İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Katlanır Tente Sistemleri Kadıköy

Katlanır Tente Sistemleri Kadıköy

Katlanır tente sistemleri iklim koşullarından etkilenmeden her yıl boyunca kullanım avantajı sunar. Tek bir tuş sayesinde büyük ve geniş alanların ya da teras ve veranda gibi yerlerin kapanıp korunmasını sağlar. Katlanır tente sistemleri Kadıköy gibi bir firma sayesinde tasarımların farklılaşmasını yansıtır. Katlanır tente sistemi isteyen kişilere memnun kalacağı tarzda bir ürün modeli sunar. Bu durum sayesinde kişiler belirli […]

Katlanır tente sistemleri iklim koşullarından etkilenmeden her yıl boyunca kullanım avantajı sunar. Tek bir tuş sayesinde büyük ve geniş alanların ya da teras ve veranda gibi yerlerin kapanıp korunmasını sağlar. Katlanır tente sistemleri Kadıköy gibi bir firma sayesinde tasarımların farklılaşmasını yansıtır. Katlanır tente sistemi isteyen kişilere memnun kalacağı tarzda bir ürün modeli sunar.

Bu durum sayesinde kişiler belirli hayat ve yaşam tarzına uygun ve mimari yapıya uygun son sistem teknoloji sayesinde ürünler elde eder. Katlanır tente modelleri en çok kafe, restoran, çay bahçesi ve işletme yerleri gibi uygun görülen bütün dış mekân yerleri için kullanım sağlar. Konforlu ve rahat bir kullanım avantajı sağlayan bu ürün modeli daha çok kazanç elde etmenizi de sağlar.

Güniş Branda Çadır Tente Pergole | branda, tente, çadır, pergole, katlanır tente, kasetli tente, kamyonet tentesi, kamyonet branda imalatı, kamp çadırı imalatı, körüklü tente, mafsallı tente, şantiye çadırları, yarasa tente, kış bahçesi

Katlanır Tente Sistemleri Kullanım Avantajları

Katlanır tente sistemleri sayesinde işletme yerleri ve açık mekân yerleri daha aktif ve rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Özellikle günümüzde birçok insan açık alan ve teras gibi yerleri daha çok tercih etmektedir. Böylelikle bu tarz işletme yerleri daha çok kazanç sağlamaktadır. Genellikle günlük hayatta müşteriler bütün sene boyunca bu tarz yerleri tercih edip güzel ve konforlu bir vakit geçirmeyi sağlar.

Ayrıca kullanımı oldukça basit, dekoratif amaçlı ve ergonomik sistemli bir üründür. Işıklandırma sistemi sayesinde gündüz ve akşam istenilen her zaman fark etmeden rahat bir kullanım sunar. Aynı zamanda çok kötü hava şartlarına fırtına, yağmur, dolu ve kar gibi olumsuz durumlara rağmen oldukça dayanıklı ve sağlam bir ürün sistemi ile müşterilere sunulur. Uzaktan kumanda sistemi sayesinde kolay bir kullanım avantajı bulunur.

Kesinlikle su geçirmez her mevsim kullanım özelliği sunar. Aydınlatma sistemi ile mekân ve işletme yerlerine görsellik bakımından zenginlik katar ve dışarıdan dikkat çekici bir yapıya sahip olur. Bu nedenle Katlanır tente sistemleri Kadıköy gibi bir firma sayesinde kaliteden hiç bir şekilde kaçınılmadan güvenli ve garantili bir sistem sayesinde üretilir.

Tentenin Amacı Nedir?

Tente modeline göre tasarlanıp ölçü ve renk sizin istediğiniz şekilde ayarlanarak kullanabileceğiniz yere göre yapılır. Katlanır tente sistemleri hava koşullarına aldırış göstermeden seneler boyunca kullanım sağlayan bir üründür.

Sadece tek bir tuş sayesinde istediğiniz zaman rahat bir şekilde açıp istemediğiniz zaman tekrardan kolay bir şekilde kapatabilirsiniz. Bu kolay sistem sayesinde kafe, restoran ya da teras gibi yerlerin kullanışlı olmasını sağlar. Oldukça kullanışlı olan ve konfor sunan tente modeli olduğu için birçok işyeri ve mekânlar için kullanım avantajı sunar.

Kış Aylarında Katlanabilir Tente Sistemlerinin Faydaları Nelerdir

Günümüzde genel olarak mevsim olayları her zaman değiştiği için katlanır tente sistemlerine de çok fazla ihtiyaç duyulur. Katlanır tente sistemleri Kadıköy gibi bir firma sayesinde üretilir. Ürünün içeriği alüminyum yapılı, katlanabilir, güneş ve yağmur gibi olumsuz iklim şartlarından etkilenmeden üretilir. Bu tür hava koşullarına karşı koruma ve kollama görevi sunan bir üründür. Bunun yanı sıra çok sağlam ve dayanıklı bir malzeme yapısı vardır.

Genellikle her türlü proje ve mimari yapıya uyum sağlayabilir. Tente sistemleri özellikle kış ayları boyunca çok rahat bir kullanım sağlar. Su veya kar gibi durumlardan etkilenmeyen ve su geçirmeyen bir özelliği bulunur. Aynı zamanda rüzgâr gibi durumlardan sizi her zaman koruyup kollayan tente sistemleri ile soğuk ayların olumsuz hava şartlarından mekânınızı ve işletme yerlerinizi kolay bir şekilde koruyabilirsiniz.

Mafsallı Tente - Velioğlu Tente ve Branda - 0212 513 34 44

Katlanır Tente Sistemleri Kullanım Alanları

Dört mevsim boyunca kolayca kullanılabilen her çeşit mekân yerlerinde açılıp kapanma özelliği ile tercih edilen katlanır tente sistemleri ile istenilen ve uygun görülen her yerde rahat bir şekilde kullanım avantajı sağlar. Daha çok kahvaltı yerlerinde, verandalarda, kafeterya, restoran ve lokanta gibi kullanım gereken işletme yerlerinde, açık hava yerlerinde bulunan yaz veya kış bahçeleri için, tatil bölgeleri için havuz başlarında ve daha birçok yerde tercih edilerek katlanır tente sistemleri kullanılabilir.

Katlanır Tente Sistemleri Fiyatı

Katlanır tente sistemlerinin fiyatı yapılacak olan mekânın ölçüsüne ve tentenin ne gibi özellikler içerdiğine göre belirlenir. Teras veya verandanız için bir tente modeli düşünüyorsanız onun için belirli bir miktar bütçe ayırmanız gerekir. Kendi zevk ve bütçenize uygun bir şekilde rüzgâr, güneş ve yağmur gibi hava şartlarına karşı dayanıklı ve sağlam bir tente sistemi tercih edebilirsiniz. Bu nedenle firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?