İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.054,2200
 • EURO
  $0,9867
 • ALTIN
  $43.676,5100
 • BIST
  $160,3000
Kartal Tente istanbul

Kartal Tente istanbul

Çeşitli çevre koşullarına karşı iç ve dış mekânın korunmasına yardımcı olmak için kullanılan sistemlere tente sistemleri denir. Güneşlik formu ile karşımıza çıkan tenteler yağmur ve kar sularından koruması ile de ön plana çıkıyor. Pek çok farklı çeşit ile karşımıza çıkan tente modelleri bez, çadır ve branda gibi ürünler ile yapılıyor. Daha fonksiyonel bir kullanım imkânı […]

Çeşitli çevre koşullarına karşı iç ve dış mekânın korunmasına yardımcı olmak için kullanılan sistemlere tente sistemleri denir. Güneşlik formu ile karşımıza çıkan tenteler yağmur ve kar sularından koruması ile de ön plana çıkıyor. Pek çok farklı çeşit ile karşımıza çıkan tente modelleri bez, çadır ve branda gibi ürünler ile yapılıyor.

Daha fonksiyonel bir kullanım imkânı sağlamasından kaynaklı olarak pek çok kişi tarafından tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Dizayn edilme çeşitlerine göre kullanımı da farklılık gösteriyor. Özellikle rüzgâr ve toz gibi olaylara karşı dış mekânda üstün bir koruma imkânı sağlamasından kaynaklı olarak karşımıza çıkıyor.

Modern teknolojinin gelişmesi ile birlikte tente modelleri de gelişmeye başladı. Katlamalı ve otomatik olarak geliştirilen sistemleri ile son derece faydalı olmaktadır. Tentelerin kullanımında temizlik ve bakım çok önemli bir yer taşıyor. Düzgün kullanıldığı zaman uzun ömürlü bir kullanım imkânı sağlıyor. Kartal tente istanbul son derece kaliteli tente modelleri bulunduruyor.

Usta Branda / istanbul'da Tente, Çadır, Kış Bahçesi Sistemleri

 

Tente Kullanım Alanları

Tenteler pek çok farklı model ile karşımıza çıktıkları için kullanım alanları da çok farklı oluyor. Özellikle otel ve kafelerde çok fazla tercih ediliyor. Dış mekânı kullanıma açmak adına tente modelleri ön plana çıkıyor. Doğru kullanımı ile her alanda uzun ömürlü kullanım imkânı sağlayan tente modelleri pek çok iş yerinin önünde pencere ya da kapı üzerinde tercih ediliyor.

Aynı zamanda mağaza vitrinleri üzerinde çok fazla tercih ediliyor. Restoran gibi alanların dış mekânını korumak ve daha güzel bir görünüme kavuşmasını sağlamak adına tente modeller tercih ediliyor. Fakat her tente her mekânda kullanılmayacağı için mekânınıza uygun olan tente modelini tercih etmek gerekiyor. Bahçe ve teras gibi alanlarda tente modelleri ile güneşlik sağlama imkânı ortaya çıkıyor. Son zamanlarda kullanım alanları daha da genişledi.

Tente Çeşitlerine Göre Kullanım

Mağaza ve küçük işletmelerde kullanılan tente modeli mafsallı tente modeli olurken ev tipi modellerle de çok dikkat çekiyor. Mafsallı tenteler aynı zamanda evlerin dış cephesinde çok fazla tercih edilen modellerden biri oluyor.

Pergola sistem olarak bilinen diğer bir tente sistemi ise teras ve bahçe gibi alanlarda en çok tercih edilen tente sistemlerinden biri oluyor. Çay bahçesi, restoran, havuz önü ve bahçe gibi alanlarda kullanıma sunulan pergola tente çok geniş bir alanı koruma özelliğine sahiptir.

Pergola tenteler için ışık dizayn edildiğinde ise son derece etkileyici bir görüntü ortaya çıkıyor. Tente modellerine motor ekleme yapıldığı zaman çok daha kolay bir kullanım ortaya çıkar. Kartal tente istanbul en kullanışlı tente modelleri ile müşterilerini memnun ediyor.

Tente Kullanımının Avantajları 

Son derece avantajlı sistemler olan tente sistemleri dış mekân en iyi şekilde korunmasına yardımcı olur. Güneş ışınlarına ve yağmur sularına karşı en iyi korumayı sağlayan tente sistemleri son zamanlarda çok fazla tercih ediliyor. Düzenli kullanıldığı zaman çok daha uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Mağazaların vitrinlerini koruyarak yağmur sularından etkilenmesi önleniyor. Aynı zamanda tente modelleri görsel açıdan da çok büyük bir fayda sağlıyor.

Dekoratif amacıyla üretilen tenteler Son derece güzel bir görüntü ortaya çıkarıyor. Faydaları ile ön plana çıkan tente modelleri çok sık tercih ediliyor. Zaten senin kullanım alanı farklı olduğu gibi faydası da farklı oluyor. Bazı tente modelleri sadece  dekoratif olarak ön plana çıksa da bazı modeller işlevsel olarak ön plana çıkarak avantaj sağlıyor.

Körüklü Tenteler » Kaplan Çadır - Ankara Sincan Çadır, Tente

Tente Modellerinin Fiyatları Nelerdir?

Her tente farklı bir fiyat ile karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda tenteler kendi içerisinde de fiyat farkına uğruyor. Kullanılan kumaşın kalitesine, rengine ve çeşidine bağlı olarak fiyat farkı söz konusu oluyor. Kaliteli kumaşlar kullanıldığı zaman biraz daha yüksek fiyata tente bulunuyor. Tenteler genellikle uygun fiyatlı olup her bütçeye uyum sağlar.

Kartal tente istanbul her bütçeye uygun tente modelleri ile karşımıza çıkıyor. Tente modeli tercih ederken fiyatını değil kalitesini ön planda tutmak gerekir. Kalitesiz kumaşlarla yapılan tente modelleri tercih edildiği zaman daha büyük bir zarar durumu söz konusu olur. Tente modelleri ile ilgili en ayrıntılı ve en etkin hizmeti firmamızdan edinmeniz mümkündür.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?