İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.432,5700
 • EURO
  $1,0773
 • ALTIN
  $47.990,0100
 • BIST
  $181,1000
Kasetli Tente Ataşehir

Kasetli Tente Ataşehir

Günümüzde kullanımına sıklıkla yer verilen tente sistemleri sağladığı avantajlar ve işlevlerle kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. İtalyanca ’da gölge anlamına gelen tente kelimesinden türeyen tente sistemleri birçok özelliğe sahiptir. Tente sistemleri kafe, restoran, kafeterya, mağaza, market, AVM, plaj, okul, balkon, teras, bahçe gibi alanlarda kullanılırlar ve bu alanların yağmur, kar, fırtına, güneş ışını, rüzgâr gibi çeşitli hava […]

Günümüzde kullanımına sıklıkla yer verilen tente sistemleri sağladığı avantajlar ve işlevlerle kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. İtalyanca ’da gölge anlamına gelen tente kelimesinden türeyen tente sistemleri birçok özelliğe sahiptir.

Tente sistemleri kafe, restoran, kafeterya, mağaza, market, AVM, plaj, okul, balkon, teras, bahçe gibi alanlarda kullanılırlar ve bu alanların yağmur, kar, fırtına, güneş ışını, rüzgâr gibi çeşitli hava koşullarından korunmasını sağlarlar. Gelişen üretim teknikleriyle birlikte tente sistemleri de gelişmiş ve çeşitlenmiştir. Tente çeşitleri motorlu tente sistemleri, pergola tente sistemleri, mafsallı tente sistemleri, sabit dekoratif tente sistemleri, çift açılır tente sistemleri, körüklü tente sistemleri, kasetli tente sistemleri olarak sınıflandırılır.

En modern ve yeni tente çeşitlerinin başında kasetli tente sistemleri gelir. Kasetli tenteler bünyesinde birçok özellik barındırır. Kasetli tente Ataşehir, Kadıköy, Sarıyer, Pendik gibi istanbul’un birçok ilçesinde sıklıkla tercih edilir.

Bahçe Mafsallı Tente | Branda Tente İmalatı ve Satışı

Kasetli Tente Özellikleri

Günümüz dünyasının en modern tente çeşitlerinden birisi olan kasetli tenteler birçok işlevsel özelliğe sahiptir. Otomatik ya da manuel olarak açılıp kapanma özelliği bulunan kasetli tenteler, gerektiğinde açılıp kapanabilirler. Kaset sistemi bulunan bu tenteler kumaşı ve mekanizmayı bu kaset sistemi ile korurlar. Bu sebeple bu isimle anılırlar.

Son derece dayanıklı ve paslanmaz malzemelerden üretilen kasetli tenteler kullanıldıkları alanın çeşitli meteorolojik olaylardan korunmasını sağlarlar. Oldukça uzun bir kullanım alanına sahiptirler. Ayrıca bu tentelerin eğimleri ve ileri açılımları da kullanıldığı mekâna göre ayarlanabilir. Bu sayede her türlü mekâna uyum sağlarlar. Kasetli tentelerin kumaşları ise çeşitli renk ve tasarımlarla üretilirler ve akrilik ya da ithaldirler.

Kasetli Tente Kullanım Alanları

En yeni üretim teknikleriyle üretilen kasetli tente sistemleri birçok alanda kullanılarak bu alanları çeşitli kötü hava şartlarından korurlar. Kasetli tenteler kullanıldığı mekâna göre ayarlanabilir bir ileri açılıma ve eğime sahiptir. Bu sebeple hemen hemen her alanda kullanılabilirler.

Kasetli tente sistemleri genellikle dükkânların vitrininde, kafeteryalarda, kafelerde, havuz tesislerinde, çay bahçelerinde kullanılarak bu alanlara büyük konfor sağlarlar. Bunun yanında evlerin balkonlarında, teraslarında, bahçelerinde de sıklıkla kullanımına yer verilir. Kasetli tente Ataşehir işletmelerinde çok fazla tercih edilir.

Kasetli Tente Malzemeleri

Kasetli tente sistemleri son derece kaliteli ve dayanıklı üretim malzemelerinden imal edilirler. Kasetli tenteler, kaset ve kumaş sisteminden oluşurlar. Bu kaset sistemi, tenteyi farklı dış etkilerden korur. Ayrıca kasetli tenteler paslanmaz alüminyum malzemelerden üretilirler.

Cıvataları ve çipleri de paslanmaz özelliktedir. Bunlara ek olarak manuel ve otomatik olarak üretilebilen kasetli tente sistemlerinin malzemeleri bu çeşitlere göre de değişir. Otomatik kasetli tenteler uzaktan kumanda sistemine de sahiptir. Bunlara ek olarak, kasetli tentelerin kumaşları da akrilik ya da yerli ithal olarak üretilirler.

Kasetli Tente Avantajları

Kasetli tente sistemleri, en modern ve en avantajlı tente sistemlerinin başında gelir. Sağladığı avantajlar ve konforla birçok alanda kullanımına yer verilir. Öncelikle kasetli tente sistemleri açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Manuel ya da otomatik olarak açılıp kapanabilme özelliği bulunan kasetli tenteler gerekli durumlarda açılırlar gerek görülmediğinde ise kapatılırlar.

Yazın güneş ışınlarından; kışın ise yağmurdan, kardan, fırtınadan, rüzgârdan koruma sağlarlar. Böylece yazın güneşlik, kışın yağmurluk gibi kullanılabilirler. Ayrıca kasetli tenteler en modern malzemeler ile üretildikleri için son derece dayanıklı ve uzun ömürlü tente sistemlerindendir. Şık ve kompakt bir tasarıma sahip olan kasetli tenteler, kullanıldığı alanın modern ve şık görünmesini sağlarlar. Böylece dekorasyon açısından da avantaj sağlarlar.

Bunlara ek olarak kasetli tente sistemleri, kendi kendini temizleme mekanizmasına sahiptir. Bu sayede temizlik derdinden kurtarırlar. Aşınma ve kirlenme görülmeyen kasetli tente sistemleri, son derece uygun fiyatlarla satışa sunulur.

Tente Sistemleri Uygulamaları - Tente | Branda | Pergola | Fiyatları | En Ucuz Fiyat

Kasetli Tente Fiyatları

Kasetli tente sistemleri en modern ve en çok avantaj sağlayan tente çeşitlerindendir. Kullanıldığı ortama birçok olanak getiren kasetli tente sistemleri bunlara rağmen maliyet açısından da en hesaplı tente çeşitlerindendir. Bu sebeplerle kullanımı son derece yaygındır. Kasetli tente Ataşehir ve diğer ilçelerde en uygun hesaplarla satışa sunulur.

Kasetli tente sistemlerinin fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişir. Bunlar; tentenin kalitesi, boyutu, işlevselliği, işçiliği, kullanıldığı alanın ebatları gibi faktörlerdir. Son derece modern ve uygun fiyatlı kasetli tente sistemleri için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?