İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Otomatik Tente istanbul

Otomatik Tente istanbul

Tente, birçok alanda insanların hayatını kolaylaştıran sistemlerdir. Otomatik tente sistemleri, kolay kullanım özelliği ve muhteşem tasarımları ile kullanıcıya büyük kolaylık sağlamaktadır. Elle çalıştırılan tentelere göre daha kullanışlı ve konforlu ürünlerdir. Özel motor sistemleri sayesinde kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Kumanda sayesinde istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte otomatik tente sistemleri, birçok alanda kullanılmasına olanak sunmuştur. […]

Tente, birçok alanda insanların hayatını kolaylaştıran sistemlerdir. Otomatik tente sistemleri, kolay kullanım özelliği ve muhteşem tasarımları ile kullanıcıya büyük kolaylık sağlamaktadır. Elle çalıştırılan tentelere göre daha kullanışlı ve konforlu ürünlerdir. Özel motor sistemleri sayesinde kumanda ile kontrol edilebilmektedir.

Kumanda sayesinde istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte otomatik tente sistemleri, birçok alanda kullanılmasına olanak sunmuştur. Ayrıca, güneşi algılayarak otomatik olarak açılıp kapanan özellikteki sistemleri de bulunmaktadır. Farklı renk ve modellerde üretilen otomatik tente sistemleri oldukça kaliteli ve uzun ömürlü tente sistemleridir. Otomatik Tente istanbul firması olarak dekoratif ve dayanıklı otomatik tente sistemlerinin üretimi yapmaktayız.

Otomatik Tente Kullanım Alanları

Otomatik tente sistemleri, manuel tente modellerinden farkı olarak birçok alanda kullanım kolaylığı sunmaktadır. Kontrolün tamamen sizde olduğu tente sistemleri, yaz ve kış aylarında kullanılabilir. Tente; yazın güneş, kışın ise yağmur, rüzgâr gibi olumsuz hava koşullarından mekanı korumak için kullanılan sistemlerdir. Otomatik tente sistemleri sayesinde olumsuz hava koşulları nedeniyle kullanmadığınız alanları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Günümüzde birçok işyeri, restoran, kafe, otel, market, mağaza, balkon gibi yerlerde tente sistemlerini görebilirsiniz.

Özellikle kafe, restoran gibi mekânlar, kendilerine daha fazla alan kazandırabilmek adına tente sistemlerini kullanmaktadır. Yağmur yağdığında tek tuşla açılan otomatik tente sistemlerini kapatırlar, tekrar açmak istediklerinde müşterilerini rahatsız etmeden açabilirler.

Motorlu Tente

Motorlu tente kullanımı oldukça kolay dekoratif tente modelleridir. Yazın sıcakta, kışın ise yağmur rüzgâr ve çamurdan korunabilmek için oldukça kullanışlıdırlar. Tek bir kumanda sayesinde istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Motorlu tente sistemlerin isteğe göre üretimi yapılabilmektedir. Birçok renk seçeneği ile ev, ofis, otel, restoran, kafe, bahçe, balkon gibi yerlerde kullanılabilir. Motorlu tente, kullanıldığı alanlarda pratik çözümler sunmaktadır. Kolay hareket etme avantajı sunan otomatik tente istenilen ebatlarda üretilmektedir.

Otomatik Pergola Tente

Otomatik pergola tente; özel olarak tasarlanmış, olumsuz hava koşullarına karşı oldukça dayanıklı sistemlerdir. Otomatik pergola sistemi, özel bir gergi sistemi ile çalışmaktadır. Tüm mekânlara uyum sağlayan sistemlerdir. İstenilen alanlarda istenilen boy ve ebatlarda üretimi yapılmaktadır. Özellikle kafe ve restoran gibi dış mekânlarda ekstra alan kazanmak için çok fazla tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra bahçe ve teras gibi geniş alanların kapatılmasında da kullanılmaktadır. Oldukça dayanıklı ve kaliteli kumaşları sayesinde yazın güneş ışınlarından ve kışın yağmur, rüzgâr gibi olumsuz hava koşullarına karşı tam bir koruma sağlamaktadır.

