İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Kartal Branda Tente

Kartal Branda Tente

Branda tente,   su ve ışık geçirmeyen kumaştan oluşan malzemeye verilen isimdir. Brandalar çeşitli yerlerde mevsimlerine göre koruma içermesi amacıyla tercih edilen ürünlerdir. İşletmelerinizde ve balkon gibi alanlarınızda kullanabileceğiniz koruma ürünü de denilebilir. Tente ise, yine çeşitli hava şarları sayesinde zarar görmemesi için kullanılan bez kumaş ürününe denilir. Tente brandaya göre daha büyük alanlarda tercih edeceğimiz […]

Branda tente,   su ve ışık geçirmeyen kumaştan oluşan malzemeye verilen isimdir. Brandalar çeşitli yerlerde mevsimlerine göre koruma içermesi amacıyla tercih edilen ürünlerdir. İşletmelerinizde ve balkon gibi alanlarınızda kullanabileceğiniz koruma ürünü de denilebilir. Tente ise, yine çeşitli hava şarları sayesinde zarar görmemesi için kullanılan bez kumaş ürününe denilir. Tente brandaya göre daha büyük alanlarda tercih edeceğimiz bir üründür.

Kartal branda tente, çeşitli dış etkenlerden ve hava şartlarından sizleri korumak için yapılmış koruma malzemelerine denilir. Güneşlik formatında olan tente ilk başlarda bez, branda ve çadır gibi ürünleri seçerek üretip yaparak başlamıştı daha sonra kendini geliştirip, zamanla daha çok çeşit ortaya çıkaran fatih branda tente olarak sizlere en iyi hizmeti veren firmalar mevcuttur. Firmalar her ebatta branda modeli ile zengin içeriklere sahiptir. Nakliyat kamyonlarında farklı bölgelere sevkiyatı yapılan gıda maddelerinin bozulmadan gereken yerleri gitmesi için yapılan tenteler de bulunur.

Fırtına ve şiddetli rüzgârın uygulayacağı darbe ve basınca da dayanıklı olması, sizlere daha iyi imkânlar sağlayacaktır. Firmamız tente ve brandaları, kalite standartlarından geçirilmiş olan tasarımlardır. Darbelere karşı dayanıklı olan tenteler, şık oldukları kadar uzun süre kullanım imkânı tanıyan modellerin başında gelir. Kartal branda tente sizlere en dayanıklı, en kaliteli, en sağlam ve en güvenilir tente hizmetini verir.

Korkmaz Çadır Branda Tente Pergole Sistemleri | Ana Sayfa

Tente Nedir?

Kötü hava şartlarında bulunduğunuz ortamın ya da işlettiğiniz bir işletmenin etkilenmemesi, araçlarınızda kamyonetlerinizde bulunan malzemelerin korunması gibi etkenlerden korunması amacıyla yapılan bez kumaş ürünlere denilir. Katlamalı ya da aç kapa şeklinde birçok model ve çeşidi bulunan tenteler yaşam alanında bizlere kolaylık sağlar. Firmamızdan bilgi alabilir, güvenilir tente branda sahibi olabilirsiniz.

Branda Tente Modelleri Nedir?

En sevilen ve kullanışlı olan branda çeşitleri şunlardır:

·         Sporlu Raylı Branda Tente Modeli:

Branda tente modellerinden oldukça şık gözüken ve kullanılan alanları modern hale getiren tente modelidir. Panel üzerinde raylı bir sistem üzerine konulmuştur. Bu model daha çok restoran ve cafe, evlerin kış bahçesi gibi ortamlarda tercih edilir.

·         Motorlu Pergola Branda Tente Modeli:

Pergola branda modelimiz şık görüntüsüyle meşhurdur. Birçok alanda kullanımı mevcuttur. Özellikle kış bahçelerinde yeşilliklere uygun görüntüsüyle dikkatleri üstüne çeker. Motorlu denmesinin sebebi otomatik yani kumandalı olmasıdır.

·         Mafsallı Branda Tente Modeli:

Tente modellerinde tercih sırasında ilk sıralarda olan bir üründür. Bu ürün bloklar arasına tentenin yerleştirilmesiyle kullanılan üründür. Manüel kullanımı bulunur.

·         Fransız Branda Tente Modeli:

Bu ürün kullanılan yeri Fransızların meşhur sokakları gibi şık bir görüntüyü anımsatır. Fransız tente Modeli genellikle görsel amaçlı kullanılır. Ayrıca otomatik tente modellerimiz de bulunmaktadır. Otomatik branda tente sayesinde sizler daha çok rahat edebilirsiniz.

·         Raylı Branda Tente Modeli:

Spotlu sistemle aynıdır sadece spotsuz olanıdır. Tercih edilme sebeplerinden biri ortamı ferah ve geniş göstermesidir. Otomatik sistem üzerine konumlandırılmıştır. Bu modelin kullanılmasının başka avantajları da vardır. Alanların yan tarafları camla kaplanabilir ve ortam tamamen kapalı bölgeye çevrilir.

Branda İle Tente’nin Farkı Nedir?

Branda kelimesi tente kelimesi aynı anlamlarda değildir. Fakat aynı anlamdaymış gibi ifade edilebilmektedir. Branda genellikle kış havalarında tercih edilir. Üzerlerine baskı yapılabilen kış hava şartlarından bizleri koruyan polyester kumaş ile kaliteli hale gelmektedir. Branda bezi, kalın pamuklu sağlam, ağır bir kumaştır. Branda su geçirmeyen kumaş cinsine söylenmektedir. Her mevsimde sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız. Kartal branda tente olarak havuz, bahçe, kafe tarzında mekânlarınızı branda ve tente yardımıyla şekillendirme işleminizi güvenli bir şekilde yapıyoruz. Brandalardan en önemli farkları, yaşam alanlarında dekoratif unsurlara da sahip olmasıdır.

Dekoratif Tente | Tente Branda Dünyası

Tente ile Branda Kullanım Alanları Nelerdir?

Evlerin balkonları, villa ya da restoran gibi alanlarda kış bahçesi kullanımı son derece yaygındır. Ayrıca, teras kullanımı olan iş yeri ya da mesken maksatlı yaşam alanlarında da dekoratif çatı kaplama örtüleridir. Kumaş örtülerden farklı olarak, daha dayanıklı ve güneş ışınlarını emerek içeriye geçirmeyen özelliklere sahiptir. Pek çok türü bulunan tentelerin başlıca öne çıkanları şunlardır: Pergola, mafsallı, körüklü tente, kamelya ve kış bahçelerdir. Tentelerin kullanım alanlarına göre farklı şekillerde isimlendirilirler. Her yaşam alanına uygun tente modeli de farklı olacaktır.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?