İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
Korona Sedyesi istanbul

Korona Sedyesi istanbul

Ülkemizi ve dünya ülkelerini derinden yaralayan Korona virüsü için önlemler alınmaya devam ediyor. Önlemlerin yanı sıra bu virüsün bulaştığı kişilere de hassas ve itinalı bir bakım yapılması gerekiyor. Virüs tüm insanlığı tehdit ediyor ve virüs bulaşanların sürekli olarak izole edilmiş ortamda tutulması gerekiyor. Sağlık Bakanlığı tarafından Corona virüsü henüz ülkemize girmeden önce alınması gereken önlemler […]

Ülkemizi ve dünya ülkelerini derinden yaralayan Korona virüsü için önlemler alınmaya devam ediyor. Önlemlerin yanı sıra bu virüsün bulaştığı kişilere de hassas ve itinalı bir bakım yapılması gerekiyor. Virüs tüm insanlığı tehdit ediyor ve virüs bulaşanların sürekli olarak izole edilmiş ortamda tutulması gerekiyor. Sağlık Bakanlığı tarafından Corona virüsü henüz ülkemize girmeden önce alınması gereken önlemler konusunda sürekli olarak bilgilendirme çalışmaları yapmış ve virüs bulaşan kişilere yapılacak tedaviler konusunda da ayrıntı vermişti.

 

Hastaların taşınacağı sedyeler hakkında da özel bir içerik sunmuştu. Firmamız yıllardır sedye üretimi alanında faaliyet sunarken, Sağlık Bakanlığının yapmış olduğu açıklamalar üzerine negatif basınçlı sedye üretimine de başlamıştır. istanbul ilinde sunmuş olduğumuz sedye ve hasta yatağı üretimlerimize korona sedyesi istanbul üretimlerimizi de ekledik. Firmamıza ulaşarak korona virüsü hastalarında rahatlıkla kullanım sağlayabileceğiniz özel fonksiyonlu sedyeleri satın alabilirsiniz.

 

Korona Sedyesi Nasıl Olur?

 

Çin ülkesinde ortaya çıkarak tüm dünyaya yayılan Korona Virüsü, ülkemizde de  Sağlık Bakanlığı’nı alarma geçirdi. Sağlık Bakanlığınca özellikleri açıklanan özel izoleli ve negatif basınçlı korona virüs sedyelerinin üretim ve satışını yapmaktayız. Firmamızla iletişim kurarak korona sedyesi istanbul çalışma ve tasarımlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Türkiye’de korona virüsü hastalığına yakalanan kişilerin taşınmasında ve sevk edilmesinde kullanılması gereken özel negatif basınçlı sedyeleri hızlı üretim tekniklerimizle en itinalı şekilde hazırlamaktayız.

 

Korona virüsü şüphesi taşıyan, yapılan virüs testi pozitif çıkan ve bu hastalıktan kurtulması için özel itina gösterilmesi gereken herkes için özel sedye üretimi yapmaktayız. Hastaların konfor ve rahatının tam anlamıyla sağlandığı, dış ortamdaki kirli havayla tamamen iletişimi kesilmiş  ve korona virüse karşı izole edilmiş olan sedyeler üretmekteyiz.

 

Korona Sedyesi Üretimi istanbul

 

istanbul ilinde tasarlamış olduğumuz sedye çeşitlerimizle, sektörün lideri konumuna sahibiz. Korona sedyesi istanbul alanında sunmuş olduğumuz hizmetlerle de bu prestijli yapımızı devam ettirmekteyiz. Firmamızdan en kaliteli korona sedyelerini satın alabilirsiniz. Üretimini yapmış olduğumuz korona sedyelerini dış mekâna hasta taşıma işlemlerinde güvenle kullanabilir, hastaların dış ortamda bulunan kirli havayla temas etmesi durumunu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Dış ortamdaki havayı hasta ile buluşturmadan özel filtreleme sistemiyle temizleme sistemiyle donatılmış olan sedyeler üretmekteyiz. Üretim harikası özel izole korona sedyeler için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

istanbul’da Korona Sedyesi Üreten Firma

 

