İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.432,5700
 • EURO
  $1,0773
 • ALTIN
  $47.990,0100
 • BIST
  $181,1000
Kış Bahçesi Brandası Modelleri istanbul

Kış Bahçesi Brandası Modelleri istanbul

Kış bahçesi brandası, bahçelerin daha verimli kullanılmasına olanak sağlayan önemli bir unsurdur. Kış ayları geldiği zaman kötü hava koşullarından dolayı aktif olarak kullanılamayan bahçeler sadece yaz aylarında kullanılıyor. Bu gibi durumların ortadan kaldırılması ve bahçenin dört mevsim boyunca aktif olarak kullanılmasını sağlayan kış bahçesi brandası pandemi sürecinin etkisi sayesinde en çok tercih edilen ürünlerden bir […]

Kış bahçesi brandası, bahçelerin daha verimli kullanılmasına olanak sağlayan önemli bir unsurdur. Kış ayları geldiği zaman kötü hava koşullarından dolayı aktif olarak kullanılamayan bahçeler sadece yaz aylarında kullanılıyor. Bu gibi durumların ortadan kaldırılması ve bahçenin dört mevsim boyunca aktif olarak kullanılmasını sağlayan kış bahçesi brandası pandemi sürecinin etkisi sayesinde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir.

Kış bahçesi brandalarına olan talep giderek artmasından dolayı herkesin zevkine hitap edecek çeşitli branda modelleri de satışa sunuluyor. Sizler için uygun olan model hangisi ise bahçenize dilediğiniz zaman yaptırabilir ve daha modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Kış bahçeleri brandası bahçenizin metrekaresine göre hesaplanarak monte edilir.

Böylelikle kış bahçesi brandası sayesinde kullanamadığınız alanlarında kullanılmasını yardımcı olur. Bahçenizin alanına göre ister büyük bir masa isterseniz de ufak bir masa koyarak zamanınızı burada geçirebilirsiniz. Kış bahçesi brandası modelleri istanbul en çok kullanılan ürünler şu şekildedir;

Kış Bahçesi Sistemleri İzmir - Şeffaf Store - Şeffaf Branda Fiyatları

Fermuarlı Kış Bahçesi Brandası

Kış bahçesi brandası modelleri istanbul arasında en çok tercih edilen modellerden bir tanesi fermuarlı branda modelleridir. Fermuarlı brandalar bahçelerin yan taraflardan tamamen kapanmasını sağlayan, sağlam bir yapısı olan ve herhangi kötü hava koşullarından etkilenmeyen bir üründür. Uzun yıllar kullanıma uygun olmasından dolayı dilediğiniz gibi kullanma imkânınız mevcuttur.

Şeffaf bir brandanın üzerine dikilen fermuarlar istenilen renk çalışılabilir. Aynı zamanda fermuarlı branda yaptırmak isteyenlerin en çok sorduğu sorulardan bir tanesi brandanın fermuarının yırtılma gibi durumları olup olmadığıdır. Fermuarlı brandalar, branda üzerine dikkatli bir şekilde yerleştirilir ve gergin bir yapı oluşturulur. Yırtılma ve aşınma gibi durumlar ile karşılaşılmaz.

Pergola Tente Branda Modelleri

Pergola tente branda modelleri yan bahçenin yan taraflarının açık kalmasını isteyen insanlar tarafından tercih edilen bir branda türüdür. Her ne kadar yan tarafları kapalı olmasa da diğer şeffaf ürünlere göre fiyat olarak daha pahalı fiyata satışa sunulur. Kullanımı oldukça rahat ve basittir. Bir düğmeye basarak bahçenin üst tarafını tamamen kapatabilir ve istediğiniz zaman da açabilirsiniz.

Pergola tente branda yaptırdığınız zaman dilerseniz yan taraflarını da belirli bir süre sonrasında kapatma imkânınız mevcuttur. Tamamen akıllı bir sistem olan bu sistemlerin en önemli özelliklerinden bir tanesi güneşin geliş açısına göre otomatik olarak kendini ayarlayabilmesidir. Böylelikle sürekli olarak kumanda kullanmanıza gerek kalmaz.

Kış Bahçesi Brandası Renkleri

Kış bahçesi brandası modelleri istanbul sıklıkla tercih edilen bir ürün olmasından dolayı herkese hitap etmesi açısından farklı renkler ile piyasaya sürülüyor. Brandanın alt kısımları şeffaf bir yapı da olsa da kenar kısımlarında renk değişiklikleri yapılabilir. Şeffaf renk her renge uyum sağlayabilmesinden dolayı her renk çalışılabilir. Ancak şeffaf brandanın üzerine yapılan beyaz renk bahçenin daha şık ve aydınlık olmasına yardımcı olur. En çok tercih edilen renkte şeffaf ve beyaz renktir. Sizlerde bahçeniz ile uyumlu, tarzınızı yansıtan bir renk seçerek yaptırabilirsiniz.

Kış Bahçesi Brandasının Avantajları Nelerdir?

Kış bahçesi brandası modelleri istanbul ile farklı özelliklere sahip brandaları evinizin en güzel noktası olan bahçenize yaptırabilirsiniz. Kış bahçesi brandası kişilere büyük avantajlar sağlar. Bu avantajlar şu şekildedir;

 • Kış bahçesi brandası yaptırdığınız zaman hem yaz hem de kış aylarında dilediğiniz vakit bahçenizi kullanabilme imkânınız vardır.
 • Kış aylarında yağmur, kar çamur ve benzeri gibi durumlardan etkilenmezsiniz. Böylelikle bahçenizin her alanını daha aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.
 • Kış bahçesi yaptırdığınız zaman dışarıdan gelen çöp ve benzeri durumlar ile karşılaşmazsınız. Aynı zamanda sokak hayvanları da bahçeniz kapalı olmasından dolayı girmez.

Büyükçekmece Şeffaf Kış Bahçesi – Sultanbeyli Tente

Kış Bahçesi Brandası İçin Bizleri Arayın

Kış bahçesi brandası ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon ya da web sitemiz üzerinden ulaşarak konu ile alakalı tüm detayları öğrenebilirsiniz. Fiyatlarımız her bütçeye uygun olarak ayarlanıyor.

Sizler ne tür bir model isterseniz seçimlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Personellerimiz sizlerin bahçenizin her bir noktasını en iyi şekilde değerlendirerek bahçenizin daha güzel bir şekilde kullanılmasına yardımcı olur. Sizlerde hem kış hem de yaz aylarında dilediğiniz zaman bahçenizi kullanabilirsiniz. Hem fiyatlar hem de modeller hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?