İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Körüklü Tente

Körüklü Tente

Körüklü tente; körüğü nedeni ile yan taraftan gelen güneşe engel olup istenildiği gibi ve istenilen yöne doğru ayarlanabilen tente modellerine denilir. Genellikle körüklü tente hareketli bir aksam ile çalışma sağlar. Aynı zamanda ipli ve motorlu bir sistemi bulunmaktadır. Görsel amaçlı olarak çok gösterişli olduğu için bu sayede kullanılabilir. Mekân yerlerinize, pencere ve balkonlarınıza oldukça renk katan bu […]

Körüklü tente; körüğü nedeni ile yan taraftan gelen güneşe engel olup istenildiği gibi ve istenilen yöne doğru ayarlanabilen tente modellerine denilir. Genellikle körüklü tente hareketli bir aksam ile çalışma sağlar. Aynı zamanda ipli ve motorlu bir sistemi bulunmaktadır. Görsel amaçlı olarak çok gösterişli olduğu için bu sayede kullanılabilir. Mekân yerlerinize, pencere ve balkonlarınıza oldukça renk katan bu sistem çok kolay ve basit bir kullanıma sahiptir. 1 metreden 7 metreye kadar tek parça dâhilinde kullanılabilir. Metal aksamı genel olarak paslanmaz boyalıdır ve boyası dökülme ve aşınma yapmaz.

Körüklü Tente - İzmir Tente, İzmir Pergola, İzmir Branda

Körüklü Tente Modelleri

Körüklü tente modeli genellikle çok fazla sert bir yapı malzemesini taşıma yönüyle ve dayanıklı kumaş malzemesi ile kullanım sağlayıp üretilen ve uzun seneler boyunca kullanım sağlayan tente modeli olarak bilinir. Genellikle körüklü tente sistemi kolay bir şekilde arıza yapmayan ve bozulmayan bir iskelet sistemine sahip olarak kullanım sağlar.

Bu tente sistemini düzgün ve doğru bir şekilde kullandığınız zaman size oldukça fazla bir yararı olacaktır. Oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Bu tente sistemleri daha çok evlerin pencereleri ve balkonları için kullanım sağlar. Aynı zamanda küçük işletme ve mekân yerleri de körüklü tente sistemini oldukça tercih edebiliyor.

Model sağlam bir iskelet yapısına sahip olduğu kadar aynı zamanda görsel olarak da oldukça tarz ve harika bir izlenim sunar. Aynı zamanda kullanım rahatlığı ve pratikliği açısından da diğer tente modellerine göre daha kolay ve basittir. Çok kolay bir şekilde açılıp kapanma özelliği olduğu için son derece güvenli bir üründür. Aynı zamanda körüklü tente sisteminin temizliği de oldukça basittir ve herhangi bir sorun çıkarmaz.

Körüklü Tentenin Avantajları Nelerdir

Körüklü tentenin en büyük özelliği körük sistemi sayesinde açılıp kapanabilen bir mekanizma sistemi bulunmasıdır, körüklü yapı sistemi çok fazla tercih edilen bir modeldir. Genellikle körüklü tente modeli manuel bir düzeneğe sahiptir ve kullanırken kesinlikle herhangi bir sıkıntı çıkarma olasılığı bulunmaz. Körüklü tenteyi tek bir defada açabilir aynı zamanda dilediğiniz zaman kapatabilirsiniz, körük yapısı nedeni ile kullanımı oldukça kolay ve basittir. Ayrıca körüklü tente modelinin fiyatı diğer tente çeşitlerine göre daha uygun ve az maliyetlidir.

Tente sisteminin oldukça işlevsel bir yapısı bulunduğu için sektör açısından en tutulan ve en popüler ürün çeşitleri arasında yerini almaktadır. Körüklü tente çeşitleri ile genel olarak dış mekân yerlerini kapatabilir ve her türlü mevsim şartlarına göre istediğiniz ve sevdiğiniz yerleri her mevsim koruyup kollayabilirsiniz. Yağmur, kar, rüzgâr ve doğal mevsim şartlarına göre mekânınızın zarar görmesine engel olur. Bununla birlikte körüklü tente modeli ve bu ürün çeşitleri mekân yerlerinize görsel bir katkı sağlar. Ayrıca konforlu ve dekoratif bir alan elde edebilirsiniz.

Körüklü Tente Teknik Özellikleri Nelerdir?

Körüklü tente teknik özellikleri ise; hemen hemen genişlik ölçüsü 1m ve 7m olarak değişiklik gösterebilir. Açılım ölçüsü olarak ebatları 5m ve 1.5m arasında değişebilir, dirsek sistemi olarak menteşeli pres döküm malzemesi kullanılır. Kademesiz bir şekilde 180 derece kadar dairesel kullanım avantajı sunar, iskelet yapısı genellikle demir veya alüminyum malzemeden üretilir, paslanmaz ınox montaj parçaları yer alır. Elektrostatik RAL toz boya ile boyalıdır, bir çok farklı renk ve desenlerde akrilik kumaş çeşitleri ve özelliği bulunur. Manuel bir ip ile mekanizma sayesinde tenteyi kontrol etme özelliği bulunur.

Körüklü Tente – Kale Branda

Körüklü Tente Nerelerde Kullanılır?

Körüklü tente modelleri genellikle en çok evlerde, restoranlarda, kafelerde ve diğer küçük işletme yerlerinde kolaylıkla kullanılabilir. Günümüzde çoğu kişi genellikle açık mekân ve işletme yerlerini tercih ettiği için bu sistem sayesinde daha rahat ve konforlu bir şekilde vakit geçirebiliyorlar. Genellikle müşteri olan kişiler hep bu tarz yerleri tercih edip sevdikleri için körüklü tente sistemi daha çok avantaj sunar.

Ayrıca kullanımı oldukça kolay ve dekoratif bir ürün özeliği bulunur. Aynı zamanda kötü hava şartları yağmur, kar ve fırtına gibi durumlara karşı oldukça sağlam ve dayanıklı bir sistemdir. Su geçirme gibi bir sorun ile karşılaşmadan her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Böylelikle işletme gibi bir yerinizde kullanım sağladığınız zaman işletmeniz oldukça kazanç elde eder. Bu nedenle firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?