İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
Kasetli Tente

Kasetli Tente

Evlerinde ki balkon ve terasları kışında kullanmak isteyen insanlar, tente yaptırmak isterler ve model arayışı içine girerler. Tentelerin pek çok modeli, kışında rahatlıkla kullanılabilir. Her mekâna ve sektöre göre farklı tente modelleri vardır. Bunlardan en çok tercih edilen ve kullanışlı olan tenteler; körüklü tente, mafsallı tente, karpuz tente ve kasetli tente modelleridir. Bunların arasında son yıllarda en modern […]

Evlerinde ki balkon ve terasları kışında kullanmak isteyen insanlar, tente yaptırmak isterler ve model arayışı içine girerler. Tentelerin pek çok modeli, kışında rahatlıkla kullanılabilir. Her mekâna ve sektöre göre farklı tente modelleri vardır. Bunlardan en çok tercih edilen ve kullanışlı olan tenteler; körüklü tente, mafsallı tente, karpuz tente ve kasetli tente modelleridir.

Bunların arasında son yıllarda en modern ve kullanışlı olan tente modeli, kasetli tente denilebilir. Kasetli tentelerin dikkat çekici görüntüsünün yanında, kullanışlı bir uygulama olması da çok talep görmesini etkiler. Dışarıdan bakıldığında, görsel olarak çok etkileyici olan kasetli tente, aynı zamanda uzun süre dayanacak bir tente modelidir.

KASETLİ TENTE - Prime Tente

Kasetli Tente Nedir

Açıldığı zaman alanı kaplayan, fakat kapandığı zaman görünmeyen kasetli tente, bir kumanda sistemi ile çalışır. Motor sistemi ile üretilmiştir. Son derece teknolojiye uygun olan kasetli tenteler, özel bir temizlik istemez. Kendini temizleyebilme özelliğine sahiptir. Kapanırken katlanarak kapanır. Çeşitli kumaşlarla üretilir ve genellikle bu kumaşlar kalitelidir. Çok alan kaplamadığı ve kullanışlı olduğu için, en çok yaptırılan tente modelidir.

Her tente modelin de olduğu gibi, kasetli tentenin de öncelikle amacı, alanı gölgelendirmektir. Sistem kişinin isteğine bağlı olarak, açılıp, kapanabilir. Diğer tentelere göre fiyatı daha uygundur. Dış mekânlar için sıklıkla tercih edilen kasetli tente ile açık alanlar da kullanışlı bölümler yaratılabilir. Kasetli tenteleri, teras ve balkonlarınıza şık bir hava katmak isterseniz yaptırabilirsiniz. Evlerde de kullanımı uygun olan bir tentedir.

Kasetli Tente Malzemeleri Nelerdir

Yaz, kış ve bahar mevsimlerin de açık alanlarda yağmur ve güneşten etkilenmemek için yaptırılan kasetli tenteler, dayanıklı ve kaliteli olan, özel malzemeler seçilerek yapılır. Kasetli tentelerde malzeme kullanımı azdır. İşçilik emeği fazla olan bir tente modelidir. Genelde metal ve alüminyum olan bir demir sistemiyle yapılır. Demirler zaman için de paslanmaz. Çünkü paslandırmayan boyalar tercih edilir. Kumaşlar, genel olarak tüm tente kumaşların da tercih edilen, akrilik kumaşlardır.

Akrilik kumaşların en bilinen özelliği, su geçirmemesi ve fazla sıcaktan dolayı solmamasıdır. Akrilik kumaşların dışında kullanılacak olan mekâna göre, farklı kumaş tercihleri mevcuttur. Kasetli tente yaptıran müşterilerin memnuniyeti göz önünde bulundurulsa, tercih edilmesi gereken ilk tente modelidir.

Kasetli Tentenin Özellikleri

 • İstenilen her ölçüde yapılabilir.
 • Görselliği dikkat çeken bir tente modelidir.
 • Kaset sistemi sayesinde mekanizma korunur ve zarar görmez.
 • Çeşitli kumaş renkleriyle tasarlanabilir.
 • Yağmura ve suya dayanıklı olarak üretildiği için paslanmazdır.
 • Kumandayla kolay açılıp kapanabilir.
 • Fiyatı ucuzdur.
 • Tüm mekânlara uyum sağlayabilir.
 • Tüm mevsimlerde kullanışlıdır.

Kasetli Tente Nasıl Sipariş Edilir

Eğer bir tente yaptırma ihtiyacı duyuyor ve kasetli tente yaptırmaya karar verdiyseniz, ilk olarak firma ile iletişime geçmeniz gerekir. Talebinizi belirttikten sonra, firma alanı ölçmek ve malzemeleri belirlemek için gelecektir. Ölçüm dışın da ki malzeme modeli ve renk seçimi müşterinin zevkine bırakılır.

Net bir fiyat çıkarıldıktan sonra, müşteriye sunulur. Eğer müşteri fiyatı uygun bulursa, kasetli tente imalatı başlar ve müşterinin belirttiği bir günde montaj işlemi gerçekleşir. Montaj kolaydır ve kısa süreli bir zaman da biter. Kasetli tente siparişini kolay bir şekil de verip, yaptırabilirsiniz.

izmir tente izmirde tente tente izmir izmir tenteciler tente

Kasetli Tente Fiyatları

Özellikle işlevinden çok görüntü olarak dikkat çeken kasetli tente modeli, her alana göre, istenilen ölçülerde yapılabilir. Ölçüler fiyatları etkiler. Büyük bir alana yapılan kasetli tenteyle, küçük bir alan yapılanın fiyatı değişir. Kumaşlar da önemli faktörlerdir. Uygun fiyatlı ve yüksek fiyatlı kumaşlar bulunur. Kullanılan sistemler de fiyatı belirleyen hususlardır. Kasetli tente yaptırmadan önce, malzeme ve fiyatları araştırıp yaptırmak, daha avantajlıdır.

Motorlu sistemlerin fiyatı yüksektir. Uygun bir kasetli tente yaptırmak isteyenlerin, manuel sistemi tercih etmesi gerekir. Fiyatlar her model de olduğu gibi kasetli tentelerde de değişiklik gösterir. Herkesin, kendi bütçesine göre yaptırabileceği, fiyat seçenekleri vardır. Firma kurulum ekibi, fiyat konusunda en uygun teklifi verecektir.

Teklif uygun gelirse, kurulum işlemini yapmak basittir. Kurulum ücreti fiyata dâhil değildir, ekstra bir kurulum ücreti alınabilir. Eğer siz de kasetli tente ile dış mekânlarınızı ilgi odağı haline getirmek ve aynı zaman da konforlu bir alan yaratmak isterseniz, firmamızla iletişime geçerek istediğiniz hizmeti eksiksiz alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?