İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
Kasetli Tente istanbul

Kasetli Tente istanbul

Günlük hayatta sıklıkla karşımıza çıkan tente sistemler, kullanıcılarına büyük konfor ve avantaj sağlarlar. Tente, İtalyanca bir sözcük olup Türkçe’ de gölge anlamına gelir. Tente sistemleri de bu anlama uygun olarak kullanıldığı kafe, restoran, okul, kahvaltı salonu, AVM, havuz tesisi, kafeterya, balkon, teras, bahçe gibi yapı ve konutları çeşitli olumsuz hava şartlarına karşı koruyarak, güvenli ve […]

Günlük hayatta sıklıkla karşımıza çıkan tente sistemler, kullanıcılarına büyük konfor ve avantaj sağlarlar. Tente, İtalyanca bir sözcük olup Türkçe’ de gölge anlamına gelir. Tente sistemleri de bu anlama uygun olarak kullanıldığı kafe, restoran, okul, kahvaltı salonu, AVM, havuz tesisi, kafeterya, balkon, teras, bahçe gibi yapı ve konutları çeşitli olumsuz hava şartlarına karşı koruyarak, güvenli ve konforlu bir ortamın oluşmasını sağlarlar.

Tente sistemleri çeşitlere ayrılarak hemen hemen her alanda kullanılır. Bu çeşitler; pergola tente sistemleri, motorlu tente sistemleri, mafsallı tente sistemleri, çift açılır tente sistemleri, kasetli tente sistemleri, sabit dekoratif tente sistemleri, körüklü tente sistemleri olarak sıralanabilir. Gölgelendirme sistemlerinden olan kasetli tente istanbul merkezinde ve ilçelerinde olduğu kadar Türkiye’nin dört bir yanında kullanılırlar. Son derece işlevsel ve uygun fiyatlı olan kasetli tente sistemlerinin birçok özelliği bulunur.

Kasetli Tente Özellikleri

En modern tente sistemlerinden biri olan kasetli tenteler birbirinden işlevsel özelliklerle bezenmişlerdir. Manuel ve otomatik olarak üretilebilen kasetli tente sistemleri açılır kapanır özelliği bulunan tente sistemlerindendir. Kasetli tentelerde, mekanizmayı ve kumaşı dış etkilerden koruyan kaset sistemi bulunur. İsmini de buradan almıştır.

Her türlü hava koşuluna karşı koruma sağlayan kasetli tente sistemleri kompakt ve şık bir tasarıma sahiptir. Ayrıca paslanmaz üretim malzemelerinden üretildikleri için uzun yıllar boyunca yıpranmadan kullanılabilirler. Kademesiz bir ayarlanabilir eğime sahip olan kasetli tentelerin ileri açılım ölçüleri kullanıldığı mekâna göre ayarlanabilir. İthal ya da akrilik kumaş çeşidine sahip olan kasetli tenteler modern bir tasarıma sahip oldukları için bulundukları ortamı da modern gösterirler.

Kasetli Tente Malzemeleri

Her mevsim olumsuz hava koşullarına karşı koruma sağlayan kasetli tenteler son derece dayanıklı malzemeler ile üretilirler. Bünyelerinde kumaş ve kaset mekanizması bulunduran kasetli tenteler alüminyum profil ve plakalarla desteklenirler.

Bu sayede manuel ya da otomatik olarak açılıp kapanabilirler. Cıvata ve pimleri de paslanmaz malzemelerden üretilir. Kasetli tente sistemlerinin kumaşları ise yerli akrilik ya da ithaldir. Ancak müşterilerin isteklerine göre kumaşın çeşidi ve tasarımı değişebilir. Kasetli tentelere rüzgâr ve güneş sensoru eklemek de mümkündür.

Kasetli Tente Kullanım Alanları

En gelişmiş tente sistemlerinden olan kasetli tente sistemleri hemen hemen her alanda kullanılabilir. Sağladığı avantajlar sebebiyle oldukça cezbedicidirler. Bu sebeple her profilden kullanıcı tarafından tercih edilirler. Kasetli tente sistemleri genellikle dükkânların vitrinlerinde, kafelerde, havuz tesislerinde, evlerin balkonlarında, teraslarında, bahçelerinde kullanılarak ön cephe savunması sağlarlar.

Son derece modern üretim teknikleriyle üretilen kasetli tentelerin ileri açılımları mekâna göre ayarlanabilir. Bu sebeple hemen hemen her yerde kullanımına yer verilir. Kasetli tente istanbul işletmelerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir.

Kasetli Tente Avantajları

Günümüz dünyasının en yeni ve en modern tente çeşitlerinden birisi de kasetli tentelerdir. Gerek işlevselliğiyle gerekse tasarımıyla her yerde kullanımı tercih edilen kasetli tentelerin birçok avantajı bulunur. Öncelikle dayanıklı malzemelerden ve kaset sisteminden oluştukları için ortamı yazın güneş ışınlarından; kışın ise yağmur, kar, fırtına gibi kötü hava koşullarından korurlar. Ayrıca otomatik ya da manuel olarak açılıp kapanabilirler.

Bu sayede gerek görülmediğinde kolayca kapatılabilirler. Kasetli tente sistemleri kendi kendini temizleyebilen bir mekanizmaya sahip oldukları için kirlenme ya da aşınma gözlenmez. Bu sayede temizlik ve bakım işleriyle vakit harcanmaz. Şık bir tasarıma sahip olan kasetli tenteler dış cephelerin daha estetik görünmesine katkıda bulunurlar. Ayrıca farklı renk ve desen seçenekleri de mevcuttur. Bunlara ek olarak kasetli tente sistemleri birçok tente çeşidine kıyasla daha uygun fiyatlıdırlar.

Kasetli Tente Fiyatları

Kasetli tente sistemleri en modern ve en çok avantaj sağlayan tente sistemlerinin başında gelir. Buna rağmen kasetli tente sistemlerinin fiyatları birçok tente çeşidine göre daha hesaplıdır. Bu da kasetli tentelerin bir diğer avantajıdır. Kasetli tente sistemleri bu ekonomikliği ve işlevselliği sebebiyle dünyanın her yerinde sıklıkla tercih edilir.

Kasetli tente istanbul, Ankara, İzmir gibi Türkiye’nin büyük şehirlerinin yanı sıra küçük şehirlerinde de çok fazla kullanılır. Kasetli tente sistemlerinin fiyatları tentenin kullanılacağı alanın genişliğine, tentenin çeşidine, işlevselliğine, kumaşın kalitesine bağlı olarak değişir. Son derece uygun fiyatlı kasetli tenteler firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?