İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.436,0600
 • EURO
  $1,0790
 • ALTIN
  $48.057,2700
 • BIST
  $180,5000
Kasetli Tente

Kasetli Tente

Tente modelleri çeşitli hava olaylarına karşı dış mekânı korumaya yarayan sistemlerdir. Pek çok tente modeli mevcuttur. Mekânınıza en uygun olan tente modelini tercih ederek kış mekânınızı uygun bir şekilde korumuş olursunuz. Bu tente modellerinden bir tanesi kasetli tente modeli oluyor. Kasetli tentenin bir diğer adı kollu tente oluyor. Kumaşı kapatıldığı zaman iç kısımda toplanıyor. Bu durumda temizlik […]

Tente modelleri çeşitli hava olaylarına karşı dış mekânı korumaya yarayan sistemlerdir. Pek çok tente modeli mevcuttur. Mekânınıza en uygun olan tente modelini tercih ederek kış mekânınızı uygun bir şekilde korumuş olursunuz. Bu tente modellerinden bir tanesi kasetli tente modeli oluyor. Kasetli tentenin bir diğer adı kollu tente oluyor. Kumaşı kapatıldığı zaman iç kısımda toplanıyor. Bu durumda temizlik açısından çok büyük bir fayda sağlıyor.

Kasetli tente modelleri son zamanlarda ön plana çıkan tente modellerinden biridir. Uygun fiyatından da kaynaklı olarak dış mekân da çok fazla tercih ediliyor. Pek çok kullanım alanı mevcut olmakla birlikte dayanıklı özelliğinden dolayı da büyük bir fayda sağlıyor. Kaliteli kumaşlardan elde edilmesinden kaynaklı olarak kir tutma gibi bir özelliği bulunuyor. Özellikle bahçe ve teras gibi alanlara tente modeli arayan kişiler kasetli tenteleri tercih edebilir. Açılıp kapanma gibi bir özelliğinin bulunması da büyük bir gün fayda sağlıyor.

Kasetli Tente - Velioğlu Tente ve Branda

Kasetli Tente Nedir?

Son yıllarda öne çıkan tente modellerinden biri olan kasetli tenteler kolu yâda mafsallı tente olarak da bilinir. Bu tente modellerini içerisinde kaset sistemi yer alıyor. Yani tente modeli kapatıldığı zaman bütün kumaş iç kısımda birikiyor. Böylece kumaş tamamen korunmuş oluyor. Dayanıklı bir tane model arayan kişiler mutlaka bu modeli tercih etmelidir.

Kasetli tentelerin üretimi esnasında kullanılan malzemelerin kalitesi göz önünde bulunduruluyor. Özellikle kumaş konusunda her zaman kaliteden yana tercihler yapılıyor. Kir ve su geçirmez özellikli kumaşlar tercih edilerek uzun ömürlü bir kullanım söz konusu oluyor. Kasetli sistem içerisinde gizli bulunuyor. Kasetli sistem mekanizması ile birlikte kapanma esnasında kumaş üzerinde bulunan kir ve pislikler sıyrılarak temizleniyor. Böylece çok pratik bir temizleme imkânı sunuyor. Her mevsim kullanımı söz konusu oluyor.

Kasetli Tente Kullanım Alanları

Kasetli tente pek çok farklı yerde kullanım alanı buluyor. Diğer tane modellerine göre daha modern bir görünüm sağlamasından dolayı Talep edilen modellerden biridir.  Aynı zamanda diğer modellere göre çok daha yüksek bir konuma monte edilir. Genellikle kafe ve restoranların dış mekânına kurulması uygundur.

Aynı zamanda manav ve market gibi küçük işletmelerin dış mekân içinde son derece uygun bir tente modeli oluyor. Bakım ve temizliği son derece kolay olduğu için çok fazla tercih ediliyor. Avrupa tarzı akrilik su geçirmez kumaşlar tercih edilerek özellikle kış aylarında çok büyük bir koruma sağlıyor. Balkon ve teras için de son derece kullanışta bir tente model oluyor. Bu gibi alanlarda kasetli tenteler kullanılarak temizlik konusunda fayda sağlamak mümkün oluyor.

Kasetli Tente Kullanım Avantajları 

Kasetli tenteler kolay bir açılıp kapanma mekanizmasına sahiptir. Aynı zamanda kapanma esnasında içerisinde bulunan kasetli sistem ile birlikte kumaş iç kısımda birikiyor. Böylece kumaş korunmuş olurken temizlenmesi de mümkün olur. Aynı zamanda kasetli tenteler de en çok kullanılan kumaş su geçirmez ve kir tutmaz kumaşlar olduğu için çok uzun ömürlü bir kullanım imkânı sağlıyor.

Güneş ışınlarına karşı da deforme olmayan kumaşlar tercih edilerek üstün bir koruma imkânı sağlanıyor. Diğer tente modellerine göre çok daha modern bir görünüme sahip olması avantajları arasında yer alıyor. Fiyat bakımından da diğer tente modellerine göre daha uygun fiyatlıdır. Akrilik su geçirmez kumaş tercih ediliyor. Diğer tente modellerine göre çok daha yüksek bir yapıda olmasından dolayı ferah bir dış mekân oluşturmak için ideal bir tercih olur.

Foça Kasetli Tente - İzmir Tente Sistemleri

Kasetli Tente Fiyatı

Tente modelleri arasında fiyat değişimi söz konusu oluyor. Kasetli tente kendi içerisinde fiyat değişimi yaşayan tente modellerinden biridir. Bu tente modelleri seçilen kumaşa ve kumaş kalitesine bağlı olarak fiyatta değişim yaşanır. Aynı zamanda tentenin büyüklüğü de fiyatı etkileyen durumlardan biridir. Tente rengi ve deseni pek çok farklı şekilde karşımıza çıkıyor.

Bu renk ve desenler fiyat konusunda farklılık yaşamamıza sebep oluyor. Yani belirli bir fiyat söz konusu değildir. Tercihlere göre fiyatta değişim söz konusu oluyor. İlk olarak model seçimi yapılır ve daha sonra ölçüler anılarak fiyat alma durumu söz konusu olur. Kasetli tenteler ile ilgili firmamızdan en iyi hizmetli alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?