İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.029,7800
 • EURO
  $0,9897
 • ALTIN
  $43.450,0000
 • BIST
  $160,1000
Katlanır Raylı Motorlu Tente Sistemleri (Pergola)

Katlanır Raylı Motorlu Tente Sistemleri (Pergola)

Katlanır raylı motorlu tente sistemleri (pergola) oturup içecek bir şeyler içmek için gittiğimiz kafe ve restoranlarda son dönemlerde sıkça rastladığımız tente sistemleri kullanım kolaylığı ve uygulamadaki pratikliği nedeni ile tercih edilen bir sistemdir. Açık hava oluşumunda rahatlıkla kullanılabilen sistem yağmurlu karlı havalarda kapatılıp istenildiğinde açılması nedeni ile ideal bir kullanım sağlamaktadır. Tente çeşitleri marketlerin ön kısmının […]

Katlanır raylı motorlu tente sistemleri (pergola) oturup içecek bir şeyler içmek için gittiğimiz kafe ve restoranlarda son dönemlerde sıkça rastladığımız tente sistemleri kullanım kolaylığı ve uygulamadaki pratikliği nedeni ile tercih edilen bir sistemdir. Açık hava oluşumunda rahatlıkla kullanılabilen sistem yağmurlu karlı havalarda kapatılıp istenildiğinde açılması nedeni ile ideal bir kullanım sağlamaktadır.

Tente çeşitleri marketlerin ön kısmının kapatılması bina etrafının ya da sadece önünün kapatılıp olumsuz hava koşullarından korunması amacı ile kullanılmaktadır. Özellikle de sigara içilmesi için oluşturulan açık havaların sağlanması amacı ile restoran kafe tarzı yerlerde kullanımı sıkça tercih edilmektedir. Açılıp kapanması ve uygulanmasının kolaylıkla yapılması özel bir izin gerektirmemesi maliyetinin düşük olması tente kullanımın artmasının nedenlerinden bazılarıdır.

En Kolay Yapı Malzemesi

Katlanır raylı motorlu tente sistemleri (pergola) kullanımı yapı ruhsatı gerektirmeden uygulama yapılabilen dört mevsim kullanım sağlayan ekonomik bir yapı malzemesidir. Sağladığı kolaylık ve konfor nedeni ile birçok alanda kullanımına yer verilmektedir. Sistem kumanda ile kontrol edilip istendiğinde açılıp istendiğinde kapanabilmektedir.

Hem açık hava hem kapalı bir ortam oluşturulması konusunda yardımcı olan sistem bu konuda çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Renk ve çeşitleri bulunan tenteler uygulama alanına göre seçilip en uygun şekilde kullanılabiliyor. Katlanır tentelere uzaktan kumanda ile katlanarak açılıp kapanmakta ve şıklığı ile de dikkat çekmektedir. En lüks restoran ve kafelerde de kullanılan tenteler her konuda kolaylık sağlamaktadır. İşin uzmanı kişiler tarafından doğru şekilde uygulaması yapılan tenteler kullanımda şıklık ve rahatlık kazandıran yapı ürünleridir.

Kullanışlı ve Şık Dekor

Katlanır raylı motorlu tente sistemleri (pergola) yapı malzemeleri arasında en kolay ve şık uygulama yapılabilen bir üründür. Kullanıldığı yere hem rahatlık hem de şıklık katan malzeme sağladığı konforla da kullanıldığı alanı güzelleştirip korumaktadır. Yapı malzemesi olarak kullanılan ürün aynı zamanda dekoratif çeşitleri ile de beğeni toplamaktadır. Dükkân önlerini bina girişi önlerini yağmurdan kardan korumak için de kullanılabilen ürün koruma konusunda da oldukça başarılıdır.

Satış noktalarından temin edilen malzeme ekonomik fiyatı ile de her bütçeye hitap etmektedir. Uygulamacıların istenilen şekilde uygulama yapmasının ardından kullanıma hazır hale gelen tenteler tam olarak açılıp komple kapama şeklinde kullanılabilmektedir. Renk seçeneği ile istenilen renk ve çeşit seçenekleri arasından da istenilen çeşit kullanılabilmektedir. Bu konuda işinde uzman kişilerden de gerekli destek ve tavsiyeler alınabilmektedir.

Her Yerde Her Mevsim Kullanım Kolaylığı

Katlanır raylı motorlu tente sistemleri (pergola) her mevsim kullanımda kolaylık ve konfor sağlayan tenteler sağlıklı kullanışlı ve şık duruşu ile kullanımda tercih ediliyor. Yapı sektörü ve dekorasyon sektörü tarafından da benimsenen ürün kullanıldığı yerde rahatlık sağlıyor. Çok büyük restoran ve kafeler için de küçük dükkân bahçe gibi alanlar için kullanılabilen ürün geniş bir alana hizmet ediyor. Kullanışlı ve şık oluşu ile insanların yaşamına kolaylık getiren ürün ekonomik oluşu ile de bütçeye destek oluyor.

Yüksek maliyetler yüzünden yapmak istediği yapıyı erteleyen ya da yapmaktan vazgeçen kişilere de bu konuda ciddi anlamda kolaylık sağlayan ürün girişimciliği de desteklemektedir. Kısa sürede yapımı tamamlanan zamandan tasarruf sağlayan ürün temiz bir şekilde tamamlanmaktadır. Kullanım sırasında da aç kapa işlemi bir tuşla yapılabilen açık hava kapalı ortam ortamını yaşatan ürün kullanımı her konuda rahattır. Gerekli görüldüğünde ya da mevcuttaki ortamın tente ile değiştirilmesi gerektiğinde kısa sürede ve uygun fiyatla yapımı mümkündür.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?