İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.436,0600
 • EURO
  $1,0790
 • ALTIN
  $48.057,2700
 • BIST
  $180,5000
Kocaeli Tente Branda

Kocaeli Tente Branda

Işık ve su gibi rahatsızlık verebilecek ürünlerin geçişini engelleyen bahçe,balkon ve havuz gibi mekanlara yapılan koruma ürünlerine tente branda denir. Her mevsim kullanılabilmesi için kaliteli bir ürün olması önemlidir. Kocaeli tente branda firması olarak müşterilerimize güvenli bir şekilde kullanabilecekleri ürünler teslim etmekteyiz. Evinizde ve iş yerinizde mevsimin tadını çıkarabilirsiniz. Havanın soğukluğundan, güneşin zararlı ışınlarından ve yağmurun ıslaklığından […]

Işık ve su gibi rahatsızlık verebilecek ürünlerin geçişini engelleyen bahçe,balkon ve havuz gibi mekanlara yapılan koruma ürünlerine tente branda denir. Her mevsim kullanılabilmesi için kaliteli bir ürün olması önemlidir. Kocaeli tente branda firması olarak müşterilerimize güvenli bir şekilde kullanabilecekleri ürünler teslim etmekteyiz. Evinizde ve iş yerinizde mevsimin tadını çıkarabilirsiniz. Havanın soğukluğundan, güneşin zararlı ışınlarından ve yağmurun ıslaklığından korunarak bahçenizde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Firmamızın ürettiği beş farklı branda çeşitlerinden bahçenize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Tente modelleri hakkında kararsız kalırsanız firmamız teknik elemanlarından yardım isteyebilirsiniz. Teknik ekibimiz analiz yaparak bahçeniz için en uygun olan tente branda modelini seçmenize yardımcı olabilir.

Tente Branda Özellikleri Nelerdir?

Tente branda belirli özellikleri taşımadığı sürece kullanışlı olmayabilir. Tente brandanın genel özelliklerini inceleyecek olursak;

 1. Kumaşı su ve ışık geçirmez.
 2. Tentenin iskeleti dayanıklı olabilmesi için paslanmaz çelik malzemeden üretilir.
 3. Özellikle bahçede kullanılan branda ürünleri olumsuz hava koşullarından etkilenmez.
 4. Asma ve germe branda modelleri dayanıklı ham maddeden üretilir.
 5. Hazır olarak bulunur ve kısa sürede istenilen mekana yerleştirilebilir.
 6. Her mekana uygun olan farklı renk ve modelleri mevcuttur.

Tente branda özellikleri ürünün kalitesi hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Bu nedenle ürünü tercih etmeden önce özelliklerini sorgulamalısınız. Ürün özellikleri içerisinde dayanıklı ve kaliteli kumaş kullanılması ürün ömrü hakkında bilgi verir. Bu nedenle yapımında kullanılan malzemeler kaliteli değilse ürünü tercih etmenizi tavsiye etmiyoruz.

Tente Branda Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Tente branda yapımında kullanılan kumaş ve özellikleri sayesinde müşterilere birçok avantaj sağlamaktadır. İlk olarak ev, araba, iş yeri ve dış mekanlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Kış bahçesi ve havuz başını daha verimli kullanmanızı sağlar. Evinizin ve iş yerinizin bahçesinde kendinize özel alan oluşturma fırsatı verir. Suya ve ışığa dayanıklı olan bu ürünler uzun yıllar yırtılmadan ve hasar görmeden kullanılabilir. Özellikle bahçede hoş bir görsel oluşmasını sağlar. Dış mekanların aileniz için daha güvenli hale gelmesine yardımcı olur. Mevsimin tadını daha konforlu şekilde çıkarmanıza yardımcı olur. Kolay şekilde temizlendiği için kullanımı rahattır. Tente brandanın sağladığı avantajlardan yararlanmak için mutlaka kaliteli ürünler tercih etmelisiniz.  Kazan tente branda firması olarak müşterilerimize sunduğumuz kaliteli projelerden yararlanabilirsiniz.

Tente Branda Nereden Alınır?

Günümüzde moda haline gelen tente branda kullanımı ile sektörde farklı firmalar yer almaktadır. Bahçenizde ve balkonunuzda kullanmak için tente brandayı üretim yapan firmalardan temin edebilirsiniz. Branda üretimi yapan firmaların internet sitelerinden de alışveriş yapabilirsiniz. Site içerisinde branda modellerinin çeşitlerini görebilirsiniz. Ürünlerin özellikleri ayrıntılı olarak yer alır. İhtiyacıız olan ve bahçenizin dekorasyonuna uygun modelleri istediğiniz zaman internet sitesinde inceleyebilirsiniz. İnternet alışverişleri belirli dönemlerde kampanyalar içerdiği için uygun fiyatlarla alışveriş yapma imkanı yakalarsınız.

Tente Branda Fiyatları

Tente branda fiyatları belirlenirken bazı kriterler göz önüne alınır.  Tente branda üretimi yapan firmalar kendi fiyat politikalarını belirlemektedir. Tente modeli, üretiminde kullanılan malzemenin türü, tentenin büyüklüğü ve tentenin yapımı için gerekli olan süre göz önüne alınır. Ürün modellerine göre farklı fiyatlar bulunur. Katlanabilir ve mashaflı branda modelleri diğer modellere göre daha maliyetli ürünlerdir. Bu ürünlerin yapımında ayrı bir sistem kullanılır. Kullanılan sistem üretim maliyetini artırır. Kocaeli tente branda firması olarak müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm tente modellerini kaliteli ve uygun fiyatlı bir şekilde üretiyoruz. Sizlerde tente modellerini almak için vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?