İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Maltepe Branda Tente

Maltepe Branda Tente

Günlük hayatta kullanmış olduğumuz birçok ekipman, yaşam alanlarımızı daha kullanışlı bir hale getiriyor. Yaşam alanlarımızın ve iş yerlerimizin, daha kullanışlı ve daha gösterişli olması için üretilen birçok ürün insanlar için önemlidir. Genellikle hava koşullarından etkilenmemek için kullanılan branda ve tente yöntemleri, işletmeler ve özellikleri için önemli bir yere sahiptir. Branda ve tente sistemleri geçmiş yıllardan […]

Günlük hayatta kullanmış olduğumuz birçok ekipman, yaşam alanlarımızı daha kullanışlı bir hale getiriyor. Yaşam alanlarımızın ve iş yerlerimizin, daha kullanışlı ve daha gösterişli olması için üretilen birçok ürün insanlar için önemlidir. Genellikle hava koşullarından etkilenmemek için kullanılan branda ve tente yöntemleri, işletmeler ve özellikleri için önemli bir yere sahiptir. Branda ve tente sistemleri geçmiş yıllardan günümüze kadar gelmiştir. İlk üretilen tenteler çadır olarak kullanılıyordu. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte günümüze kadar gelen tenteler ve brandalar birçok değişiklik göstererek kendini yeniledi ve geliştirdi. Tente ve branda sistemleri daha kullanışlı ve daha kaliteli olarak üretiliyor. Ülkemizde ve tüm dünyada en çok kullanılan tente ve branda sistemleri oluyor. Birbirinden farklı modelleri ve her alan için üretilen farklı türleri bulunuyor. Kullanım kolaylığı ve sunmuş olduğu avantajlar sayesinde, işletmeler ve insanlar tarafından tercih ediliyor.

Branda Ve Tente Özellikleri

Branda ve tenteler sağlamış olduğu birçok kullanım avantajı ile insanlar tarafından en çok tercih edilen koruma ürünlerinin başında yer alıyor. Tente ve brandalar oldukça uygun maliyetlidir. İşletmeler ve özel şahıslar düşük bütçelere branda  sahibi oluyor. Tente sistemleri her türlü mekânda kullanıldığı için birçok avantajı beraberinde getiriyor. Pratik yapısı ve kolay kullanışlı olduğu için, hem yazın hem kışın kullanılıyor. Dayanıklı malzemeden üretildiği için, yağmur ve güneşe karşı kendimi koruyor. Dilediğiniz her türlü mekânda kullanacak modelleri olduğu için, birçok model arasından tercih seçeneğine sahipsiniz. Uygulaması kolay ve pratik yöntemlerden bir tanesidir. Ayrıca portatif olan modelleri daha kullanışlı bir yapıya sahiptir. Dilediğiniz anda açıp kapatma özelliği ile portatif modelleri, genellikle kafelerde tercih edilir.

Şemsiye Branda Sistemleri

Şemsiye tente sistemleri genellikle yazlık bölgelerde tercih ediliyor. Tentelerden oluşturulmuş büyük şemsiye modelleri açılıp kapanıyor. Büyük şemsiye modelleri portatif olduğu için her türlü alanda rahat bir şekilde kullanılır. Şemsiye branda sistemleri genellikle yazlık mekânlarda şezlongların üzerinde kullanılıyor. Ayrıca yazlık bölgelerdeki kafe ve işletmelerde, bu tarz şemsiye modelleri ile anlık gölgelik alanları oluşturuluyor. Şemsiye branda sistemleri kaliteli malzemelerden üretiliyor. Güneşe ve yağmura karşı dayanıklıdır. Şemsiye branda sistemlerin alt kısmında bulunan ağırlıklar sayesinde devrilmeyi önler. Özel mülklerin bahçelerinde de yaşam alanları için tercih edilir. Kullanışlı olması ve uygun fiyatlı yapısı ile genellikle herkes tarafından tercih edilir. Çankaya branda tente üretimi yapan firmamız uygun fiyat ile kaliteli ürünler üretiyor.

T-Modül Tente Sistemleri

T-Modül tente sistemleri genellikle ülkemizde sıklıkla tercih edilen tente sistemlerindendir. Bu tente sistemi hem portatif, hem de sabit bir şekilde monte edilebilir yapıdadır. Dilediği zaman istenildiği bölgede kullanılabilir özelliktedir. Portatif modelleri ile her türlü kafe ve işletmelerde tercih edilir. Ayrıca küçük evlerde garaj olarak kullanılabilir. T-Modül tente sistemlerini dilediğiniz kadar açıp, dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Ayaklarında bulunan çapraz kilitli bölmeler sayesinde kilitlenebilir ve sabitlenebilir. Bu T-Modül sistemlerinin güvenlik önlemlerinden bir tanesidir. Açık alanlarda gölgelik olarak kullanılır. Ayrıca yağmur yağarken de T-Modül tente sistemlerinin altında  kahve keyfi yapabilir,  günün tadını çıkarabilirsiniz. Maltepe branda tente firmamızda üretmiş olduğumuz her türlü branda sistemleri son derece kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

Firmamız Kaliteli Ürünler Üretiyor

Branda ve tente sistemleri üzerine üretim yapan firmamızda, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri bulabilirsiniz. Maltepe branda tente firması olarak üretmiş olduğumuz ürünler, kaliteli ve oldukça kullanışlı ürünlerdir. Birbirinden farklı renk seçeneği ve tercih edebileceğiniz modelleri ile firmamız tente ve branda hizmeti sunuyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?