İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.427,6300
 • EURO
  $1,0760
 • ALTIN
  $48.027,2300
 • BIST
  $180,3000
Körüklü Tente

Körüklü Tente

İnsanlar her zaman estetiğe önem veren varlıklar olmuştur. Estetik görünen şeyler insanlarda huzur ve keyif duygularını ortaya çıkarmaktadır. Bu duyguların peşine düşen sektörler de insanların bu zaaflarına en uygun şekillerde cevap verebilmek için bir üretim yarışı içine girmiştir. Müşterilerin ihtiyaçları ve taleplerini en iyi şekilde gözlemleyerek üretilen birçok materyal, insanlarda da bir satın alma ve keyif […]

İnsanlar her zaman estetiğe önem veren varlıklar olmuştur. Estetik görünen şeyler insanlarda huzur ve keyif duygularını ortaya çıkarmaktadır. Bu duyguların peşine düşen sektörler de insanların bu zaaflarına en uygun şekillerde cevap verebilmek için bir üretim yarışı içine girmiştir. Müşterilerin ihtiyaçları ve taleplerini en iyi şekilde gözlemleyerek üretilen birçok materyal, insanlarda da bir satın alma ve keyif duyma dürtüsü oluşturur. Birçok işleve ve birçok kullanım alanına hizmet eden branda ve tente sistemleri, zaman içinde sadece işlevsellik değil, estetik bir görünüm için de üretilmeye ve tasarlanmaya başlanmıştır.

Tente Nedir?

Tenteler, branda adı verilen dayanıklı ve sağlam kumaşlar ile örtülü, genellikle bulundukları ortamı korumak için üretilen sistemlerden biridir. Genellikle kafeler, çay bahçeleri, sezonluk işletmeler, organizasyon alanları, lokantalar ve kahvehaneler gibi alanlarda kullanılan bu tenteler, kullanılan branda kumaşları sayesinde bulundukları alana su geçirmez ve güneşin etkilerinden korur. Birçok kafelerde ya da havuz kenarlarında kullanılan şemsiye modelleri ya da çadır sistemlerinde de tercih edilmektedir.

Sakarya Kasetli Tente | Odesa Sistem Odesa Cam Adapazarı

Tente Modelleri Nelerdir?

Genel hatlarıyla tente sistemleri bulundukları alanları mevsimsel kaynaklı olumsuz hava şartlarından koruyan, su geçirmez materyallerdir. Kar, güneş, yağmur, toz ve gökyüzünden gelebilecek her türlü madde için koruma sağlar. Kullanılacak alan ve müşteri tercihlerine bağlı olarak birçok seçeneği bulunan tentelerin çeşitli renk modelleri ve birçok fonksiyonu vardır.

Tek taraflı sistemler, mafsallı tente sistemleri, yarım kasetli ve tam kasetli tenteler, sabit ve motorlu tenteler, manuel tenteler ve körüklü tente modelleri olmak üzere pek çok tente sistemi vardır.

Körüklü Tente Nedir?

Oldukça sert ve dayanıklı bir kumaştan üretilen bu materyal, doğru bakımlar yapıldığı takdirde uzun yıllar boyu kullanılmaktadır. Bu tente sistemi için çok kolay bozulmayan ve arızalanmayan bir yapısı olduğu söylenebilir. Sağlam bir iskelet yapısıyla beraber, görsel olarak da bulundukları ortamlara şıklık ve enerji katan bir tente modelidir.

İş yerleri ya da evlerin önü ve balkon, teras gibi alanlarda korunaklı ve güneşsiz bir alan oluşturmak için şık bir seçenek olan körüklü tente, kar ya da yağmur gibi etmenleri de engelleyen bir bariyer görevi görür. Körüklü tenteler hem şıklığı hem de işlevselliği ile en çok tercih edilen tente modelleri arasındadır. Çok büyük alanlar için önerilmeyen bu sistem, küçük işletmeler, kafe ve işletme girişleri ve bahçe girişleri gibi alanlarda hem koruma hem de şık bir alan sağlar. Oval yapısı sayesinde yanlardan gelen güneş ya da diğer olumsuzlukları da engelleyen bu tente modeli, adını körüğe benzeyen dış görünümünden almaktadır.

Körüklü Tente Özellikleri Nelerdir?

Körüklü tente modeli, körük şeklindeki sistemi sayesinde açılır ve kapanır olması ile daha kullanışlı bir model olmaktadır. Bu körüklü sistem birçok farklı ürün grubunda da kullanılmaktadır. Bu körüklü tente sistemi tercihe göre manuel ya da otomatik bir sistemle üretilir ve kullanımı oldukça kolay ve zahmetsizdir. Çok pratik bir şekilde açılıp kapanabilen bu sistemde çıkan ses de minimum seviyelerde olmaktadır. Bu tentelerin kullanımı ile dışarıda kullanılan alanın ve korunan alanın genişliği de artmış olmaktadır.

Çelik bir profil ya da alüminyum bir profil ile monte edilen bu sistemler, manuel sistemlerde basit bir ip sayesinde açılıp kapanabilmektedir. Kullanım tercihleri ile işletmeler daha çok açık bırakarak, estetik görüntüden ödül vermemektedir.

Körüklü Tente Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

İsteğe ve tercihlere göre üretilen bu tente sistemleri, diğer simetrik kesim tente modellerine göre farklı bir dizayn ve görünüşe sahiptir. Kullanıldıkları alanlarda dikkat çeken bu ürünler, dükkân ve işletme gibi alanların girişlerinde müşterileri cezbetmektedir.

Bulundukları alanlara görsel olarak katkıda bulunması ile iş sektöründe girişlerde en çok tercih edilen tente sistemidir. Uygun fiyatlı oluşu ve neredeyse her renk bulunabilen kumaşıyla herkesin zevkine hitap edebilirler. Kolay kullanımı ve bakımı sayesinde ise zahmetsiz olan bu yöntem hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlar.

İletişim | Vefa Tente Branda | Tuzla

Nasıl Satın Alınır?

Tercih ettiğiniz alanlar için vereceğiniz ölçülere göre özel üretilen körüklü tente sistemleri, 6 metre boyutlara kadar ulaşabilmektedir. İstediğiniz boyutlarda ve renklerde üretilen bu sistemler tercihe göre manuel ya da otomatik olarak satılmaktadır. Daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?