Korona virüsü için Sağlık Bakanlığı açıklamalarına uygun olan sedyeler tasarlamaktayız. Fonksiyonlu yapısıyla kolay kullanım sağlayan korona sedyesi ürünlerimizi firmamızda bulabilirsiniz. Ürünlerimiz kirli havayı temizleyici filtre tekniğiyle hazırlanmakta ve steril özelliklerinin orijinal olarak kullanımı sağlanarak tasarlanmaktadır. Hastaların korona virüsle mücadele kapsamında gerekli olan şartları taşımasını sağlayan sedyeler, firmamız tarafından en üst teknolojiyle üretilmiş olarak satışa sunulmuştur. Nakil ve sevk sırasında güvenilir bir şekilde hastaların taşınması için ürün skalamızı inceleyebilirsiniz.

Korona Virüs Sedyesi istanbul

 

Hava yolu aracılığıyla bulaşan tüm hastalıklar için koruyucu nitelik taşıyan sedyeler üretmekteyiz.  Solunum kısmı hava filtresiyle donatılmış olan korona virüs sedyelerimiz, kirli havayı enfekte etme özelliğine sahiptir. Türkiye’de hava yoluyla bulaşan tüm  hastalıklar için ürettiğimiz sedyeler, korona virüs için daha da kapsamlı hale getirilmiştir. Firmamızdan izole edilmiş ve temiz hava sirkülâsyonu sağlayan korona virüs sedyelerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

Korona Virüs Sedyeleri Üretim Ve Satışı istanbul

 

Bu salgın sırasında sağlık çalışanlarımızın kolaylıkla kullanabileceği, hastalarımıza özel koruma alanı yaratacak ve rahat nefes almalarını sağlayacak olan Korona Virüs sedyelerini piyasaya sunmaktayız. Firmamıza ulaşarak özel tasarlanmış olan ve izolasyon özelliği sağlayan sedyeleri satın alabilirsiniz. Hasta transfer ve nakillerini konforlu bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak olan ve Negatif basınç özelliğine sahip olan sedyeleri firmamızda bulabilirsiniz.  Dış ortamdan tamamen izole edilmiş ve gelişmiş hijyen standardına sahip olan sedyeler için firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

Korona Virüse Karşı Konforlu Sedye Üretimi

 

Korona virüsü tanısıyla müşahede altına alınmış olan hastalarda kullanılması gereken sedyeleri firmamızda bulabilirsiniz. Dışarıdan aldığı kirli havayı hastayla buluşturmadan önce temizleme özelliğine sahip olan sedye tasarımlarımız, hastanın kolay bir şekilde nefes almasını ve nakil işlemlerinin gerçekleşmesini sağlıyor.  Filtreleme sayesinde hastalığa yakalanan kişinin verdiği nefesli havayı temizleyerek dış ortama bırakan sedyeler için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Korona Virüs Sedyesi Satışı istanbul

 

Korona virüs, tüm insanlığı tehdit eden bir hastalık olurken, bu hastalık için tedbir çalışmalarına bizlerde çalışmalarımızla destek sağlamaktayız. Bu duruma önlem almak ve hastalar için konfor sağlamak için en nitelikli korona virüs sedyelerini tasarlamaktayız. Özel üretime sahip olan korona sedyelerimiz arka kısmı delikli olarak tasarlandığından  havayı izole etme özelliğine sahip olarak hazırlanmıştır. Bu sayede hastalar arasında bulaşma riskini ortadan kaldırmaktayız. Firmamıza ulaşabilir ve Korona sedyelerimizin dizaynı ve kullanım durumu için bilgi edinebilirsiniz.

Özel Üretime Sahip Olan Korona Sedyeleri Üretim Ve Satışı

 

Sağlık kuruluşlarınızda kullanım sağlamak için korona virüs sedyesine ihtiyaç duyuyorsanız firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Özenle ve itinayla tasarlanmış, izole ortamı tam anlamıyla oluşturulmuş hasta nakil ve transfer sedyelerini firmamızdan satın alabilirsiniz. Korona virüsü salgınında hastaların konfor, rahatlık ve kolay nefes almasını sağlayan sedyeleri satın almak için firmamızdan hizmet edinebilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla korona virüs sedye ihtiyaçlarınızı karşılamak ve kaliteli izole sedyeler satın almak için firmamızın ürün skalasını inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?