Raylı sistemi sayesinde uzaktan kumanda ile yönetilebilen mekanizmalardır. Uzaktan hareket ettirilebilen otomatik pergola sistemleri hareket esnasında ses çıkarmaz. Pergola sistemlerinin etrafı kapatıldığında tamamen kapalı bir ortam oluşturulabilir. Buda kafe, restoran gibi işletmelerin daha geniş alanlarda hizmet vermesine imkan sağlamaktadır. Otomatik pergola tente sistemlerinin birçok renk seçeneği bulunmaktadır.

Otomatik Raylı Tente

Otomatik raylı tente, özellikle işletmeler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Kapalı alanlarda sigara yasağı, işletmelerin otomatik raylı tente kullanımını artırmıştır. Bunun yanı sıra yoğun iş temposunda, kapalı ortamlardan sıkılan kişiler açık havada oturmayı tercih etmektedir. Otomatik raylı tente sistemleri sayesinde olumsuz hava koşullarından etkilenmeden keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Tavanı otomatik açılıp kapanan bir sistem herkesin hoşuna gidecektir. Ayrıca otomatik raylı tentenin ve etrafını cam balkon sistemleri ile kapatıp kışında kullanabilirsiniz. Otomatik raylı tente sistemleri ile kış bahçesi de yapabilirsiniz. Alüminyum profiller kullanılarak üretilen bu tente sistemi oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geniş alanlarda kapatmak için oldukça ideal olan bu sistemleri yazında ve kışında rahatlıkla kullanılabilir.

Otomatik Tente Neden Tercih Edilmelidir?

Otomatik Tente istanbul sahip olduğu özellikleri ile birçok alanda rahat kullanım sunmaktadır. Otomatik tente sistemleri, her mevsim kullanılmaktadır. Olumsuz hava koşullarından bağımsız hareket etmeyi sağlamaktadır. Uzaktan kontrol edebilme özelliği sayesinde açıklık-kapalılık derecesi ayarlanabilir. Otomatik sistemlerin kullanımı, pratik ve kolaydır. Otomatik tente sistemleri, oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kaliteli ürünler kullanılarak üretilen tente sistemleri, olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklılık gösterir.

Dayanıklı olmalarından dolayı olası darbelere karşı etkilenmezler ve tadilat gibi sorunlar ile pek fazla karşılaşılmaz. Üretiminde kullanılan motorlar da sağlam ve dayanıklı mekanizmalardır. Otomatik tente sistemlerinin bir özelliği de şık ve dekoratif olmalarıdır. Kullanıcıların hem görsel olarak hemde işlevsel olarak ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaktadır. Birçok kafe, lokanta, otel, mağaza gibi işletmeler, tentenin dekoratif ve zarif görünümü nedeniyle tercih etmektedir. Otomatik tente sistemlerinin zarif ve estetik görünümünü kullanarak ilgi çekici mekânlar oluşturabilirsiniz.

Otomatik Tente Fiyatları

Firmamız tarafından üretimi ve satışı yapılan otomatik tente sistemleri, uzun ömürlü ve garantili tente modelleridir. Birçok alanda kullanıcıya büyük kolaylık sağlamaktadır. Otomatik tente fiyatları uygulanacak alanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Firmamızın üretimli yaptığı otomatik tente sistemleri, 1. Sınıf kalite ürünler kullanılarak üretilmektedir. Kullanılan profiller, kumaş gibi her bir ürün özenle seçilmektedir. Müşterinin isteğine göre otomatik tente yapılacak alanda, uzman ekiplerimiz gerekli ölçüleri alır.

Müşterimizin istediği renk ve modelde tasarlanır. Her bir otomatik tente kullanılacak alana göre özel olarak tasarlanmaktadır. Profesyonel elemanlarımız, otomatik tentenin kurulumunu gerçekleştirdikten sonra gerekli kontrolleri yaparak müşteriye teslim etmektedir. Otomatik Tente istanbul ve ilçelerine en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktayız. En iyi hizmeti daha uygun fiyatlara firmamızda bulabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?