İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.029,7800
 • EURO
  $0,9897
 • ALTIN
  $43.450,0000
 • BIST
  $160,1000
Kış Bahçesi Brandası Modelleri

Kış Bahçesi Brandası Modelleri

Bahçe alanını aktif kullanmak isteyen ancak kış aylarında atıl kalan bahçelerin en iyi şekilde kullanılmasına yardımcı olan kış bahçesi brandası modelleri ile bahçenizi yeniden yaratabilirsiniz. Kış bahçesi brandaları özellikle kış mevsimleri gelmeden önce sıklıkla tercih edilen ve hizmet alınan bir üründür. Evinizde hala bir kış bahçesi oluşturmadıysanız kış aylarında da rahatlıkla kullanabilmek için mutlaka yaptırmanız tavsiye edilir. […]

Bahçe alanını aktif kullanmak isteyen ancak kış aylarında atıl kalan bahçelerin en iyi şekilde kullanılmasına yardımcı olan kış bahçesi brandası modelleri ile bahçenizi yeniden yaratabilirsiniz. Kış bahçesi brandaları özellikle kış mevsimleri gelmeden önce sıklıkla tercih edilen ve hizmet alınan bir üründür. Evinizde hala bir kış bahçesi oluşturmadıysanız kış aylarında da rahatlıkla kullanabilmek için mutlaka yaptırmanız tavsiye edilir.

Bahçe yapımında kullanılan malzemeler oldukça kaliteli olup tüm hava şartlarına uyumludur. Özel yapısı sayesinde kolay bir kullanıma sahip olan kış bahçesi brandasını dilediğiniz zamanda katlayarak kaldırabilirsiniz. Kış bahçesi brandası model bakımından herkese hitap eden modelleri ile satışa sunuluyor.

Kafe gibi insanların yoğun olduğu alanlarda sıklıkla karşımıza çıkan branda tente insanların kötü hava koşullarından etkilenmemesi ve mevcut olan alanlarında aktif bir şekilde kullanılmasına yardımcı oluyor. Sizlerde ister evinizde isterseniz de işyeriniz de kış bahçesi brandası yaptırarak her mevsim bahçenizi kullanabilirsiniz. Kış bahçesi için tercih edilen modeller şu şekildedir;

Kış Bahçesi – Monte Carlo Tente

Fermuarları Kış Bahçesi Branda Modeli

Kış bahçesi brandası modelleri arasında en çok tercih edilen model fermuarlı modellerdir. Fermuarlı modeller iki yandan fermuarlı olup kullanım açısından kişilere kolaylık sağlar. Her mevsim rahatça kullanılmasından dolayı yaz ayları geldiği zaman fermuarları kaldırarak yazlık bir bahçeye kısa süre içerisinde çevirebilirsiniz.

Fermuarlı branda yaptırmak isteyen insanların en çok sorduğu sorulardan bir tanesi branda fermuarının kısa süre içerisinde bozulup bozulmayacağıdır. Branda tente orta sertlikte bir muşambadan yapılmasından dolayı kullanılacak olan fermuarda bu sertliğe göre tente etrafına yerleştirilir ve gergin bir yapı oluşur. Brandanın ölçüsüne göre de fermuar kullanılmasından dolayı yırtılma ve aşınma durumları meydana gelmez, uzun yıllar kullanıma uygundur.

Açılır Kapanır Kış Bahçesi Branda Modeli

Fermuarlı kış bahçesi brandası ile kıyaslandığı zaman fiyat olarak daha yüksek olan bu branda modeli her alanda kullanıma uygun olan ve oldukça pratik olan bir üründür. Açılır kapanır branda modelini genel olarak şirket ve işyerleri kullanıyor. Ancak sizler bahçenize yaptırmak isterseniz şık bir görünüm oluşturması açısından tercih edebilirsiniz. Açılır kapanır branda belirli bir mekanizma ile çalışan bir branda türüdür.

Düğmesine bastığınız zaman branda katlanır ve tekrar bastığınız zaman ise tamamen kapanır. Bu brandalar genel olarak sadece üst kısmı kapatmak için kullanılır. Sizler ekstra olarak yan taraflarına şeffaf branda ekleyerek tam anlamıyla bir kış bahçesi oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda büyük bir terasınız varsa hem kötü hava koşullarından etkilenmemek için hem de yaz aylarında sıcak havalarda teras keyfi yapabilmek için açılır kapanır branda mutlaka yaptırmanızda fayda vardır.

Kış Bahçesi Brandası Avantajları Nelerdir?

Kış bahçesi brandasının avantajları saymakla bitmez. Hem kişilere hem de işletme sahiplerine büyük avantajlar sağlayan bu brandalar bahçesi olan, terası olan herkesin mutlaka yaptırması gerekir. Kış brandası avantajları şu şekildedir;

 • Kış bahçesinin en önemli avantajları arasında büyük bir alan kazandırması yer alıyor. Brandalar alanın ölçüsüne göre yapıldığından dolayı normal zamanlarda atıl kalan noktalar kullanıma açılır. Böylelikle iç dekorunu dilediğiniz gibi yapabilir, büyük masalar ekleyebilir, büyük saksılar ile süsleyebilirsiniz.
 • Bilindiği gibi kapalı alanlarda sigara içmek tamamen yasaktır. Bu yasaklardan ilk olarak etkilenen kafelerdir. Ancak kış bahçesi brandası sayesinde gelen müşteriler bu alanlara geçerek dilediği gibi sigara içebilirler.
 • Kar, yağmur, dolu ve soğuk havalardan etkilenmemenize yardımcı olur. Kış bahçenizi dilediğiniz her mevsimde kullanabilirsiniz.
 • Kış bahçesi branda modelleri arasında tarzınıza en uygun olan modeli seçtiğiniz de bahçeniz şık bir görünüme sahip olur. Isıtma ve havalandırma sistemlerini iyi bir şekilde yaptığınız zaman istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Kış Bahçesi Dekorasyon Önerileri - Keşfet Hepsiburada

Kış Bahçesi Brandası Nerelerde Kullanılır?

Kış bahçesi brandası birçok farklı alanlarda kullanıma uygundur. Günümüzde en çok karşılaşılan noktalar kafe, işyerleri ve ev bahçeleridir. Herkes tarafından sıklıkla tercih edilmesinden dolayı farklı modelleri de ortaya çıkmıştır.

Böylelikle teras gibi alanlarda da kullanıma uygun hale getirilmiştir. Kaliteli, uygun fiyatlı brandalar, farklı renkte ve çeşitlilikte ki modeller için firmamıza ulaşarak bizlerden destek alabilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ve profesyonel hizmet garantimiz ile sizlerin bahçelerini en güzel şekilde yeniden yaratıyoruz. Sizlerde alanınızı aktif olarak kullanmak için branda yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?