibi bundan sonrada devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?