İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Kasetli Tente Kadıköy

Kasetli Tente Kadıköy

Günümüzde çok fazla karşılaştığımız tente sistemleri, kullanıcılarına sunduğu büyük avantajlar sebebiyle sıklıkla tercih edilirler. Tente kelimesi İtalyanca kökenli bir kelimedir ve Türkçe’mde karşılığı gölge demektir. Tente sistemleri de kafe, kafeterya, restoran, okul, mağaza, market, AVM, havuz tesisi, teras, balkon, bahçe gibi alanları güneş ışını, yağmur, kar, fırtına gibi kötü hava koşullarına karşı muhafaza edip, güvenli […]

Günümüzde çok fazla karşılaştığımız tente sistemleri, kullanıcılarına sunduğu büyük avantajlar sebebiyle sıklıkla tercih edilirler. Tente kelimesi İtalyanca kökenli bir kelimedir ve Türkçe’mde karşılığı gölge demektir. Tente sistemleri de kafe, kafeterya, restoran, okul, mağaza, market, AVM, havuz tesisi, teras, balkon, bahçe gibi alanları güneş ışını, yağmur, kar, fırtına gibi kötü hava koşullarına karşı muhafaza edip, güvenli ve konforlu bir ortam oluşmasına katkı sağlarlar.

Tente sistemleri birçok farklı çeşitte üretilir. Bunlar; motorlu tente sistemleri, pergola tente sistemleri, çift açılır tente sistemleri, kasetli tente sistemleri, mafsallı tente sistemleri, körüklü tente sistemleri, sabit dekoratif tente sistemleri, olarak sınıflandırılabilir. Kasetli tente Kadıköy, Ataşehir, Esenyurt, Pendik gibi ilçelerin yanı sıra istanbul’un her yerinde kullanılır. Hem işlevsel hem ekonomik olan kasetli tente sistemleri çok fazla özelliğe sahiptir.

Kasetli Tente İzmir - Kasetli Tente Fiyatları - Otomatik ve Motorlu Sistemler

Kasetli Tente Malzemeleri

Kasetli tente sistemleri son derece kaliteli üretim malzemeleri ile imal edilir. Kumaş ve kaset mekanizmalarından oluşan kasetli tenteler alüminyum profil ve plakalarla üretilirler. Bu nedenle her türlü dış etkiye karşı dayanıklı hale gelirler. Ayrıca paslanmaz cıvatalar ile kurulurlar. Kasetli tente sistemlerinin kumaş çeşitleri ithal ya da yerli akrilik olarak seçilir. Buna ek olarak kullanıcıların zevkine ve ihtiyacına göre kumaşın çeşidi de değiştirilebilir.

Kasetli Tente Özellikleri

Kasetli tente sistemlerinden en modern üretim teknikleriyle üretilen tente sistemlerinin başında gelir. Son derece modern olan kasetli tenteler birçok işlevsel özelliğe sahiptir. Kasetli tentelerde mekanizmayı ve kumaşı çeşitli dış etkenlerden koruyan kaset sistemi mevcuttur. Kasetli tenteler bu yüzden bu ismi almıştır.

Manuel ya da otomatik olarak açılıp kapanma özelliğine sahip olan kasetli tente sistemleri, gerek görülmediği zamanlarda kapatılarak yer kaplamazlar. Yağmur, kar, fırtına, rüzgâr gibi hava koşuluna karşı koruma sağlayan kasetli tente sistemleri aynı zamanda güneş ışınlarının zararlı etkilerinden de korurlar.

Kompakt ve şık bir tasarıma sahip olduklarından dolayı son derece dekoratiflerdir. Son derece dayanıklı malzemelerinden üretildikleri için kullanım ömürleri de uzundur. Kumaş çeşitleri ithal ya da akrilik olarak seçilen kasetli tenteler estetik bir tasarıma sahip olduklarından dolayı kullanıldıkları ortamı da güzelleştirirler.

Kasetli Tente Kullanım Alanları

En modern tente sistemlerinin başında gelen kasetli tente sistemleri çok fazla alanda kullanılabilir. Sunduğu avantajlar sayesinde herkese hitap eder. Bu nedenle her zevkten müşteri tarafından tercih edilirler. Kasetli tente sistemleri en çok dükkânların vitrinlerinde, kafelerde, restoranlarda, evlerin bahçelerinde balkonlarında, teraslarında kullanılırlar. Bunun yanı sıra kasetli tentelerin ileri açılım dereceleri kullanıldığı mekâna göre ayarlanabilir. Bu sayede istenilen her yerde kullanımına olanak sağlanır. Kasetli tente Kadıköy ve diğer ilçelerde, işletmelerde ve evlerde sıklıkla kullanılır.

Kasetli Tente Avantajları

En yeni ve en modern üretim teknikleriyle üretilen tente sistemlerinin başında kasetli tenteler gelir. Hem fonksiyonlarıyla hem de dekoratifliğiyle kullanımına sıklıkla yer verilen kasetli tenteleri birçok avantaj sağlar. Son derece dayanıklı malzemelerden ve kaset sisteminden üretilirler. Bu sebeple güneş ışınlarından, yağmurdan, kardan, fırtınadan ve diğer olumsuz dış etkilerden koruma sağlarlar. Kasetli tente sistemleri üzerinde kendi kendini temizleyebilen bir mekanizma bulunur. Bu sayede temizlik ve işleriyle vakit harcanmasına gerek kalmaz. Ayrıca kasetli tenteler otomatik ya da manuel olarak açılıp kapanabilirler.

Bu sayede gerektiğinde açılıp gerek görülmediğinde kapatılarak fazla yer kaplamazlar. Estetik bir tasarıma sahip olan kasetli tenteler kullanıldıkları ortamın daha şık görünmesini sağlarlar. Bunlara ek olarak yüzlerce farklı renk ve tasarıma sahip olan kasetli tenteler kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Tüm bu avantajlarına rağmen kasetli tente sistemleri birçok tente çeşidine göre daha ekonomiktir.

Kasetli Tente-350*150 Fiyatları ve Özellikleri

Kasetli Tente Fiyatları

Kasetli tente sistemleri en çok kullanım alanına sahip olan tente sistemlerinden birisidir. Kasetli tente sistemleri çoğu tente çeşidine göre daha uygun fiyatlara sahiptir. Kasetli tente sistemleri hem işlevsel hem de ekonomik olduklarından dolayı fiyat-performans ürünüdür.

Kasetli tente Kadıköy, Ataşehir, Pendik, Bakırköy gibi ilçelerde son derece uygun fiyatlarla satışa sunulur. Kasetli tente sistemlerinin fiyatları belirlenirken tentenin kullanım alanın ebatları, tentenin çeşidi, işçiliği, kumaşın kalitesi ve çeşidi gibi faktörler baz alınır. En hesaplı kasetli tente sistemlerine sahip olmak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?