İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.054,2200
 • EURO
  $0,9867
 • ALTIN
  $43.676,5100
 • BIST
  $160,3000
Mafsallı Tente istanbul

Mafsallı Tente istanbul

Mafsallı tente istanbul  tente ve branda sistemlerinden en çok tercih edilen mafsal tenteyi kullanıcılarına sunar. Mafsallı tente, genellikle dış mekânlarda tercih edilen, mafsal fonksiyonu ile açılır ve kapanır uygulama özelliği sayesinde istenilen zamanda açılıp kapanması özelliği ile kullanılışlı bir üründür. Mafsallı tenteler, dar manevra alanlarına sahip yerlerde, mafsal fonksiyonu özelliği ile ileri geri hareket ettirilerek […]

Mafsallı tente istanbul  tente ve branda sistemlerinden en çok tercih edilen mafsal tenteyi kullanıcılarına sunar. Mafsallı tente, genellikle dış mekânlarda tercih edilen, mafsal fonksiyonu ile açılır ve kapanır uygulama özelliği sayesinde istenilen zamanda açılıp kapanması özelliği ile kullanılışlı bir üründür. Mafsallı tenteler, dar manevra alanlarına sahip yerlerde, mafsal fonksiyonu özelliği ile ileri geri hareket ettirilerek ayarlanabilen sistemlerdir. Mafsallı tente kolay kullanımı ve şık görünümü ile tercih edilen bir sistemdir. Mafsallı tente yazın güneş ışınları, kışın yağmur ve su gibi olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı bir yapısı vardır. Uzaktan kumanda veya düğme ile kontrol edilebilen bir sistemdir. Akrilik kumaştan üretilir ve birçok renk ve desen seçeneği bulunmaktadır

Mafsallı Tente Modelleri

Mafsallı tente istanbul istediğiniz model tente sistemlerini bulabilirsiniz. Mafsallı tente manuel tente ve otomatik tente olarak iki kısma ayrılır. Manuel tente elle çevrilen tente modelidir. Uzun yıllar kullanılmaya elverişli, güneşte solma yapmayan kumaşlardan üretilirler. Ayrıca fırın boyalı tentenin birleşmesiyle üretilen dayanıklı bir üründür. Mafsallı tente diğer bir modeli de otomatik tentedir. Otomatik tente kumandalı bir üründür. Manuel sistemle aynı kumaş ve iskelet yapısı kullanılır. Otomatik tente de oldukça dayanıklı ve kullanışlı bir üründür. Otomatik tente ve manuel tente sistemleri birçok alanda kullanılmaya elverişlidir.

Mafsallı Tente Sistemleri Avantajları

Mafsallı tente istanbul birçok avantajları ile size hizmet vermektedir. Ülkemizde mevsimsel şartların sürekli değişkenlik göstermesi tente sistemlerini zorunlu hale getirmektedir. Yağmur, su, toz, güneş ışınları gibi olumsuz hava koşulları tente sistemleri sayesinde yaşam alanlarımızı kullanmamızı engellemez. Olumsuz hava koşulları için mafsallı tente çok kullanışlı ve avantajlı bir üründür. Mafsallı tente, kullanımı oldukça kolay, dayanıklı, uzun ömürlü bir sistemdir. Ayrıca güvenilir ve dış etkenlere karşı korunaklı bir yaşam alanı sunar. Birçok tente modeline göre fiyatı daha uygundur. Dar alanlarda da rahatça kullanılabilir, ileri geri açılabilen sisteme sahiptir. Mafsallı tentenin en önemli avantajlarından biriside istenildiğinde açılıp kapanma özelliği, kumanda sistemleri, bu özellikleri de kafe, restoran gibi mekânlara büyük rahatlık sağlamaktadır.

Mafsallı Tente Kullanım Alanları

Mafsallı tente istanbul birçok alanda kullanım kolaylığı sağlayan mafsallı tenteyi istediğiniz her mekâna göre kurulumunu yapmaktadır. Mafsallı tente kolay kullanımı, otomatik sistemleri, açılır- kapanır özeliği ve dar mekânlarda da kullanım avantajı ile birçok kişi ve işletmenin ilgisini çekmektedir. Mafsallı tente, balkon, kafe, restoran, teras, mağaza, bahçe, havuz başı, gibi açık kapalı birçok alanda kullanılabilir bir üründür. Mafsallı tente görünüm olarak da şık ve güzel olduğundan dolayı birçok kişinin ilgisini çeken bir üründür.

Mafsallı Tente Özellikleri

Mafsallı tente de diğer tente modelleri gibi güneş ışınları ve yağmura karşı korunma amaçlı kullanılan bir üründür. Mafsallı tente özelikleri şunlardır.

 • Uzaktan kumanda veya düğme özeliği bulunur.
 • Rüzgâr ve güneş sensörü kullanılabilir.
 • Farklı ölçülerde yapılabilir.
 • İstenilen renk ve tasarım özelliği olması.
 • Paslanmaz cıvata ve bağlantı malzemeleri kullanılması.
 • Alüminyum enjeksiyon döküm parçalar ve alüminyum profiller kullanılması.
 • İsteğe bağlı eğim ayarları yapılabilmesidir.

Mafsallı Tente Fiyatları

Mafsallı tente istanbul istenilen alanlara kaliteli ve uygun fiyatları ile müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Bütçenize en uygun kaliteli, kullanışlı ve çeşitli renklerde üretilen tentelere firmamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Mafsallı tente için kesin bir fiyat verebilmek için öncelikle tente kurulacağı alanın firma tarafından görülmesi gerekmektedir. Seçtiğiniz modelin otomatik veya manuel olması da fiyatta değişiklik gösterebilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?