İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.432,5700
 • EURO
  $1,0773
 • ALTIN
  $47.990,0100
 • BIST
  $181,1000
Klasik Tente istanbul

Klasik Tente istanbul

Klasik tente istanbul en çok kullanılan tentelerdir. İsminden de anlaşılacağı üzere klasik tipten olması sayesinde farklı alanlarda tercih ediliyor. Klasik tente birçok değişik tipten ve ebattan üretiliyor. Bu sayede işletmelerin tüm beklentilerine kusursuz bir biçimde hitap ediyor. Zengin renk ve kataloga sahip olması sayesinde işletmeler en uygun renk tonundan klasik tente satın alabiliyor. En kaliteli […]

Klasik tente istanbul en çok kullanılan tentelerdir. İsminden de anlaşılacağı üzere klasik tipten olması sayesinde farklı alanlarda tercih ediliyor. Klasik tente birçok değişik tipten ve ebattan üretiliyor. Bu sayede işletmelerin tüm beklentilerine kusursuz bir biçimde hitap ediyor. Zengin renk ve kataloga sahip olması sayesinde işletmeler en uygun renk tonundan klasik tente satın alabiliyor. En kaliteli kumaştan üretilen bu tenteler bu sayede uzun yıllar boyunca kalitesini sürdürebiliyor. Kullanımı oldukça kolay olması sayesinde genellikle tente firmasından yardım alınmadan da birkaç dakikada kurulabiliyor. Klasik tenteler şık ve oldukça estetikli bir yapıya da sahiptir. Bu özelliği sayesinde işletmelerde gözle görülür düzeyde bir cazibe oluşmasını sağlıyor.

Klasik Tente Özellikleri

Klasik tenten istanbul sahip olduğu eşsiz özellikleri sayesinde yurtdışından da talep görüyor. Bu sayede bu modern tenteler geniş bir müşteri ağına ev sahipliği yapıyor. Tamamen ithal akrilik kumaştan imal edilmesi sayesinde oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Klasik tente modelleri günlük bakımları ve temizliği oldukça kolaydır. Birkaç dakika içerisinde temizlik ve bakımı yapılabiliyor. Ekonomik fiyat tarifesinden satıldığından işyerleri tarafından tercih ediliyor. Bu tenteler 4 mevsime uygun olarak üretiliyor. Bu sayede olumsuz hava şartlarına karşı da maksimum oranda performans gösteriyor. Bahçe alanlarında da en fazla rastlanılan tente çeşitlerinden olan klasik tenteler açılan kolları sayesinde klasik tente adıyla tanımlanıyor. Bu tente türünde en fazla 3 metre öne doğru ve 6 metre ise genişliğe doğru açılabiliyor.

Klasik Tente Avantajları

Klasik tente istanbul şık dizaynı sayesinde firmalar tarafından tavsiye ediliyor. Paslanmaz alüminyum maddesinden üretildiğinden güvenle kullanılabiliyor. Bu tente modelinde isminden de anlaşılacağı üzere motor sistemi yer almıyor. Ancak tercihe göre motor düzeneği de ilave edilerek kullanıma sunulabiliyor. Üründe tercih edilen orijinal akrilik kumaş malzemesi Avrupa kalitesine sahip olup garanti kapsamında yer alıyor. Klasik tentelere talepler doğrultusunda motor sistemi, rüzgâr sensör sistemi, eğim ayar sistemi gibi sistemler de garanti kapsamında eklenebiliyor. Rüzgâr sensör sistemi isminden de anlaşılacağı üzere tentenin rüzgârdan olumsuz etkilenmemesi açısından görev üstlenen mekanizmadır. Spot ışık sistemi ise tentenin dış ortamlar ile muhteşem bir uyum sağlaması açısından uygulanan sistemdir. Eğim ayar sistemi ise tentenin gölgelenmesini ve dilediğiniz alana doğru eğimli bir pozisyonda yer almasını sağlayan sistemdir.

Klasik Tente Modelleri

Klasik tente istanbul modelleri ise müşterilerin talepleri doğrultusunda dizayn ediliyor. Her renk tonundan üretildiğinden özellikle deviz mavisi, yeşil, kırmızı gibi en gözde renk tonlarından klasik tenteler tercih edilebiliyor. Mekânlara apayrı bir şıklık ilave eden klasik tente modelleri bu sayede işletmelerin daha hızlı bir şekilde geniş müşteri kapasitesine sahip olmasında da etkin bir şekilde rol alıyor. Klasik tenteler ayrıca geçmiş yıllara oranla 2019 ve 2020 yılında daha uygun fiyata satılıyor. Bu sayede gerek 81 ilden ve gerekse de birçok Avrupa ülkesinden tercih ediliyor.

Klasik Tente Fiyatları

Klasik tente istanbul 2019 güncel fiyat tarifesi ise tente firmaları arasında değişebiliyor. İnternet dünyasından online olarak sipariş verilen bu modern tenteler özellikle alanında kendini ispatlamış profesyonel ve kurumsal istanbul tente firmasından daha ucuz fiyata satın alınabiliyor. Firma tarafından garanti dâhilinde üretilen ve tüm illere satılan klasik tenteler ucuz fiyattan satın alınması sayesinde tüketiciler açısından da avantajlar sunuyor. Amatör tente sitelerinde daha yüksek fiyata satılan klasik tenteler bu nedenle özellikle istanbul tente firmasından daha yoğun bir şekilde satın alınabiliyor. Firmanın kurumsal sitesinden klasik özellikli tenteler 7/24 sipariş verilebilir. Firmadan tentelerin güncel fiyat tarifesi de talep edilebilir. Konut alanlarında da tercih edilen klasik yapılı tente modellerindeki fiyatlar ayrıca ürün ölçüleri bazından değişkenlik gösterebiliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?