İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.029,7800
 • EURO
  $0,9897
 • ALTIN
  $43.450,0000
 • BIST
  $160,1000
Otomatik Kapı Brandası istanbul

Otomatik Kapı Brandası istanbul

Otomatik kapı brandası istanbul sistemleri iş zamanında zamandan tasarruf ettirir ve pratiklik kazandırmaktadır. Özellikle endüstriyel tesislerde oldukça avantajlı olan bu sistemler sayesinde çoğu zaman iş verimi artmaktadır. Aynı zamanda ekonomiktir ve izolasyon özelliğine sahiptir.  Trafiğin yoğun olduğu alanlarda PVC sarmal ya da PVC katlanabilir branda kapı sistemlerin teknik özellikleri sayesinde çalışma saatlerinizde işleriniz ve yükünüz […]

Otomatik kapı brandası istanbul sistemleri iş zamanında zamandan tasarruf ettirir ve pratiklik kazandırmaktadır. Özellikle endüstriyel tesislerde oldukça avantajlı olan bu sistemler sayesinde çoğu zaman iş verimi artmaktadır. Aynı zamanda ekonomiktir ve izolasyon özelliğine sahiptir.  Trafiğin yoğun olduğu alanlarda PVC sarmal ya da PVC katlanabilir branda kapı sistemlerin teknik özellikleri sayesinde çalışma saatlerinizde işleriniz ve yükünüz biraz daha hafifleyecektir. Uzun ömürlü ürünler olmasının yanı sıra yüksek hızlı gelen rüzgârda bile güvenli kullanım imkânı sağlar ve izolasyon sorunu yaşatmaz.

Otomatik Kapı Brandasının Özellikleri Nelerdir?

Otomatik kapı brandası istanbul sistemlerinin izolasyon özellikli olduğundan yukarıda bahsetmiştik. Öte yanda bu kapılar, vurma çarpma vs. kaza durumlarında otomatik olarak devre dışı kalarak can ve mal güvenliğini korurlar. Hızlı performansları ve esnek yapıları ile oldukça kullanışlı ve işlevsel sistemlerdir İki farklı modellere sahip olan otomatik kapı brandası, iç ve dış mekânlarda kullanımı mümkündür. Hızlı branda olarak da nitelendirilen bu ürünlerin kullanım alanları da oldukça fazladır. Her türlü dış darbe ve çarpmalara karşı modüler olarak tasarlanan kapı brandalar, giriş ve çıkışlarda elinizi değmeden konforlu ve güvenli geçiş imkânı sunmaktadır.

Çeşitlerine göre Otomatik Kapı Branda Modelleri

Otomatik kapı brandası istanbul modelleri sarmal ve katlanabilir olmak üzere iki çeşide sahiptir. Bu modellerin kendi aralarından incelemekte fayda vardır. Sarmal otomatik kapı brandaların daha çok iç mekânlarda kullanılmaktadır. Firmaların üretim tesislerinin içerisinde giriş çıkış yapabileceği şekilde tasarlanmaktadır. Diğer kapı sistemlerine göre servis ya da bakım masrafları çok azdır. Rüzgâra karşı direncini artırmak için boncuk sistemi ve çelik barlar kullanılarak tasarlanmıştır Şeffaf PVC uygulandığı takdirde kapını bir bölümü pencereli olarak tasarlanabilir: görsel anlamda estetik katmak istenildiğinde kapıların üzerinde baskı çalışmaları da yapılabilmektedir. 0.7 ile 0,3 m/ sn. değişen hızlarda çalışabilen bu otomatik kapı brandaları fabrikanızda ya da işletmenizde zaman ve enerji israfını en aza indirmektedir.

Sarmal Otomatik Kapı Brandaları Nerelerde Kullanılmaktadır?

Sarmal kapı brandaları çoğunlukla, alışveriş merkezleri, marketler, soğuk hava depoları, ilaç sanayi, tekstil firmaları, gıda üreten işletmeler, endüstriyel alanlarda, robot kabinleri, kaynak kabinleri, konveyörler gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Katlanır Kapı Brandaları

Otomatik kapı brandası istanbul modellerin arasında yer alan katlanır kapı brandaları da rüzgâr direncine karşı yüksek dayanıklı modellerdir. Sarmal kapı brandalarına göre daha fazla kullanım alanına sahip olan bu brandaların da bakım ve servis maliyetleri de yok denilecek kadar azdır.  Hızlı kanlanır kapı brandalar, uzaktan kumanda ya da metal kütle detektörüne sahip olması sayesinde forklift gibi iş makinelerini hızlı bir şekilde geçmesine olanak tanımaktadır.  Özel şeffaf penceresi ilse olası kazaların önüne geçmektedir.

Katlanır Kapı Brandaların Özellikleri

En bilindik özelliği hızlı ve dayanıklı olmasıdır. Bunun yanı sıra PVC branda sistemi ile imal edildiğinden dolayı diğer kapı sistemlerine nazaran daha fazla uzun ömürlüdürler. Kullanıldığı mekâna uyum sağlar. Esnek kalkış ve durma hızına sahip modelleri ile sabit hızla açılıp kapanan modelleri bulunmaktadır. Katlanır kapı brandalar soğuk havalarda sıcağı, sıcak havalarda ise soğuğu sağlarlar. Gün içinde yüzlerce kez kullanılsa da sisteminde herhangi bir aksaklık meydana getirmez.

Otomatik Kapı Branda Fiyatları

Otomatik kapı brandası istanbul fiyatları ürünün özelliklerine tasarımına ve modeline göre farklılık göstermektedir. Otomatik kapı brandaları ile ilgili net bir fiyat teklifi almak için imalatçı firmalar ile görüşebilirsiniz. Biliyorsunuz ki bir ürünün fiyatlar ürünü kalitesine ve ürünü imal eden firmanın hizmetine göre farklılık göstermektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?