İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.029,7800
 • EURO
  $0,9897
 • ALTIN
  $43.450,0000
 • BIST
  $160,1000
Otomatik Açılır Tente istanbul

Otomatik Açılır Tente istanbul

Otomatik açılır tente, genellikle geniş alanlarda kullanılan tente sistemleridir. Bu tente sistemleri, diğer tente çeşitlerine göre en dayanıklı olan sistemlerden birisidir. Olumsuz hava şartlarına karşı çok dayanıklı ve güvenilir sistemlerdir. Otomatik açılır tente, bir kumanda yardımıyla istenildiği zamanda açılır istenilen zamanda kapatılabilmektedir. Bahçe, restoran, kafe, çay bahçesi gibi geniş alanlarda gölgelik oluşturmak için oldukça ideal […]

Otomatik açılır tente, genellikle geniş alanlarda kullanılan tente sistemleridir. Bu tente sistemleri, diğer tente çeşitlerine göre en dayanıklı olan sistemlerden birisidir. Olumsuz hava şartlarına karşı çok dayanıklı ve güvenilir sistemlerdir. Otomatik açılır tente, bir kumanda yardımıyla istenildiği zamanda açılır istenilen zamanda kapatılabilmektedir. Bahçe, restoran, kafe, çay bahçesi gibi geniş alanlarda gölgelik oluşturmak için oldukça ideal bir üründür.

Otomatik açılır tente, kısa süre içerisinde açılıp kapatılabilir. Her alana uyum gösterecek şekilde özel olarak tasarlanabilmektedir. Mekânlara estetik ve şık bir görünüm kazandırmaktadır. Müşterilerin istekleri doğrultusu üzerine mekânlara göre özel olarak üretimi yapılan otomatik açılır tente istanbul ve ilçelerinde bulunan kişilere uygun fiyatlarla hizmet verilmektedir.

 

Otomatik Açılır Tentenin İşletmelere Sağladığı Avantajlar

 

Otomatik açılır tente, özellikle işletmeler için oldukça kullanışlı ve avantajlı tente sistemleridir. İnsanlar, kapalı ortamlar yerine her zaman açık havayı daha çok tercih etmektedir. Ancak olumsuz hava koşullarından dolayı rahatça oturma imkânı bulamazlar. Otomatik açılır tente, güneş ışınlarının ve yağmur, rüzgâr gibi olumsuz hava koşullarına karşı koruma sağlar. Bu tente sistemi sayesinde kafe, çay bahçesi, restoran gibi yerlerde ekstra oturulacak alan oluşturulur. Otomatik olarak kumanda yardımı çalışan tente sistemi, müşteriler rahatsız edilmeden açılır ve kapatılır.

 

Dayanıklı ve sağlam olan bu tente sistemleri uzun ömürlüdür. Hem kışın hem de yazın kullanılabilir. Otomatik tente üretiminde kullanılan kumaşların çeşit çeşit renk ve desende modelleri mevcuttur. Bu çeşitlilik mekânın renk tonlarına uygun tente üretimini sağlamaktadır. Ayrıca sigara içen müşteriler için açık alan oluşturmak için kullanılır.

 

Otomatik Açılır Raylı Tente

 

Otomatik raylı tente, taşıyıcı tekerler sayesinde ileri-geri hareket ettirilmektedir. Motor yardımıyla otomatik olarak dizayn edilmiştir. Kumanda ile kontrol edilen otomatik raylı tente sistemleri, oldukça kapsamlıdır. Birçok alanda kullanılmaya uyumlu ve özel olarak tasarlanan tente sistemleridir. Kafe, restoran, otel ve benzeri işletmelerde çok fazla tercih edilmektedir. Zarif ve şık tasarımı ile kullanılan alanlara uyum sağlarlar. Üretiminde kullanılan malzemeler kaliteli olarak seçilmektedir. Olumsuz hava koşullarına karşı tam koruma sağlar. Dekoratif özelliğin ön planda olduğu insanların ilgisini çeken tente modelleridir.

