İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.419,5300
 • EURO
  $1,0733
 • ALTIN
  $48.182,6000
 • BIST
  $180,6000
Mafsallı Tente

Mafsallı Tente

Tentelerin birçok avantajı vardır. Bu nedenle her tentenin de kendine göre farklı özellikleri ve farklı tarza yapısı bulunur. Birçok çeşit ve renk seçeneği ile istenilen, uygun görülen ve farklı ebat ölçülerde mafsallı tente yapılabilir. Son derece kolay ve rahat kullanımı açısından birçok iş yeri veya mekân gibi yerlerde kullanım sağlar. Bunun yanı sıra evinizin balkonu veya bahçesi […]

Tentelerin birçok avantajı vardır. Bu nedenle her tentenin de kendine göre farklı özellikleri ve farklı tarza yapısı bulunur. Birçok çeşit ve renk seçeneği ile istenilen, uygun görülen ve farklı ebat ölçülerde mafsallı tente yapılabilir. Son derece kolay ve rahat kullanımı açısından birçok iş yeri veya mekân gibi yerlerde kullanım sağlar. Bunun yanı sıra evinizin balkonu veya bahçesi içinde tercih edebilirsiniz. Sizi her türlü hava koşullarından yağmur, güneş ve fırtına gibi etkenlerden korumaya yarar özellikle güneşli bir havada tente sayesinde bahçenizin tadını çıkarıp, konforlu bir vakit geçirebilirsiniz. Böylelikle tentenin avantajından yararlanmış olursunuz.

Mafsallı Tente Özellikleri

Ürün oldukça başarılı ve çok fazla kullanışlı olduğu için birçok özelliği bulunmaktadır. Bu nedenle kullanırken zorlanmazsınız ve pişman olmasınız. Ürünün özellikleri ise; oldukça dayanıklı ve sağlam bir yapısı bulunur, uzun yıllar boyu tereddütsüz bir şekilde kullanım sağlar. Oldukça güvenli ve dayanıklı bir sistem yapısı vardır, 300 cm kadar ön tarafa doğru açılabilen bir özelliği bulunur. Yağmur ve güneş gibi etkilere karşı koruma sağlar, fiyatı diğer tentelere göre daha uygun ve az maliyetlidir. Rahatça açılıp kapanabilen sistemi sayesinde son derece basit bir kullanım özelliği sunar ve bakımı da oldukça kolay ve az maliyet ile yapılabilir.

MAFSALLI TENTE | Kivli Tente

Mafsallı Tente Fiyatları Nelerdir?

Günümüzde artık sürekli güneş ışınlarına maruz kalan insanlar ya evinin bahçesi ve balkonu için, ya da işletmesi için hava etkenlerinden korunmak nedeni ile bu tür tente sistemlerine ihtiyaç duyar. Oysaki mafsallı tente fiyatları diğer tentelere göre piyasa değerinin altında ve uygun fiyata satılır. Bu nedenle çok fazla miktarda para ödemenize gerek kalmadan bu tür sistemlere kavuşarak hem daha konforlu hem de daha avantajlı yaşam alanı elde etmiş olursunuz.

Mafsallı Tente Kullanım Alanları

Günümüzde hemen hemen her sektör ve firmada mafsallı tente modeli kullanılabilir. Mafsallı tente modelinin kullanım alanları çok fazla geniş bir yapıya sahip olduğu için kullanılacağı her ortam ve her mekân da herhangi bir problem ile karşılaşmadan kullanım sağlar. Özellikle en çok kafe, restoran, ev balkonu veya bahçesi, küçük işletmeler, teras, mağaza ve market gibi birçok yerde kullanım sağlar. Birçok yerde oldukça rahat  bir kullanım özelliği ve avantajı sunduğu için, bir o kadarda dekoratif bir görüntüsü ile kullanılan yerleri zarif gösterir. Günümüzde artık bu tür tente modellerine insanlar çok daha fazla ilgi duyup istedikleri yerde kullanabiliyorlar. Dolayısı ile tente çeşitleri artık bir ihtiyaç haline gelmiş bulunmaktadır.

Mafsallı Tente İle Görsellik

Evinizde kullanmak istediğiniz tente modeli, sade ve yalın balkonunuza dinamiklik ve renk katarak eskisine göre daha güzel ve dekoratif görünmesine yardımcı olur. Ayrıca eski zamanlarda işletme ve iş yerleri çoğu mekân alanlarını PVC kaplama ile örtme tarzı koruyup, kollamaya çalışıyordu. Fakat artık günümüzde teknolojinin ve birçok şeyin artıp, gelişmesiyle beraber bu yeni tarz sistemler görsel açıdan da  modern ve daha hoş bir dekoratif sistem katarak kullanılmaya avantaj sağladı. Mafsallı tente sisteminin kurulumu ve montaj olayı çok kısa bir sürede tamamlandığı için tente sistemine çok az bir sürede kavuşup rahatça kullanabilirsiniz.

uncalı mafsallı tente çalışmamız | antalya mafsallı tente sistemleri

Mafsallı Tente İle Dış Etkilerden Korunma Yöntemi

Günümüzde artık mafsallı tente ve modelleri ile mevsimsel etkilerden korkup, kaçmanıza gerek kalmayacak. Bu sistemler sayesinde evinizde veya balkonunuzda ya da kafe, çay bahçeleri ve restoran gibi yerlerin tadını çıkarıp uzun süre boyunca oturabileceksiniz. Mafsallı tente için kullanılan malzemeler oldukça sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu da ürünlerin uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılabilmesine imkan yaratır.

Bu yapısı çok güçlü ve dayanıklı olduğu için uzun zaman boyunca rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu yüzden tente sayesinde hangi mevsim olursa olsun bulunduğunuz ortamlarda sevdikleriniz ile rahat ve konforlu bir güzel zaman geçirebilirsiniz. Böylelikle tentenin ne kadar avantajlı bir sisteme ait olduğunu anlarsınız. Bunun yanı sıra istenilen renkte yapıldığı için kendi zevk ve renk tercihinize göre tente modelini seçip yaptırabilirsiniz. Tüm bu avantajlardan ve özelliklerden dolayı tente modeliniz için firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?