İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.432,5700
 • EURO
  $1,0773
 • ALTIN
  $47.990,0100
 • BIST
  $181,1000
Katlanır Tente Sistemleri Ataşehir

Katlanır Tente Sistemleri Ataşehir

Katlanır tente sistemleri, hava durumu gibi konulara bakılmaksızın bütün yıl boyunca kullanım görevi görür ve bir düğme sayesinde orta veya büyük yerlerin ve terasların kaplanıp korunmasını sağlar. Katlanır tente sistemleri Ataşehir gibi bir firma devamlı tasarımların değişmesini yansıtarak müşterilere memnun kalacağı ürünler sunar. Böylelikle insanlar belirli yaşam tarzlarını yansıtan ve mimari düzenlemesine uygun harika bir teknoloji sayesinde ürünlere ulaşır. Katlanır […]

Katlanır tente sistemleri, hava durumu gibi konulara bakılmaksızın bütün yıl boyunca kullanım görevi görür ve bir düğme sayesinde orta veya büyük yerlerin ve terasların kaplanıp korunmasını sağlar. Katlanır tente sistemleri Ataşehir gibi bir firma devamlı tasarımların değişmesini yansıtarak müşterilere memnun kalacağı ürünler sunar.

Böylelikle insanlar belirli yaşam tarzlarını yansıtan ve mimari düzenlemesine uygun harika bir teknoloji sayesinde ürünlere ulaşır. Katlanır tente sistemleri daha çok kafe, restoran, çay bahçesi ve uygun görülen tüm dış mekân yerleri için kullanılabilir. Rahat ve konforlu bir kullanım sunan bu ürün daha çok kazanç elde etmenizi de sağlar.

Körüklü Tente - Kuşadası Tente Branda

Tente Amacı

Tente ürün ile ilgili olup renk ve ölçüler sizin kullanacağınız yere göre ölçülendirme yapılıp ona göre tasarlanmaktadır. Katlanır tavan sistemleri, hava durumuna aldırış etmeden her sene boyunca kullanılabilen bir üründür. Tek bir tuş ile rahatlıkla istediğiniz zaman tavan sistemini açıp istemediğiniz zaman tekrar kolay bir şekilde kapatabilirsiniz. Böylelikle istenilen kafe, restoran veya teras gibi yerlerin kolaylıkla kapanmasını sağlar. Çok kullanışlı ve konfor sağlayan bir ürün modeli olduğu için çoğu işletme ve işyerlerinde kullanım sağlar.

Katlanır Tente Sistemleri Kullanım Avantajı

Katlanabilir tente sistemi modelleri sayesinde işletme yerleri açık alan yerlerini daha rahat ve kolay bir şekilde kullanabilmektedir. Özellikle çoğu insan açık alan veya camekânlı yerleri tercih ettiği için böylelikle katlanır tente sistemi daha rahat bir olanak sunmaktadır. Genellikle müşteriler bütün yıl boyunca böyle tarz yerleri tercih edip güzel ve konforlu vakit geçirirler. Aynı zamanda kullanımı oldukça kolay, dekoratif ve ergonomik bir üründür. Işıklandırma sayesinde gündüz ve akşam fark etmeksizin rahat kullanım sağlar.

Ayrıca en kötü hava şartlarına yağmur, fırtına dolu ve kar gibi durumlara göre oldukça sağlam ve dayanıklı bir sistemdir. Uzaktan kumanda sayesinde kolay bir kullanım avantajı bulunur. Hiç bir şekilde su geçirmez her mevsim tereddütsüz kullanım sunar ve aydınlatma sistemi ile mekâna görsel açıdan zenginlik katar. Katlanır tente sistemleri Ataşehir gibi bir firma sayesinde kaliteden ödün vermeden garantili ve güvenli bir şekilde üretilir.

Kışın Katlanabilir Tente Sistemlerinin Faydaları

Ülkemizde mevsimsel şartların sürekli değişmesiyle beraber katlanır tente sistemine oldukça ihtiyaç duyulmaktadır. Katlanır tente sistemleri Ataşehir gibi bir firma sayesinde üretilir ve ürün alüminyum yapılı, katlanabilir, güneş ve yağmur gibi olumsuz hava şartlarından etkilenmeksizin böyle durumlara karşı koruyan ve kollayan oldukça sağlam ve dayanıklı bir üründür.

Genellikle her türlü mimari yapıya ve ortama uyum sağlama özelliğine sahip olan tente sistemleri modeli özellikle kış aylarında rahatlıkla kullanılabilir. Su geçirmeyen özelliği sayesinde yağmurdan etkilenmeksizin, dayanıklı ve sağlam yapısı ile rüzgârdan sizi her zaman koruyan tente sistemleri ile kış aylarında olumsuz hava şartlarından işletiminizi ve mekânınızı kolay bir şekilde koruyup kollayabilirsiniz.

Katlanır Tente Sistemleri Fiyatı

Katlanır tente sistemlerinin fiyatı uygulanacak yerin ölçüsüne ve tentenin hangi özellikler içerdiğine bağlı olarak belli olur. Teras için bir katlanır tente modeli düşünüyorsanız ve onun için belirli bir miktar maliyet durumunuz var ise kendi zevk ve isteğinize göre bütçenizi çok fazla etkilemeden terasınızın uygunluğuna göre zarif ve hoş bir katlanır tente modeli yaptırabilirsiniz. Üretilen tente sisteminde genellikle kullanılan kumaşlar; rüzgâra, ateşe, güneş ve yağmura karşı oldukça dayanıklı ve sağlam olup blackout adı verilen bir kumaştan yapılır.

Bunun yanı sıra 5 yıl garantili motor sistemi kullanılır. Tente sistemleri katlanabilir bir özelliğe sahip olduğu için dört mevsim kolay ve pratik bir şekilde kullanım avantajı sağlar. Böylelikle konforunuzdan hiç bir şekilde ödün vermeden terasınızı dilediğiniz şekilde rahatça kullanabilirsiniz. Bu durumda terasınız için harcadığınız paranın avantajını uzun yıllar boyunca terasınızı kullanarak çıkarabilirsiniz.

Eskici Tente Branda - Tente - Branda - Bodrum Yat Tekne Koltuk

Katlanır Tente Sistemleri Kullanım Alanları

Tüm mevsim boyunca rahatlıkla kullanılabilen her türlü mekân yerlerinde açılma ve kapanma özelliğine sahip olan katlanır tente sistemi istenilen her yerde kolay bir kullanım sağlar. Özellikle verandalarda, kahvaltı mekânları, kafeterya, restoran ve lokanta gibi her türlü işletme yerlerinde, açık havada yer alan yaz ya da kış bahçeleri için, havuzlarda ve daha bir çok uygun görülen yelerde tercih edilerek katlanır tente sistemleri kullanılabilir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?