İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Kış Bahçesi M2 Fiyatları istanbul

Kış Bahçesi M2 Fiyatları istanbul

Kış bahçesi evinizin balkon veya teras kısmına ya da dış ortamda yapacağınız kulübe tarzı cam duvarlı mekânlardır. Kış bahçeleri isteğe göre balkon, isteğe göre kapalı olarak tasarlanan hoş zamanlar geçirebileceğiniz mekânlardır. Kış bahçelerinde katlanabilir cam kullanılması estetik açıdan hoş, güzel ve lüks bir ortamı oluşturmada estetikliği sağlar. Bu özelliği ile insanların eğlenmeleri ve dinlenmeleri için […]

Kış bahçesi evinizin balkon veya teras kısmına ya da dış ortamda yapacağınız kulübe tarzı cam duvarlı mekânlardır. Kış bahçeleri isteğe göre balkon, isteğe göre kapalı olarak tasarlanan hoş zamanlar geçirebileceğiniz mekânlardır. Kış bahçelerinde katlanabilir cam kullanılması estetik açıdan hoş, güzel ve lüks bir ortamı oluşturmada estetikliği sağlar. Bu özelliği ile insanların eğlenmeleri ve dinlenmeleri için cazip bir ortam olarak tercih edilmektedir.

Kış Bahçelerinin Özellikleri ve Sunduğu Hizmetler

Kış bahçeleri özellikle soğuk havalarda doğadan ve yeşillikten vazgeçmek istemeyen kişilerin tercih ettiği yerlerdir. Şüphesiz dışarıdaki yağmuru ve karı, sıcacık kış bahçenizde çiçeklerin arasında koltuğunuzda izlemek çok keyifli olacaktır. İnşaat sektöründeki gelişmeler neticesinde yeşil alanların sayısı azalmakta ve yeşil alanlar yok edilmektedir. Bu nedenle günümüzde insanların doğaya olan özlemleri artmakta, ruhlarını dinlendirmek, psikoterapi almak isteyen insanlar için oluşturulan minik bahçelerdir. Doğanın ve yeşilin insana verdiği huzuru evinizde hissetmenin mutluluğu da ayrı bir özelliğidir. Küçücük bahçenizde elinizi toprağa temas ettirebilir, betonun soğukluğundan uzaklaşmak için dizayn edilen teknolojinin de imkânlarından faydalanılarak hizmete sunulan mekânlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Günümüzde farklı seçeneklerin ve tasarımların yapıldığı kış bahçeleri insanları bu mekâna davet eder tarzdadır. Farklı tasarımlar, insanların istek ve talepleri, kış bahçelerinin yaygınlaşmasını sağlamaktadır. Günümüzde kafe ve restoran tarzı mekânlarda bu kış bahçeleri bulunmaktadır. Kış bahçelerinin sıcak bir ortam havası vermesi yeşilliği ile huzur vermesi ve farkı tasarımlarıyla göz zevkine hitap etmesi özellikle kış aylarında insanları kış bahçesi olan kafe ve restoran tarzı mekânlara çekmektedir. Yemeğinizi yerken, kahvenizi ve çayınızı içerken bir yandan da karın ve yağmurun yağmasını izlemek keyif vermektedir. Bunu bilen kafe restoran tarzı mekânlarda artık kış bahçelerine sıkça rastlanılmaktadır. Peki, bu sıcak ve güzel kış bahçelerini yapmak çok mu zor? Hayır, tabi ki de evinizde balkon veya terasa sahip iseniz sizde yaptırabilirsiniz. Cam balkon yöntemi ile ortamı kapatabilirsiniz. Kış bahçesinde istediğiniz tarzda çiçek ve bitki yetiştirebilirsiniz. Rengârenk çiçekler kıs bahçenizi göz alıcı bir yer hâline getirecektir.

Kış bahçelerinde kullanacağınız çok farklı tasarım koltuk ve masa sandalyeleri rahatlıkla firmalardan temin edebilirsiniz. İnternet alışverişi ve birçok mağaza bu imkânı bize sağlamaktadır. Kış bahçenizde koltuk ve masa sandalye kullanmanız evinizin size verdiği rahatlığı da sunmaktadır.  Kış bahçelerinde kullanılan ışıklar da kış bahçelerinin diğer güzel yanıdır. Bu sayede kış bahçelerinizi akşam da rahatça kullanabilirsiniz. Akşam gelen misafirinizle kış bahçenizde çiçeklerin arasında güzel vakit geçirebilirsiniz. Yukarıda bahsedilen özelliklerle donatılmış kış bahçeleri tasarlamak için, fiyat durumlarını öğrenmek amacıyla kış bahçesi m2 fiyatları istanbul ilinde yapacağınız inceleme ile daha ferah ortamlar oluşturabilirsiniz.

Birçok amaçla tasarımı yapılan kış bahçeleri şunlardır;

 1. Cam tavan kış bahçesi denilince ilk akla gelen cam tavanlardan ibaret mekanlar anlaşılmaktadır.
 2. Kapalı tavan kış bahçeleri ise oda konforu yaşamak isteyenler için elverişli bir modeldir.
 3. Otomatik kış bahçesi, teknolojiyi kış bahçesinde kullanmak isteyen kişilerin tercihidir. Yoğun hava koşullarına karşı dayanıklı ve uygundur.

Kış Bahçesi Maliyeti ve Fiyatları

Kış bahçesi metrekare fiyatları yapacağınız ortam ve kullanılan malzemeye göre farklılıklar gösterecektir. Kış bahçesi m2 fiyatları istanbul ilinde yapacağınız bir araştırmayla bütçenize uygun fiyatları öğrenebilirsiniz. Kış bahçesi m2 fiyatları seçeceğiniz ürüne göre değişebilmektedir. Kapalı çatı, çatısı cam, çevresi PVC pencere, katlanabilir cam ve alüminyum kapı gibi seçeceğiniz ürün kış bahçesi m2 fiyatını değiştirecektir. Firmamızdan kış bahçeleri için m2 fiyatlarını öğrenmek, bütçenize uygun ortamlar oluşturmak, keyifli ve hoş vakit geçirmek isteyenler için maliyet esaslı bilgi almak konusunda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?