İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.432,5700
 • EURO
  $1,0773
 • ALTIN
  $47.990,0100
 • BIST
  $181,1000
Kaynarca Tente Branda

Kaynarca Tente Branda

Tente brandaların birçok çeşidi bulunuyor. Kişi istediği boyut ve ölçüde branda yaptırabilir. Yapım sırasında dayanıklı malzemeler kullanıldığı için uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Mevsimsel şartlardan kolay bir şekilde etkilenmez. Kullanım alanları genellikle; bahçeler, teraslar, balkonlar oluyor. Örneğin bahçede oturan insanlar, yakıcı yaz mevsiminde brandaları açarak sıcaktan etkilenmeyecektir. Çünkü brandanın körükleri olduğu için yanlardan gelen ısıyı engeller. […]

Tente brandaların birçok çeşidi bulunuyor. Kişi istediği boyut ve ölçüde branda yaptırabilir. Yapım sırasında dayanıklı malzemeler kullanıldığı için uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Mevsimsel şartlardan kolay bir şekilde etkilenmez. Kullanım alanları genellikle; bahçeler, teraslar, balkonlar oluyor. Örneğin bahçede oturan insanlar, yakıcı yaz mevsiminde brandaları açarak sıcaktan etkilenmeyecektir. Çünkü brandanın körükleri olduğu için yanlardan gelen ısıyı engeller. Gerek iç mekânlarda gerekse de dış mekanlarda şık bir görünüm sunuyor. 4 mevsimde kullanılabilir. Raylı brandalar özellikle sigaranın içildiği alan içerisinde idealdir. Sigara kullanan kişiler brandalar sayesinde çevresinde bulunan insanlara rahatsızlık vermez. Brandalar genellikle çadır ürünü çeşitleridir.

Brandaların Dayanıklı Olması

Branda herhangi bir ışık veya su ile temas kurduğu zaman korumayı sağlıyor. Dayanıklı kumaş malzemelerinden yapılmış olup, su ve özellikle ışığa karşı kendisini koruyabilir. Yapım sırasında iç alanda bir takım polyesterler kullanılmıştır. Su ve gerek güneşe karşı koruyucu işleve sahiptir. Kafeler, havuzlar ve restoran alanlarında kullanım oldukça işlevseldir. Yağmurlarda ve güneşlerde branda kullanımı müşteriler açısından uygundur. Kamyonların ve tırların örtüsü olarak da kullanımları yapılabiliyor. Tente brandaların kendi içerisinde tek bir çeşidi yoktur. Her insanın ihtiyacı çerçevesinde birçok çeşidi bulunuyor. Karalarda ve denizlerde kullanılan araçlarda, kişisel ve ticari alan içerisinde kullanılan araçlarda kullanıma açıktır.

Branda İçerisinde Kullanılan Malzemeler

Brandaların uzun seneler boyunca kullanılması için, kumaşları sağlam yapılmıştır. İçerik malzemeleri olarak bakıldığı zaman kolay bir şekilde yıpranmıyor. İstenilen birçok alan içerisine monte edilebildiği için, pratik bir işleve sahiptir. Mevsimin sıcak veya soğuk olması brandanın türü açısından önemli değildir. Gerek ticari ve gerekse de kurumsal alanlar içerisinde kullanılabiliyor. Çadır alanı içerisinde, birçok modeli vardır ve her birey kendi ihtiyacı çerçevesinde alabilir. İnşaat sektörlerinde kullanıldığı gibi ramazan aylarında dahi kullanılabiliyor. Kamp alanında kullanılan brandaların, içerisinde bulunan kişi sayısı önemlidir. Örneğin inşaat alanı içerisinde bulunan brandaların kullanım süresi sınırıdır, çünkü proje değişim gösterdiği zaman farklı bir alanda farklı Kaynarca tente branda çeşidi kullanılabilir.

Brandaların Fiyat Aralıkları

Brandanın kullanım alanına bağlı olarak, modelleri de değişim gösteriyor. Birden fazla renk çeşitleri sayesinde birçok ortama uyum sağlıyor. Bu nedenle de kullanılan ortam ve modeline göre fiyat aralıkları da değişim gösteriyor. 1. sınıf özelliklere sahip olup, yaklaşık olarak 160 kilogram ağırlığındadır. Ürünler imal edilme aşamasında özenle dikilmiştir. Brandanın deliklerinin içerisinde yüzükler bulunuyor. Dayanıklı olduğu için yüzüklerin yerinden çıkma ihtimali çok düşüktür. Branda elle tartılabilir, ağır olduğu için ele alındığı andan itibaren hissedilir. Kullanılan ortama bağlı olarak su ve toza karşı dayanıklıdır. Kaynarca tente branda geçirgenliği olmadığı için, birçok insana rahat bir zaman aralığı sunar.

Brandanın Pratik Özellikleri

Branda; kare, daire, çember ve dikdörtgen gibi birçok çeşitte tasarlanabilir. Kenarlarında bulunan esnek yapısı sayesinde, her alana uyum sağlar. Bu nedenle de istenilen konum içerisinde pratik imkânlar sunuyor. Dikdörtgen şeklindeki bir brandanın 4 adet deliği bulunuyor. Esnek ip yardımı ile branda sabitlenir ve kurulumu kısa bir zaman diliminde gerçekleşir. Brandaların kurulumu kadar yerinden çıkarılması da zor değildir. Tek yapılması gereken iplerin kesilmesi ve tekrardan esnek ipler almaktır. Esnek ip sayesinde, başka bir yere yeni brandalar sabitlenebilir. Tente branda sayesinde istenilen her alanda keyifli zaman geçirilebilir.

Brandaların Tekniksel Özellikleri

Çadır tente brandanın çadır kazığı bulunuyor. Son derece rahat kurulabilen tenteler uzun ömürlü kullanım avantajları ile de ilgi gören ürünler arasında yer alıyor. Kaynarca tente branda için firmamız aracılığı ile hizmetler alınabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?