İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.029,7800
 • EURO
  $0,9897
 • ALTIN
  $43.450,0000
 • BIST
  $160,1000
Otomatik Tente istanbul

Otomatik Tente istanbul

Otomatik tente istanbul  bölgesinde rahatlıkla bulabileceğiniz modeller arasındadır. Bölgede çok sık tercih edildiği için üreticiler bu modele daha çok özen göstermektedir. Özel germe sistemin üzerine yerleştirilen ve tüm hava şartları için uygun olarak üretilen tente modeline otomatik tente denir. Özellikle kafe, restoranlar ve sosyal yaşam alanlarında tercih edilir.  Farklı tasarım ve modelleri bulunduğu için her türlü […]

Otomatik tente istanbul  bölgesinde rahatlıkla bulabileceğiniz modeller arasındadır. Bölgede çok sık tercih edildiği için üreticiler bu modele daha çok özen göstermektedir. Özel germe sistemin üzerine yerleştirilen ve tüm hava şartları için uygun olarak üretilen tente modeline otomatik tente denir. Özellikle kafe, restoranlar ve sosyal yaşam alanlarında tercih edilir.  Farklı tasarım ve modelleri bulunduğu için her türlü mekâna rahatlıkla uygulanabilir.

Otomatik Tente Özellikleri Nelerdir?

Otomatik tente istanbul bölgesinde teknolojinin yeni imkânları kullanılarak üretildiği için birçok özelliğe sahiptir. Genel olarak özelliklerini sıralayacak olursak;

 • Otomatik tente raylı sistem üzerine kurulur. Bu nedenle tente istenildiği zaman açılır ve kapanır.
 • Rayların üzerine gergi şeklinde yayılan özel bir kumaşı vardır. Kumaş özeliği sayesinde yaz mevsiminde güneş ışınlarından korunurken kış mevsiminde soğuk ve yağışlı havadan korur.
 • Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.
 • Kullanımı ve temizlenmesi çok pratiktir. Sene de bir defa temizlenmesi yeterlidir.

Tente özelliklerinin avantajlarından yararlanabilmek için mutlaka kaliteli ürünler tercih edilmelidir.

Otomatik Tente Neden Tercih Edilir?

Otomatik tente istanbul firmaları bu tente modelinin tercih edilmesinin en önemli nedenini sahip olduğu özelliklere bağlamaktadır. Özellikle kafe ve restoranlarda yaz mevsiminde açık bahçeler için kolay kullanım imkânı sağlar. Hava şartları olumsuz hale geldiğinde açık alan kapalı hale getirilebilir. Dış mekânları dilediğiniz mevsimde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu tente modellerinin garanti süreleri diğer tente modellerine göre daha uzundur. Uzaktan kumanda yardımı ile alıştığı için konforlu çalışma sistemine sahiptir.

Otomatik Tente Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kullanımı kolay ve büyük avantajlar sağlayan tente modellerini tercih ederken dikkat etmeniz gereken bazı kriterler vardır. İlk olarak seçmiş olduğunuz tente model tüm hava şartlarına uyum sağlayabilen özellikte olmalıdır. Otomatik tente modellerinin en önemli arıza problemi pistonlarda meydana gelen arızalardır. Bu nedenle pistonların durumunu ve kullanım ömrünü sormalısınız. Pistonların makas sistemine yerleştirilip yerleştirilmediğini sorgulayın. Makas bölümüne yerleşen pistonlar sesiz çalışma imkânı verir bu nedenle kullanımı daha konforludur. Tente iskeleti mutlaka paslanmaz malzemeden üretilmelidir. Yağmur ve kar suları tentenin paslanmasına neden olabilir. Rüzgara dayanıklı olması ve yırtılmaması için tentenin kumaşı dayanıklı olmalıdır. Tente yapılacak alanda görüntü kirliliğinin oluşmaması ve dekorasyon uyumu sağlaması için tüm alan tek bir malzeme ile yapılmalıdır.

Otomatik Tente Fiyatları

Otomatik tente istanbul firmaların  ürünlerin fiyatlarını belirlerken dikkate aldığı bazı kriterler vardır. İlk olarak tentenin uygulanacağı alanın kaç metrekare olduğu belirlenir. Tente fiyatı metrekare başına belirlenmektedir. Müşterilerimizin istediği tente sisteminin çeşidi fiyatın değişmesine neden olan aktörlerden biridir. Son olarak tente sisteminde istenen hareket kapasitesi dikkate alınır. Sektörde yer alan farklı tente firmaları rekabet ortamının oluşmasını ve farklı fiyatların yer almasına neden olmaktadır. Tente modellerinin avantajlarından yararlanabilmek için kesinlikle kaliteden ödün verilmemelidir. Ucuz ürünler kısa sürede arızalanarak ekstra maliyet çıkartabilir. Bu nedenle ihtiyacınız ürünü almadan mutlaka piyasa araştırması yapmanızı tavsiye ederiz.

Otomatik Tente Nereden Alınır?

Otomatik tente istanbul firmaları tüm tente modellerinin üretimini ve satışını yapmaktadır. Tente modelleri genellikle sipariş üzerine üretilen ürünlerdir. Tente ihtiyacınız için firmalara başvuruda bulunduğunuzda ilk olarak teknik ekibipler tentenin uygulanacağı alanı analiz yapar. Alan için en uygun tente modeline karar verilir. Alanın boyutuna göre tente hareket sayısı hesaplanır. Tente modelini   almak için üretici firmaların internet sitelerinden sipariş verebilirsiniz. Üretici firmaların mağazalarından da istediğiniz ürünü alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?