 

Tentelerin Özellikleri

 

Son yıllarda tenteler, insanların hayatını kolaylaştıran ve pratik çözümler sunan sistemlerdir. Tenteler, genel olarak desteğini kapı ve duvarlardan alan yatay ve dikey çelik veya alüminyum profillerden teşkil edilerek, korunma amaçlı kullanılan ürünleridir. Her geçen gün daha farklı ve kullanışlı tente modelleri üretilmektedir. Isı ve su yalıtımı yapılarak özel olarak üretilip tasarlanmaktadır. Evlerde, işletmelerde büyük kolaylık ve rahatlık sunmaktadır.

 

Günümüzde hemen hemen her yerde korunma ve dekoratif amaçlı olarak tente kullanılmaktadır. Tenteler kullanım alanına göre, otomatik veya manuel olarak üretilmektedir. Otomatik tenteler kullanım açısından hem pratik hem de daha kullanışlıdır.

 

Tente Çeşitleri

 

Günümüzde teknolojinin gelişmesi tente üretiminde de oldukça etkili olmuştur. Birçok özellikte ve modelde tente üretimi yapılmaktadır. Tente çeşitleri arasında bulunan motorlu tente; dükkân, market işyerleri gibi alanlarda tercih edilmektedir. Motorlu tenteler, zemine daha yakın mekânlarda daha çok kullanılmaktadır. Motorlu tente adından da anlaşılacağı gibi bir motor sayesinde hareket ettirilir. Diğer bir tente çeşidi ise elektrikli tente çeşididir. Elektrikli tente ve motorlu tente kullanım özellikleri olarak birbirlerine benzemektedir. Elektrikli ve motorlu tente sistemleri, her ikisi de oldukça kullanışlı ve dayanıklı ürünlerdir. Uzun yıllar kullanılabilir şekilde üretilmektedir. Otomatik açılır tente istanbul kullanıcıya büyük kolaylık ve rahatlık sunan tentelerin üretimini yapmaktadır.

 

Tente Neden Tercih Edilmelidir?

 

Tentelerin çok fazla tercih edilmesinin nedenleri arasında insanların açık alanlarda daha fazla vakit geçirmek istemeleridir. Bundan dolayı birçok kafe ve restoran dış mekânlarında tenteyi tercih etmektedir. İnsanlar, açık alanda olumsuz hava şartlarından etkilenmeden kaliteli ve keyifli vakit geçirmek istemektedir. İnsanların bu isteklerini karşılayabilmek için birçok işletme oldukça kullanışlı otomatik tenteleri tercih etmektedir. Müşterilerin isteklerine göre açılıp kapanan tenteler, işletmelere de büyük kolaylık sağlamaktadır. İşletmeler aniden değişiklik gösteren hava koşulları için tenteleri önlem amaçlı da tercih etmektedir. Ayrıca balkon, bahçe, teras gibi insanların özel alanlarında da tente kullanımı oldukça yaygındır.

 

Evlerde Tente Kullanımı

 

Evlerde çatı katlarında veya balkonlarda tente kullanımı büyük önem kazanmıştır. İnsanlar, yaz-kıs balkon keyfi yapabilmek için tenteleri tercih etmektedir. Tenteler sayesinde kışın veya yazın olumsuz hava koşullarından etkilenmeden açık alanları kullanmayı sağlamaktadır. Tenteler, güneşin yoğun olduğu zamanlarda evin etkilenmesini önlemektedir. Evdeki eşyaların güneş ışınlarından etkilenmesinin de önüne geçilmiş olunur. Ayrıca bahçeli evlerde de bahçeleri kışın ve yazın kullanmayı sağlamaktadır. Havuzlu bahçelerde de havuzun daha verimli kullanılmasına olanak sunmaktadır. Bahçe mobilyalarını güneş ve yağmurdan korur.

 

Otomatik Açılır Tentelerde Kalite

 

Otomatik açılır tente istanbul ve ilçelerine firmamız tarafından üretimi ve satışı yapılmaktadır. Firmamız otomatik açılır tente üretiminde birinci sınıf kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Yapılacak alanın ebadına göre özel olarak hazırlanmaktadır. Müşterimizin zevkine uygun birçok renk ve desende su geçirmez kumaşlar bulunmaktadır. Firmamızda çalışan elemanlarımız tasarım ve kurulum açısından deneyimli ve profesyonel kişilerdir. Fiyatlarımız her bütçeye uygundur. Yılların tecrübesiyle, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz ve bizimle irtibata geçmeniz halinde tente konusunda her türlü desteği vermeye hazırız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?