İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Körüklü Tente istanbul

Körüklü Tente istanbul

Körüklü tente istanbul ilinde en çok tercih edilen tente çeşitlerinden biri olup, modellerinde kullanılan körük sistemi sayesinde açılır kapanır mekanizmalara sahip tente modelleridir. Körüklü yapı çok fazla tercih edilmekle birlikte farklı grupların da mekanizmalarında bu sistem oldukça sık tercih edilmektedir. Körüklü tente sistemi isteğe bağlı olarak otomatik olarak dizayn edilebilir. Bu özelliği ile tenteyi tek hamlede […]

Körüklü tente istanbul ilinde en çok tercih edilen tente çeşitlerinden biri olup, modellerinde kullanılan körük sistemi sayesinde açılır kapanır mekanizmalara sahip tente modelleridir. Körüklü yapı çok fazla tercih edilmekle birlikte farklı grupların da mekanizmalarında bu sistem oldukça sık tercih edilmektedir. Körüklü tente sistemi isteğe bağlı olarak otomatik olarak dizayn edilebilir. Bu özelliği ile tenteyi tek hamlede açıp yine tek hamle ile kapatmak mümkün olur. Körüklü tentelerin, sağladığı en büyük avantajlardan birisi kolay kullanım özelliğidir. Pergola tente diğer tente modellerine göre maliyeti daha düşüktür. Ayrıca işlevsel yapıya sahip olması körüklü tenteyi sektörde popüler hale getirmektedir.

Körüklü Tente Modelleri

Körüklü tente istanbul da isteğinize göre tente modelleri üretimi yapılmaktadır. Körüklü tente genel anlamda sert bir yapı malzemesi taşıyan yapısı ile dayanıklı kumaş malzeme ile kullanılarak üretilen uzun yıllar boyu kullanılmaya elverişli tente modelleridir. Kolay kolay arızalanmayan bir iskelet sistemine sahiptirler. Körüklü tenteler genellikle evlerin pencere ve balkonların da kullanılırlar. Küçük işletmelerinde çokça tercih ettikleri tente modellerdir. Sağlam ve dayanıklı iskelet yapısının yanı sıra görünüm olarak da oldukça şık tasarımlara sahiptirler. Körüklü tenteler model olarak otomatik veya manuel olarak tasarlanabilir.

Körüklü Tente Avantajları

Körüklü tente istanbul da tentenin tüm avantajlarını müşterilerine sunmaktadır. Körüklü tente ile dış mekânlarınızı kapalı bir ortama dönüştürülebilir ve ekstra alanlar oluşturabilirsiniz. Yağmur, kar, rüzgâr ve güneş gibi olumsuz hava şartlarından koruyan sistemlerdir. Ayrıca dekoratif ürünler olduğundan mekânınıza şık bir görünüm kazandırır. Manuel veya otomatik özelliklere sahiptirler. Pergola tenteler özellikle herhangi bir zorluk yaşatmaması ve pratik sistemlere sahip olmalarından avantajlı ürünlerdir. Çok kolay açılıp kapanan sistemlerdir. Son derece güvenli ve temizlik açısından da hiçbir zorluk çıkarmayan ürünlerdir.

Körüklü Tente Özellikleri

Körüklü tente istanbul da oldukça kullanışlı ve dayanıklı körüklü tenteleri bulabilirsiniz. Körüklü tente birçok özelliğe sahip kullanışlı ürünlerdir.

 • Genel olarak sert yapılı kumaş ve malzeme kullanılarak üretimi yapılır.
 • Yıllarca kullanacağınız uzun ömürlü tentelerdir.
 • Sağlam bir yapısı vardır.
 • Sağlam iskeletleri vardır ve kolay kolay arızalanmazlar.
 • Evlerde, balkonlarda, pencerelerde ve küçük işletmelerde kullanıma elverişlidir.
 • Şık ve dekoratif ürünlerdir.
 • Kullanım kolaylığı ile diğer tentelere göre daha çok tercih edilmektedir.
 • Diğer tente modellerine göre daha ekonomiktirler.

Otomatik Tente Sistemlerinin Özellikleri

Tercihe göre manuel veya otomatik özelliğe sahip üretimi yapılabilen sistemlerdir. Özel yaşam alanlarını yaz kış demeden her mevsim kullanmayı sağlamaktadır. Hiç bir zorluk yaşatmaması açısından oldukça pratik kullanıma sahip otomatik tenteler, son zamanlarda daha yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Çok kolay açılıp kapanabilen bu sistemlerde kullanım kolaylığı kadar güvenli olması da tercih edilen bir ürün olmasını sağlamaktadır. Bu özelliklerinin yanında ekonomik yönden çok sık arıza çıkarmaması ve uzun süre kullanım sağlaması açısından dikkat çekmektedir. Özelikle pratikliği sayesinde insanlara oldukça kolay kullanım sağlar ve dört mevsim koruma sağlar. Ekonomik otomatik tenteler ile konforunuzdan ödün vermeden kendinize özgü kullanım alanları oluşturabilirsiniz.

Körüklü Tente Sistemleri Fiyatları

Körüklü tente istanbul da kaliteli ve ekonomik körüklü tente modellerini bulabilirsiniz. Körüklü tente diğer tentelerden farklı olarak yanlarının da kapalı olması yanlardan gelen güneş ışığı, rüzgâr gibi olumsuz hava koşullarının olumsuz etkileri yan taraflarının kapalı olması sayesinde engellenmektedir. Elektrostatik sprey boya sayesinde istenilen renklerde tasarlanabilir. Yapısında kullanılan paslanmaz malzemeler sayesinde uzun yıllar kullanılabilir. Bu ve buna benzer birçok özelliği bulunduran oldukça kullanışlı körüklü tenteler oldukça ekonomik ürünlerdir. Körüklü tentelerin fiyatları kullanılan alanın ebatlarına, kumaşın özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?