İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.432,5700
 • EURO
  $1,0773
 • ALTIN
  $47.990,0100
 • BIST
  $181,1000
Mafsallı Tente

Mafsallı Tente

Mafsallı tente sistemleri, diğer adıyla çevrime kollu tente sistemleri, en ekonomik tente modellerinden birisidir. Bunun yanında sunduğu avantajlar ile de kullanıcılarına büyük bir konfor ve pratiklik kazandırır. Bu nedenlerle fiyat-performans oranı en iyi olan tente sistemidir. Mafsallı tenteler, kullanıldığı alanı yağmur, kar, dolu gibi doğa olaylarından korur. Ayrıca güneşin zararlı ışınlarından da koruma sağlarlar. Bunun […]

Mafsallı tente sistemleri, diğer adıyla çevrime kollu tente sistemleri, en ekonomik tente modellerinden birisidir. Bunun yanında sunduğu avantajlar ile de kullanıcılarına büyük bir konfor ve pratiklik kazandırır. Bu nedenlerle fiyat-performans oranı en iyi olan tente sistemidir. Mafsallı tenteler, kullanıldığı alanı yağmur, kar, dolu gibi doğa olaylarından korur. Ayrıca güneşin zararlı ışınlarından da koruma sağlarlar.

Bunun yanı sıra, diğer dış etkenlerden de koruyarak son derece korunaklı bir ortam oluştururlar. Mafsallı tente sistemleri, Türkiye’de olduğu kadar dünyanın her yerinde kullanılan tente çeşididir. Mafsallı bir mekanizmaya sahip oldukları için bu ismi almışlardır.

Kınık Tente Branda, SİSTEM TENTE BRANDA İzmir Tente Karabağlar tente, Kamyonet Tente

Son Derece Nitelikli Mafsallı Tenteler

Mafsallı tente sistemleri, birçok özellikle birlikte kullanıcıya sunulurlar. Mafsallı tenteye ismini veren mafsal, eklem demektir. Hareket kabiliyetimizi eklemlerle sağlarız. Tenteler de bu mafsallar sayesinde hareket ettirilir. Yani mafsallı tenteler açılır kapanır özelliği bulunan tente sistemleridir. Bu nedenle kullanımları son derece pratiktir.

Mafsallı tentelerin kumaşları ithal ya da akrilik olarak tasarlanır ve rengârenk seçenekleri bulunur. Mekanizma ise elektrostatik toz boya ile boyanır. Bunun yanında, alüminyum enjeksiyonlu profiller ve paslanmaz malzemeler kullanılarak tente son derece dayanıklı hale getirilir. Bu sayede çok uzun yıllar boyunca kullanılabilirler. Mafsallı tenteler 150-350 cm arası öne açılabilme özelliğine sahiptir. Eğimli kullanımı ise 45 dereceye kadar ayarlanabilir. Böylece kullanıcılara pratik ve kolay bir kullanım sunarlar.

Mafsallı Tentelerin Geniş Kullanım Alanları

Mafsallı tente sistemleri, sağladığı avantajlar sebebiyle aklınıza gelebilecek her alanda kullanılabilir. Günümüzde her alana uygun mafsallı tente sistemleri üretilmektedir. Bir tercihten çok ihtiyaç haline dönüşen mafsallı tente sistemleri, en çok kafelerde, restoranlarda, küçük işletmelerde, kafeteryalarda, kitapçılarda kullanılır. Ayrıca evlerin balkonlarında ve teraslarında, yaz ve kış bahçelerinde de kullanılarak bu yerlerin daha şık ve güvenli bir hal almasını sağlarlar. Bunların haricinde mafsallı tente sistemleri, daha birçok alanda kullanılarak hayatımızı kolaylaştırırlar.

Mafsallı Tentelerin Hayat Kolaylaştıran Avantajları

Kullanım alanı en geniş tente sistemlerden olan mafsallı tentelerin bu kadar tercih edilmesinde en önemli sebep sunduğu avantajlardır. Ortamları güvenli hale getirirken aynı zamanda dekoratif görünmesini de sağlarlar. Öncelikle işletmelerin ve evlerin yağmur, kar, dolu, fırtına, rüzgâr gibi olumsuz hava koşullarından korunmasını sağlarlar. Bunun yanında, yazın zararlı güneş ışınlarından da korurlar.

Böylece daha güvenli ve daha konforlu bir ortamın oluşmasını sağlayarak hayatımızı kolaylaştırırlar. Ayrıca 150-350 cm arasında açılabilen mafsallı tenteler, kullanılması gerektiğinde açılırlar. Gerek kalmadığında ya da evde/işte bulunmadığımız zamanlarda da kapatılabilirler. Hem fazla alan istila etmezler, hem de dekoratif bir görüntü oluştururlar. Ayrıca alüminyum enjeksiyonlu malzemeler ile üretildikleri için her türlü dış etkiye karşı da paslanmaz, aşınmaz bir özelliktedirler. Bu da bir diğer avantajlarıdır. Ayrıca mafsallı tente sistemleri farklı kreatiflerde üretilirler.

Böylece ortamların modern ve derli toplu görünmesini sağlarlar. Son derece ergonomik özellikleri ile mafsallı tenteler, diğer tente modellerine kıyasla daha uygun fiyatlıdırlar. Bu sebeple, fiyat performans ürünü olarak anılırlar.

Çeşit Çeşit Mafsallı Tenteler

Mafsallı tenteler de kendi içinde farklı çeşitlere ayrılabilir. Mafsallı tentelerin kollu ya da motorlu opsiyonları bulunur. Kollu olanlar klasik mafsallı tenteler iken bu tentelere motor eklenmesiyle motorlu mafsallı tenteler oluşur. Motorlu mafsallı tentelere otomatik özelliktedir ve bir uzaktan kumanda yardımıyla kontrol edilebilirler. Bu tür mafsallı tenteler çok daha pratiktir. Diğer yandan, mafsallı tentelere bazı sensörler ekletmek de mümkündür.

Örneğin, rüzgâr ve güneş sensörlü mafsallı tenteler, hava rüzgârlı ya da güneşli olduğunda kendiliğinden açılırlar. Böylece yerinizden bile kalkmadan bu son derece teknolojik tentelerin keyfini çıkarırsınız. Kullanıcıların isteğine göre daha birçok farklı özellikler eklenerek çeşitli mafsallı tenteler üretilebilir.

Gen Tente | tente, çadır, branda, katlanır tente, körüklü tente imalatı, sabit tente, mafsallı tente, şeffaf kış çadırı, zip perde, pergola tente, wintent tente, sancaktepe

Fiyat-Performans Ürünü Mafsallı Tenteler

Mafsallı tente sistemleri, tente sistemleri arasında hem en ekonomik hem de en işlevsel olan sistemlerin başında gelir. Bu sebeple fiyat performans ürünü olarak anılırlar. Birçok tente çeşidinden daha ucuzdur ve birçok tente çeşidinin yerine getirdiği işlevleri yerine getirirler.

Mafsallı tentelerin fiyatlarının belirlenmesinde tentenin kullanılacağı işletme ya da evin boyutları, tentenin kalitesi, çeşitleri, üretim malzemeleri dikkate alınır. Siz de birbirinden hesaplı ve işlevsel mafsallı tentelere ihtiyaç duyuyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?