İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.436,0600
 • EURO
  $1,0790
 • ALTIN
  $48.057,2700
 • BIST
  $180,5000
Katlanır Çadır Tente istanbul

Katlanır Çadır Tente istanbul

Katlanır çadır tente istanbul alanında son zamanlarda oldukça sık tercih edilen ürünlerdendir. Katlanabilir yapıları sayesinde kolay bir şekilde kurulurlar ve aynı kolaylıkla toplanabilirler. Bu ürünlerde diğer çadır sistemlerinde yer alan boruların olmaması ve farklı kurma sistemlerinin bulunmaması büyük avantajdır. Kullanıcılar bu sayede kurma işleriyle uğraşmazlar. Boruların zor ve karmaşık yapılarıyla vakit kaybetmek zorunda kalmazlar. Katlanır […]

Katlanır çadır tente istanbul alanında son zamanlarda oldukça sık tercih edilen ürünlerdendir. Katlanabilir yapıları sayesinde kolay bir şekilde kurulurlar ve aynı kolaylıkla toplanabilirler. Bu ürünlerde diğer çadır sistemlerinde yer alan boruların olmaması ve farklı kurma sistemlerinin bulunmaması büyük avantajdır. Kullanıcılar bu sayede kurma işleriyle uğraşmazlar. Boruların zor ve karmaşık yapılarıyla vakit kaybetmek zorunda kalmazlar. Katlanır çadır tente istanbul sistemlerinde makas sistemi mevcuttur ve bu sistem çadırın sağa sola açılarak kolayca kullanılır hale gelmesini sağlar. Kullanıcılar bu sayede özel organizasyonlarda ya da acil durumlarda zahmetsiz bir şekilde çadır tente rahatlığına kavuşabilirler.

Kötü Hava Şartlarından Koruma Sağlar

Katlanır çadır tente istanbul sistemleri kolay ve pratik kullanımlarının yanı sıra kötü hava şartlarından da koruma sağlarlar. Çadırın brandası oldukça kalitelidir. Aynı şekilde çadırda kullanılan profiller de son derece sağlamdır. Bu sayede yağmur ya da güneş gibi olumsuz hava şartlarından korunma sağlanmış olur. Çadırın dayanıklı yapısı ürünü uzun yıllar kullanabilme olanağı sağlar. Katlanabilir çadır tente iç içe geçen ayak yapısı sayesinde kolayca katlanır ve fazla yer kaplamayacak şekilde saklanabilir.

Çeşitli Organizasyonlarda Keyifli Alan Oluşturmak Son Derece Kolaydır

Katlanır çadır tente istanbul sistemleri sayesinde festival, piknik, nişan, parti, protokol, şenlik ve buna benzer organizasyonlarda hızlı bir şekilde güvenli ve keyifli alanlar oluşturulabilir. Dışarıda gerçekleştirilen bu etkinliklerde yağmurdan veya güneşten korunmak için katlanabilir çadır tentelerden fayda sağlanabilir. Çadırın brandası çok farklı renklerde üretilebilir. Kullanıcılar kendi zevklerine ya da gerçekleşecek olan organizasyonun içeriğine göre diledikleri renklerdeki ürünleri tercih edebilirler. Katlanabilir çadır tenteler toprak ya da beton gibi farklı zeminler üzerinde rahatlıkla kullanılabilirler. Ayrıca birden fazla katlanabilir çadır tente kullanılarak çok geniş alanlarda da büyük organizasyonlar gönül rahatlığıyla gerçekleştirilebilir.

Dört Mevsim Kullanım İmkânı

Katlanır çadır tente, istanbul alanında kullanıcılarına dört mevsim pratik ve güvenli bir kullanım avantajı sunar. Katlanır çadır tente içerisine kurulacak aydınlatmalarla gece zamanlarında da kusursuz etkinliklere imza atılabilir. Ayrıca soğuk hava şartlarında çadır içerisine yerleştirilecek ısıtıcılarla da oldukça sıcak ve keyifli bir alan oluşturulabilir. Katlanır çadır tenteler gerek aydınlatıcı ve ısıtıcı desteği sayesinde gerekse de sağlam yapılarıyla dört mevsim kullanıma uygun olan ürünlerdir. Dakikalar içerisinde kolayca kurulurlar ve aynı hızla sökülüp saklanabilirler.

Farklı Kullanım Alanlarına Göre Farklı Donanımlar

Katlanır çadır tente istanbul sistemleri katlanır çadır tentenin kullanılacağı alana göre farklı özellikler sunar. Daha rüzgârlı ya da yüksek rakıma sahip olan alanlarda kullanılan çadır tentelerde demir çerçeveler tercih edilir. Bu tür ürünlerin ağırlığı daha fazla olsa da rüzgârlı alanlarda kullanımları daha güvenlidir. Bunun dışında katlanır çadır tente profilleri alüminyum veya çelikten yapılır. Çadırın hafif olmasını isteyenler çelik malzemeden yapılmış modelleri tercih edebilirler. Çadır tentenin ağır ya da hafif olması kişilerin tercihine ve çadırın kullanılacağı alana göre belirlenebilecek olan bir durumdur.

Katlanır çadır tente modellerin katlama bölümleri kırılmaz niteliktedir. Özel boyayla işlem gördüklerinden dolayı paslanmaz yapıdadırlar. Bu sayede gönül rahatlığıyla açılıp kapanabilirler ve uzun yıllar güven içinde saklanabilirler. Katlanır çadır tente sistemleri hayatı kolaylaştıran, zamandan ve büyük maddi hazırlıklardan tasarruf ettiren sistemlerdir. Her mevsim kullanılabilen yapıları sayesinde tüm organizasyonlarda kurtarıcı durumda yer alırlar. Büyük paralar harcamak istemeyenler ve daha kısa sürede daha hızlı bir şekilde kurulum yapmayı sevenler için oldukça ideal ürünlerdir. Sundukları avantajlar sayesinde pek çok organizasyonda sıklıkla tercih edilirler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?