İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
Kelepçeli Sistem Şemsiye istanbul

Kelepçeli Sistem Şemsiye istanbul

Kelepçeli sistem Şemsiye istanbul gibi büyük şehirler başta olmak üzere ülkenin pek çok kesiminde yer almaktadır. Bizleri yağmurdan korumak amacı ile tasarlanan şemsiyeler oldukça küçük ebatlı ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak kelepçe sistemli şemsiyeler ise normal şemsiyelere göre çok büyük boyutlarda ve farklı tasarımlarda üretilmekte olup, kafe, lokanta restoran gibi işletmeler başta olmak üzere otellerde […]

Kelepçeli sistem Şemsiye istanbul gibi büyük şehirler başta olmak üzere ülkenin pek çok kesiminde yer almaktadır. Bizleri yağmurdan korumak amacı ile tasarlanan şemsiyeler oldukça küçük ebatlı ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak kelepçe sistemli şemsiyeler ise normal şemsiyelere göre çok büyük boyutlarda ve farklı tasarımlarda üretilmekte olup, kafe, lokanta restoran gibi işletmeler başta olmak üzere otellerde plaj ve sahil kenarlarından kullanılmaktadır.

Kelepçe Sistem Şemsiye Genel Özellikleri

Kelepçeli sistem şemsiye istanbul başta olmak üzere ülkemizin her kesiminde neredeyse her alanda kullanımı mümkün olduğundan dolayı sektöründe gelişimine büyük ölçüde katkı sağladır.  Özellikle yaz aylarınızı kavurucu sıcağından korunmanızı sağlayan kelepçe sistemli şemsiyeler yuvarlak kare gibi farklı geometrik şekillerde kaliteli kumaşlardan imal edilmektedir.  Kelepçeli sistem şemsiyelerin genel özellikleri ise şu şekildedir;

 • Kaliteli branda bezlerinden imal edildiklerinden dolayı güneş ışınlarına karşı oldukça dayanıklıdır.
 • , dış mekânların gölgelendirmek adına tercih edilebilecek en ideal bir üründür.
 • İthal akrilik kumaşlardan dolayı kalitesini uzun yıllar korumayabilmektedir.
 • Farklı renk seçeneklerine sahip olduklarından dolayı kullanıldığı mekâna estetik bir görünüm kazandırmaktadır.
 • Kafe, restoran vs. kalabalık mekânların her mevsim dış mekânlardan alan kazanması için tercih edilebilecek en ideal üründür.
 • Kelepçeli şemsiyeler, sabit veya zemine dübelleme sistemli tekerlekler ile hareket edebilen ayak seçeneklerine sahip olarak farklı özelliklerde tasarlanmaktadır.

Şemsiyelerin kumaşları güneş ışınlarına karşı dayanıklı olduğu gibi yağmur ya da kar suyu ve nemi geçirmez bir yapıya sahiptir.

Kelepçe Sistemli Şemsiye Kullanım Alanları

Kelepçeli sistem şemsiye istanbul modelleri dış mekân şemsiye olarak da nitelendirilmektedir. Normal şemsiyelere göre oldukça büyük normlarda üretilen bu şemsiyeler, dört mevsim açık havadan vazgeçmeyenlerin büyük mekânların olmazsa olmazları arasında yer almaktadır bir lokantaya, restoranda ya da kafeye gittiğinizde hemen kapı önünde görmeye alışık olduğunu bu şemsiyeler, bahçe dekorasyonlarınızın da olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alır

Her İhtiyaca Uygun Tasarımlarla Üretiliyor

Kelepçeli sistem şemsiyeler ihtiyaca uygun şekillerde ve boyutlarda üretilmektedir. Güneş ışınlarının yansıdığı yöne uygun açılarda kurulumu yapılabilen bu şemsiyeler modeli malzeme ve tasarım yönünden de farklı içeriklere sahip olmaktadır.  Dört mevsim boyunca dışarıdan yararlanmanızı olanak sağlayan bu şemsiyeler mekânlarınızı için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Kelepçeli Sistem Şemsiyelerin Çalışma Sistemi

Kelepçeli sistem şemsiye istanbul modelleri oldukça basit bir çalışma sitemine sahiptir. Bu şemsiyenin gövdesinden kollara bağlı kancaları bulunmaktadır.  Bu kancalar sayesinde hızlı bir şekilde saniyeler içinde açılıp kapanabiliyor. Açıldığı andan itibaren kilitlenebilen kelepçesi sayesinde oldukça güvenli ürünlerdir.  Çevre dostu malzemelerden yapıldığından dolayı çevreci ürünler arasında yer almaktadır. Bu şemsiyelerin gövdesi alüminyum malzemeden yapılmakta olup, çelik çerçeve ya da plastik ayaklar ile imal edilmektedir. En şiddetli rüzgâr ya da fırtınaya karşı üst düzey dayanıklılık sağlayabilirler.

Kelepçe Sistemli Şemsiye Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Kelepçeli sistem şemsiye istanbul seçimlerini dikkatli yapmanız sizin açısında daha avantajlı olacaktır. Uzun yıllar kullanmak istiyorsanız mutlak kaliteli üretimler yapan firmaların ürünlerin tercih etmelisiniz. Bu şemsiyelerin genel amacı sıcak ve soğuk günlerden dış mekândan faydalanmak olduğundan dolayı mutlak kaliteli ve dayanıklı malzemelerden yapılmış olması gerekmektedir. Ayrıca kullanacağınız mekânda varsa diğer bahçe mobilyalarına uygun tasarımlarda olması da estetik görünüm açısından son derece önemlidir. Yaz günlerin güneş ışığını çekmeyen renklerde sahip şemsiyeleri tercih etmeniz gerekmektedir. Kış aylarında ise hava şartlarına ve mevsime uygum sağlayan modelleri tercih etmelisiniz. Seçimlerinizi fiyata göre değil ihtiyacınıza uygunluğunu göz alarak yapmalısınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?