İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
Kış Bahçesi Tente istanbul

Kış Bahçesi Tente istanbul

Müstakil evlerde kış bahçesi kullanımı kişiler için en çok tercih edilen alanlardan biridir. Kış aylarında havaların soğuk olması nedeniyle evlerinden çıkmak istemeyenler, kış bahçesi alanları oluşturarak, keyifli vakit geçirmek için kış bahçeleri alanları oluşturur. Kış bahçesi kullanılmak istenen alanın etrafının ve üstünün tamamen kapatılması ile oluşturulur. Aynı zamanda geniş balkonlar da kış bahçesi olarak kullanılabilir. […]

Müstakil evlerde kış bahçesi kullanımı kişiler için en çok tercih edilen alanlardan biridir. Kış aylarında havaların soğuk olması nedeniyle evlerinden çıkmak istemeyenler, kış bahçesi alanları oluşturarak, keyifli vakit geçirmek için kış bahçeleri alanları oluşturur. Kış bahçesi kullanılmak istenen alanın etrafının ve üstünün tamamen kapatılması ile oluşturulur.

Aynı zamanda geniş balkonlar da kış bahçesi olarak kullanılabilir. Bu noktada ev ve bahçe ortak bir kullanım alanı olarak da ortaya çıkabilir. Kış bahçesi tente istanbul firması da bu kapsamda kişilerin ihtiyacı için üretim gerçekleştirmektedir.

Kış Bahçesi | Çardak, Dış mekan odaları, Bahçe teras dekoru

Kış Bahçeleri Nasıl Yapılır?

Kış bahçesinin yapımında kullanılan tentelerin en önemli özellikleri hem açılıp kapanabilir olması, kapandığında da dışarıdan gelen tüm hava koşullarını engellemelidir. Kış aylarında dışarıya çıkmadan bir yaşam alanı oluşturmak için yapılan bu kış bahçelerinde kullanılan tenteler yağmuru, karı ve tozun içeriye girmemesini sağlayacaktır. Kış bahçeleri kullanılan tente yardımı ile alanla bütünlük gösterir. Kullanılan tenteler tavana kadar yapılır ve şeffaf tente ile bahçe görünümü verir. Ancak kış bahçesi tentelerinde ihtiyaç ve talepler doğrultusunda farklı üretimler de yapılmaktadır.

Kış Bahçesinin Özellikleri Nelerdir?

Kış bahçesi villa, müstakil ve çok katlı evlerdeki açık alanlarda kurulabilir. Cam yapılabile ve sabit olarak kullanılabilen kış bahçeleri aynı zamanda tente ile de yapılabilir. Burada bir çadır iskeleti kurulur. Kurulan iskeletin üzerine ise dışarıdan gelebilecek tüm etkenleri kesecek bir branda germesi yapılır. Bu tente istenildiği zaman açılıp, istenildiği zaman kapanabilir özelliklere sahiptir.

Kış bahçesinin en önemli özelliği ise tüm alanın kapalı olmasıdır. Aksi halde yapılan işlem kış bahçesi olarak adlandırılmaz. Kış bahçesi kişilere yaşam alanı sunar. Soğuk ve kötü hava koşulları kişilerin evde kalmasına neden olur. Bahçeli ev sahipleri de bu koşullarda var olan alanı kullanamaz. Ancak kış bahçesi ile birlikte kişiler kapalı bir bahçe içerisinde zaman geçirme imkânı bulmaktadır. Kış bahçesi tente istanbul olarak profesyonel ve deneyimli ekiplerimiz en kaliteli kış bahçesi tasarımlarını sizlerle buluşturuyor.

Kış Bahçesi Modelleri Nelerdir?

Kış bahçesi modellerinde pek çok alternatif bulunmaktadır. Burada kişilerin kullanabilecekleri alanlar, bütçeleri ve ihtiyaçları göz önüne alınarak üretim yapılır. Kış bahçesi modellerinden biri çatı modelleridir. Bu modelde üçgen çatı iskeleti kurulu ve tente gerilir. Bu üçgen çatı sistemi olan kış bahçesinde yağmur yağışının tek bir noktadan akması için bir köşede özel bir eğim verilir. Kullanılan bu tentenin açılır kapanır olan seçenekleri de bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra ışıklı, renkli, yarı şeffaf yarı kapalı tente modelleri de kullanılır. Kış bahçesi modellerinin arasında kare, dikdörtgen olmak üzere seçenekler bulunmaktadır. Bu seçenekler sizlerin sahip olduğu alana göre değişiklik gösterir. Kış bahçesi tentesi için var olan en iyi şekilde kullanılması amaçlanmaktadır.

Kimi ev sahipleri kış bahçesini ev ile yakın olmasını istemeyebilir. Bu durum için ise kış bahçesi tentesinin kurulacağı alana özel bir tesisat gerekmektedir. Kış aylarında, soğuk hava koşullarında kış bahçesinin ısıtılması için tente içinde bir elektrik sistemi kurulmalıdır. Burada hem tesisat hem kış bahçesi tente hizmetini tek bir yerden alabilir. Tente kurulumunun ardından tesisat için ayrı bir hizmet de tercih edilebilir.

Kış Bahçesi Tente Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kış bahçesi tentesi yaptırmak istediğinizde kendi bölgenizdeki firmaları detaylıca araştırabilirsiniz. Araştırma yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar ise gözden kaçırılmamalıdır. Tente firmasının güvenilir ve kaliteli olması, ekiplerin deneyimli olması ve referansların olması önemlidir. Burada kullanılan malzemenin de sağlamlığı çok önemlidir. Özellikle kış aylarında kötü hava koşullarına karşı dayanaklık gösterebilmelidir. Aksi halde kış bahçesi kolaylıkla zarar görebilir.

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi Tente Fiyatları Nelerdir?

Kış bahçesi tentesi yaptırmak isteyen kişiler için farklı firmalarda farklı fiyatlar verilmektedir. Bu fiyatların değişkenlik göstermesinin nedenlerinin arasında kullanılan malzeme, firmanın deneyimi ve güvenilirliği yer almaktadır. Kış bahçesi tente istanbul firmamız ise istanbul’da yılların deneyimi ve kaliteli ekipleriyle hizmet vermektedir. Bütçenize uygun, ihtiyacınızı karşılayacak kış bahçesi tente ücretleri için sizler de firmamızın iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. En beğenilen kış bahçesi tente fiyatları için detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?