İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Körüklü Tente Ataşehir

Körüklü Tente Ataşehir

Yazın güneşin yakıcı sıcağından, kışın ise yağmur, kar, fırtına gibi hava olaylarının dondurucu soğuğundan kurtulmak için çareler ararız. Bu durumlarda imdadımıza tente sistemleri yetişir. İtalyanca ’da tente çadır demektir. Adı üstünde tente sistemleri, kullanıldığı ortamı dış etkenlerin olumsuz etkilerden korumak için tasarlanmışlardır. Özelliklerine ve kullanım alanlarına göre çeşitlere ayrılan tente sistemleri, pergola tente, motorlu tente, […]

Yazın güneşin yakıcı sıcağından, kışın ise yağmur, kar, fırtına gibi hava olaylarının dondurucu soğuğundan kurtulmak için çareler ararız. Bu durumlarda imdadımıza tente sistemleri yetişir. İtalyanca ’da tente çadır demektir. Adı üstünde tente sistemleri, kullanıldığı ortamı dış etkenlerin olumsuz etkilerden korumak için tasarlanmışlardır. Özelliklerine ve kullanım alanlarına göre çeşitlere ayrılan tente sistemleri, pergola tente, motorlu tente, körüklü tente, kasetli tente, çift açılır tente, sabit dekoratif tente, mafsallı tente gibi modellerden oluşur. Körüklü tente sistemleri, en çok kullanılan tente çeşitlerindendir.

Bombeli tasarımlarıyla dikkat çeken körüklü tentelere karpuz tipi tente de denilmektedir. Körüklü tenteler açılır kapanır özellikte bulunduğundan hem pratik bir kullanım sunarlar, hem de dekorasyon açısından da ortamın daha şık görünmesini sağlarlar. Körüklü tente Ataşehir ve diğer ilçelerde sıklıkla rastlanılan tente çeşitlerindendir.

Eskici Tente Branda - Tente - Branda - Bodrum Yat Tekne Koltuk

Körüklü Tente Özellikleri

Körüklü tente sistemleri, özellikle bombeli tasarımlarıyla dikkat çekerler. Kullanıldığı yeri güneşin, yağmurun, karın, fırtınanın olumsuz etkilerinden koruyan körüklü tenteler, kullanıcılarına oldukça büyük avantaj ve konfor sağlarlar. Kullanım alanına göre çeşitli boyutlarda üretilen körüklü tenteler, birbirinden çeşitli renk ve desenlerle kullanıcıların beğenisine sunulur. Genellikle kutu profiller kullanılarak imal edilirler. Ancak PVC profillerin kullanımı da oldukça yaygındır. Bunun yanı sıra manuel olarak açılıp kapanabilen özelliktedirler. Körüklü tente sistemleri, katlanabilir menteşeler ile üretildiklerinden kullanımları son derece kolaydır.

Körüklü tenteler, birbirine geçebilen parçaların tek bir noktada toplanmasıyla körüklü bir akordiyona benzerler. Bu sebeple bu ismi almışlardır. Körüklü tente sistemlerinin mekanik parçaları elektrostatik boya ile boyanır. Kumaşları ise ithal ya da akrilik olarak üretilir. Körüklü tenteler, son derece dayanıklı paslanmaz malzemelerden üretildikleri için dış etkilere karşı oldukça sağlam ve uzun ömürlüdürler. Ayrıca diğer tente çeşitlerine kıyasla gayet uygun bir maliyetle satışa sunulurlar.

Körüklü Tente Çeşitleri

Tente sistemleri arasında en çok kullanıma sahip olanlardan biri de körüklü tente sistemleridir. Modern teknikler kullanılarak üretilen körüklü tenteler birçok çeşide sahiptir. Kullanım alanına göre, dükkan camları tentesi, havuz tentesi, butik büfe camları tentesi, mağaza camları tentesi, kafeterya bahçeleri tentesi olarak çeşitlere ayrılırlar. Bunların yanında çeşitli renk ve tasarımlarla üretilen körüklü tente Ataşehir, Pendik, Kadıköy gibi kalabalık ilçelerde sıklıkla kullanılır.

Körüklü Tente Kullanım Alanları

Körüklü tente sistemlerinin kullanımına hemen hemen her alanda yer verilir. Sağladığı birçok avantaj sayesinde en sık kullanılan tente sistemlerinden olan körüklü tenteler, bugün birçok işletme ve evde kullanılır. Genellikle kafe, restoran, AVM, mağaza, market gibi alanlarda kullanılan körüklü tenteler, evlerin balkonlarında, pencerelerinde ve bahçelerinde de oldukça kullanışlıdır. Kullanıldığı ortama dekoratif ve şık bir görünüm kazandıran körüklü tenteler, işlevsellik açısından da birçok avantaj sunar. Bu sebeplerle, oldukça geniş bir alanda kullanılırlar. Körüklü tente Ataşehir kafe ve restoranlarında, butik dükkanlarında kullanımı son derece yaygın olan tente sistemleridir.

Körüklü Tente Avantajları

Körüklü tente sistemlerinin sağladığı avantajlar saymakla bitmez. Körüklü tenteler, diğer tente çeşitleri gibi kullanıldığı ortamı yazın güneşin, kışın ise yağmurun, karın, fırtınanın olumsuz etkilerinden koruyarak konforlu ve güvenli bir ortam oluştururlar. Bir başka avantajı ise usta bir işçilikle üretildiklerinden kullanıldığı ortamın daha nostaljik, daha şık bir görünüşe sahip olmasını sağlamalarıdır. Ayrıca açılır kapanır özelliğe sahip olan körüklü tenteler, sessiz bir şekilde açılıp kapanırlar. Bu sayede gürültü kirliliğine sebep olmazlar.

Bunlara ek olarak, körüklü tente sistemleri montajları son derece kolay olan tente sistemlerindendir. Bu nedenle, montajlama aşamasında ekstra çaba harcanmadan kurulurlar. Körüklü tente sistemleri kullanılarak dış ortamlar da kullanım alanına eklenir. Böylece daha fazla kullanım alanına sahip olunur. Körüklü tente sistemleri, çok fazla kablo kullanımı da gerektirmedikleri için görüntü kirliliğine de sebep olmazlar. Ayrıca birçok tente çeşidine göre çok daha uygun fiyatlarla sunulan körüklü tentelerin üstüne, istenirse işletme ismi de işlenebilir. Bu sayede bir tabela gibi işletmenin reklam ve tanıtımı yapılabilir.

Mecidiyeköy içinde, ikinci el satılık Branda tente branda te

Körüklü Tente Fiyatları

Körüklü tente fiyatlarının diğer tente çeşitlerine göre daha uygun fiyatlara sahip olduğundan söz etmiştik. Körüklü tentelerin fiyatları belirlenirken, tentenin boyutu, kumaşı, üretim malzemeleri, işçiliği gibi faktörler göz önünde bulundurulur. Her bütçeye uygun şık ve işlevsel körüklü tenteler için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?