İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.441,6400
 • EURO
  $1,0821
 • ALTIN
  $48.238,5100
 • BIST
  $181,1000
Maltepe Branda Tente

Maltepe Branda Tente

Branda tente sistemi genellikle açık alanların ve mekânların yağmur, fırtına ve güneş gibi hava şartlarına karşı korunması için kullanım sağlar. Birçok alanda kullanım görevi görmektedir. Çok fazla ürün çeşitliliği bulunur. Müşteri istediği renk ve modeli beğenerek Maltepe branda tente gibi bir firmaya yaptırabilir. En çok branda tente sistemi kafeterya, havuz yerlerinde, balkon, teras ve piknik yerleri gibi yerlerde […]

Branda tente sistemi genellikle açık alanların ve mekânların yağmur, fırtına ve güneş gibi hava şartlarına karşı korunması için kullanım sağlar. Birçok alanda kullanım görevi görmektedir. Çok fazla ürün çeşitliliği bulunur. Müşteri istediği renk ve modeli beğenerek Maltepe branda tente gibi bir firmaya yaptırabilir.

En çok branda tente sistemi kafeterya, havuz yerlerinde, balkon, teras ve piknik yerleri gibi yerlerde kullanım sağlar. Oldukça kaliteli ve dayanıklı bir malzeme yapısı vardır. Bu yüzden asla yağmur ve fırtına gibi kötü hava şartlarından etkilenmez ve yıpranmaz. Her hava şartlarına oldukça kullanışlı ve sağlamdır. Günümüzde artık branda tente sisteminin birçok modeli ve rengi çıktığı için her alanda dekoratif bir amaç içinde kullanılabilir. Böylece kullanıldığı yere renk katar.

Gebze Tente Branda, Gebze Pergola Tente – Pergola Tente, Pergola Tente Sistemleri, Pergola Tente Fiyatları

Branda Tente Kullanım Alanları

Günümüzde branda tente sistemi kullanımı fazla yaygın hale gelmiştir. Çok fasla sektör ve is yeri gibi alanlarda kullanım görevi sağladığı için herkes bu durumdan memnun ve mutludur. Çünkü iş yeri gibi firmalarda kullanılırken müşterinin artmasına da sebep olmaktadır. Bu durum sonucunda her kez tarafından daha da talep görmektedir. Branda tentenin amacı hep korumaktır. Fakat sadece model ve renkleri farklıdır. Özellikle ev bahçesi ve teraslarda, restoran, park ve halka açık yerlerde kullanım açısından çok büyük bir ilgi görmektedir.

Tenteler Maliyet Açısından Uygun Mudur?

Maliyet açısından da diğer tente modellerine göre daha uygun ve kullanışlı olduğu için oldukça iyi bir tente sistemidir. Kullanım yerleri açısından istenilen ve ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabilir bir özelliği vardır. Çünkü güvenli ve dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için bahçe gibi kullanılacak olan yerler için de tercih edilebilir. Özellikle bir fındık zamanı insanlar bu tür Maltepe branda tente sistemine ihtiyaç duyar. Bunun yanı sıra soğuk hava ve kar gibi durumlara karşı daha korunaklı bir tenteye ihtiyaç duyulur ve bu konuda en iyi tente membran ile üretilmiş olandır.

Branda tente ile çadır yapmakta oldukça mümkündür ve kolaydır. Kafeterya veya çay bahçeleri gibi yerler için ekstradan bir alan elde etmek içinde branda tente sistemi kullanılır. Genellikle bu yerler için kullanılacak olan tente modeli de şeffaf brandadır. Ön kısmında fermuar bir sistemi bulunur ve kullanımı rahat ve pratik olur. Ayrıca araç park alanı oluşturmak içinde böyle bir tente tercih edilip kullanılır. Havuz ve halı saha gibi yerlerin daha korunaklı bir hale getirilmesi içinde bu tente sistemine ihtiyaç duyulur.

Branda Tente Çeşitleri

Branda tente çeşitleri malzeme açısından çok fazla bir yere sahip olmasa da farklı yerlerde kullanım sağladığı için çeşitli hale gelebiliyor. Özellikle yapıları nedeni ile çok farklı tarzda ürünler bulunmaktadır. Bunlar ise genellikle membran tente modeli, delikli folyo branda, fermuarlı branda tente, naylon bir tente ve şeffaf tarzda tente modeli olmaktadır. Bu tente modelleri Maltepe branda tente  gibi bir firma sayesinde üretildiği zaman oldukça kullanışlı bir hale gelmektedir.

Tente çeşitlilik durumu genellikle üretim yapılan fabrikanın malzemesine bağlı olarak değişim göstermektedir. Özellikle kalite açısından müşterinin hangi branda modelini istediği ve fabrikanın nasıl bir şartlara elverişli olduğu önemli husustur. Bu nedenle brandanın nerede ve nasıl bir mekan için kullanılmak istenmesi önemlidir. Bunun yanı sıra ürünün özellik durumu da oldukça önemli bir unsurdur. Branda tente kumaşı genel olarak kalındır ve genellikle çadır yapımı içinde tercih edilip kullanılır. Özelikle inşaat yerlerinde araç üstlerini örtmek için ve ihtiyaç duyulan her alanda kullanım sağlamaktadır.

Öz Güven Çadır, Branda, Tente Antalya'dan Tüm Türkiye'ye Çadır Branda Tente Sistemleri

Branda Tente Fiyatları Neye Göre Belirlenir

Branda tentenin fiyat durumu genellikle ürünün kalitesi modeli ve ölçüsüne göre belirlenir. Ürün hangi mekâna ne kadar bir ebat ölçüde kullanılacak ise sonuç ona göre ortaya çıkmaktadır. Nasıl bir tente çeşidi ve hangi alana tentenin kullanılacağı müşterinin kararına bağlık olarak ayarlanır. Tente yapılacak yerin ölçüsü alınarak ve bir model beğenilerek ona göre tente tasarlanır ve hazır hale getirilip müşteriye sunulur. Böylelikle hem kullanılacak mekân veya bahçe için çok güzel bir dekor elde edinilmiş olunur. Hem de korunaklı bir alan elde edildiği için müşteri talebi artar. Bu nedenle firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?