İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.432,5700
 • EURO
  $1,0773
 • ALTIN
  $47.990,0100
 • BIST
  $181,1000
Mafsallı Tente istanbul

Mafsallı Tente istanbul

Mafsallı tente istanbul bölgesinde sunulan ürünler genelde tente arasında en fazla tercih edilen modelleri içerir.  Mafsallı tente modelleri çevre düzenlemelerinde ve mekânların dış bahçelerini süslemek amacı ile sıklıkla tercih ettikleri ürünlerdir. Görünüm açısından son derece kusursuz olan bu ürünler kulanım bakımından da oldukça kalitelidir. Açılma ve kapanma fonksiyonuna sahip olan mafsallı tente modelleri özellikle dar […]

Mafsallı tente istanbul bölgesinde sunulan ürünler genelde tente arasında en fazla tercih edilen modelleri içerir.  Mafsallı tente modelleri çevre düzenlemelerinde ve mekânların dış bahçelerini süslemek amacı ile sıklıkla tercih ettikleri ürünlerdir. Görünüm açısından son derece kusursuz olan bu ürünler kulanım bakımından da oldukça kalitelidir. Açılma ve kapanma fonksiyonuna sahip olan mafsallı tente modelleri özellikle dar bölgelerin kapatılmasında ideal bir performans sunar. Dar bölgelerde devreye giren mafsal özelliği tentenin bu alanda kusursuz bir performans sunmasını sağlar. Şıklığı ile ön plana çıkan ürün her hava koşuluna karşı dayanıklılığı ile de ön plana çıkar.

Mafsallı Tente Çeşitleri

Mafsallı tente istanbul hizmetlerinde birçok farklı tente modeli yer alır. Manuel ayarlanabilen ve otomatik düzeneğe sahip olan mafsallı tenteler farklı gruplarda sınıflandırılır. Bir kez tercih edilen bir tente uzun yıllar boyunca performans sergileyebilmektedir. İlk günkü görünümünü uzun yıllar boyunca koruyan bu tente, kusursuz hizmet performansını uzun yıllar boyunca yitirmez. Güneşe karşı son derece dayanıklı olan ürün her türlü ışına karşı koruma sağlar. Uzun yıllar boyunca güneşte kalmasına rağmen mafsallı tente modellerinin renk tonlarında herhangi bir oynama meydana gelmez.  Mafsallı tente üretimi sırasında kullanılan kumaşlar güneş ışınlarına karşı özel dayanımı olan kumaşlardır.  Fırın boyası ile üretilen bu kumaşlar oldukça dayanıklıdır ve üstün koruma sağlar.

Uzaktan Kontrol Edilebilen Mafsallı Modeller

Mafsallı tente istanbul ürünleri içerisinde yer alan ürünler uzaktan yönlendirilebilen kumandalar ile rahatlıkla hareket ettirilebilir.  Ani durumda meydana gelebilecek olumsuz bir hava koşulunda tentenin toplanması gerekiyorsa, otomatik uzaktan kumandalar bu işlevi rahat bir şekilde yerine getirir. Tek tuş ile tente istenilen ölçüde toplanabilir veya açılabilir. Otomatik tente olarak da bilinen bu sistem birçok durumda pratik kullanıma sahip olması nedeni ile sıklıkla tercih edilir. Manuel tente modellerinde açılma ve kapanma işlemlerini el yardımı ile tentenin kenar bölgesinden yapmak gerekmektedir. Birçok farklı deseni ve çeşidi bulunan mafsallı tenteler dekorasyona uygun tarzlarda tercih edilebilir. Üretimi özel olan bu ürünler her koşulda her dekor ile mükemmel bir uyum sağlar.

Mafsallı Tente Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Mafsallı tente istanbul ürünleri birçok farklı kulvarda kullanım kolaylığı sunan ürünlerdir. Özelikle ülkemizde dört farklı iklim şartlarının görüldüğü düşünüldüğünde bu tentelerin kullanılmasının önemi bir kez daha ortaya çıkar.  Yağmur başta olmak üzer, toz, güneş ışınları gibi her türlü olumsuz hava koşulundan kolay korunma sağlar. Uzun ömürlü olması nedeni ile güvenle tercih edilebilecek olan mafsallı tente modelleri kullanım sırasında da güven vermektedir.

Mafsallı tente modelleri özel ölçüler ile yapılabilen tente modelleridir. Her mekanda kullanılabilen bu tenteler özel ölçüler verilerek alanlara uygun özelliklerde üretilebilir ve kaliteli bir kullanım fırsatı sunar.

Mafsallı Tente Modellerinin Fiyat Aralıkları Nelerdir?

Mafsallı tente istanbul genelinde satışa sunulan ürünler fiyat açısından oldukça farklı rakamlara sahiptir. Fiyatı engelleyen en önemli unsur tentenin modeli ve kullanılacak alanın büyüklüğüdür. Mekânlarda tercih edilecek mafsallı tentelerde öncelikle alanın ölçüsü alınır ve daha sonra kullanılacak mafsallı tente kumaşının ve malzemelerinin tercih edilme çalışması yapılır. Bu aşamada tercih edilecek kumaşın özellikleri fiyatı belirleyen en önemli konudur. Mekân ölçülerine göre malzemenin hesaplanmasının ardından ufak tefek hizmet bedellerinin eklenmesi ile mafsallı te tenin satış fiyatı ortaya çıkartılır. Genele bakıldığında oldukça uygun olan ürünlerdir. Kalitesi bakımından tartışılmaz mafsallı tente ürünleri bir kerelik tercih ile uzun dönem boyunca kullanılabilir ve bu özelliği ile de bütçeye oldukça büyük bir destekte bulunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?