İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.419,5300
 • EURO
  $1,0733
 • ALTIN
  $48.182,6000
 • BIST
  $180,6000
Otomatik Tente istanbul

Otomatik Tente istanbul

Yağmur, kar ve güneş gibi olumsuz hava koşullarından korunmayı sağlayan ve birçok alanda kullanılan ürünlere tente denir. Tente modelleri teknolojinin ilerlemesi ile faklı şekillerde üretilmektedir. Son yıllarda en çok tercih edilen modelleri ise otomatik olanlardır. Otomatik tente istanbul bölgesinde üretilmektedir. Firmamız uzun yıllardır müşterilerine kaliteli ve profesyonel hizmet veren bir firmadır. Kaliteli ürünler kullanarak üretmiş olduğumuz ürünlerimizi […]

Yağmur, kar ve güneş gibi olumsuz hava koşullarından korunmayı sağlayan ve birçok alanda kullanılan ürünlere tente denir. Tente modelleri teknolojinin ilerlemesi ile faklı şekillerde üretilmektedir. Son yıllarda en çok tercih edilen modelleri ise otomatik olanlardır. Otomatik tente istanbul bölgesinde üretilmektedir. Firmamız uzun yıllardır müşterilerine kaliteli ve profesyonel hizmet veren bir firmadır. Kaliteli ürünler kullanarak üretmiş olduğumuz ürünlerimizi satışa sunuyoruz. İşletmelerin en önemli konfor faktörlerinden birisi  otomatik tentelerdir. Geniş fonksiyonları sayesinde kolay kullanım imkânı sunmaktadır.

Otomatik Tente Kullanım Alanları

Otomatik tente modellerinin diğer ürünlere göre kullanım alanları daha geniştir. Özellikle restoran ve kafe gibi mekânlarda kullanılmaktadır. Tente kullanımı sayesinde bu mekânlar yazlık bölümlerini kış aylarında da kullanabilirler. Havanın durumuna göre açılıp kapanabildiği için kullanışlıdır. Evlerin bahçelerinde, teraslarında ve balkonlarında da kullanılmaktadır. Bu alanlarda büyük konfor sağlamaktadır. Kış aylarında da bahçelerin tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. Sosyal mekânların sigara içilebilir alanlarını kullanışlı hale gelir. Son yıllarda çıkan sigara yasağı nedeni ile kapalı alanların kullanımı kısıtlanmıştır. Otomatik tente sayesinde açık alanları kullanışlı hale getirebiliriz.

Otomatik Tente Özellikleri Nelerdir?

Otomatik tenteler yapımında kullanılan malzemeler ve çalışma şekli ile bazı özelliklere sahip olmalıdır. Bu özellikleri sıralayacak olursak;

 • Kaliteli malzemeden üretildikleri için her türlü hava koşullarına uyum sağlayabilir.
 • Uzun yıllar sorunsuz şekilde ve yıpranmadan kullanılır.
 • Bakım ve onarım gerektirmezler.
 • Dört mevsim kullanım imkânı vardır. Özellikle yaz ve kış aylarında tercih edilir.
 • Motorlu tente modelleridir. Motor ömrü uzun oldukları için çalışma prensiplerinde sorun yoktur.

Otomatik tente modelleri sahip oldukları özellikleri sayesinde kullananlara büyük avantajlar sunar. Bu özelliklere sahip tente modellerini almak için mutlaka profesyonel üretim yapan firmalardan alışveriş yapmalısınız. Otomatik tente istanbul firması olarak  üretmiş olduğumuz tüm modellerimiz geniş fonksiyon ve özelliklere sahiptir.

Otomatik Tente Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Otomatik tente modelleri alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalar satın aldığınız üründen memnun kalmanızı ve maddi kayıp yaşamanızı engeller. İlk olarak profesyonel hizmet veren ve kaliteli ürün üreten firmalar ile görüşmeye özen gösteriniz. Motor sayısı fazla olan modeller genellikle daha kullanışlı ve fonksiyonludur. Tente yaptıracağınız mekân ölçüsüne göre motor sayısı fazla olmalıdır. Uzun yıllar kullanılacak ürün oldukları için mutlaka garanti süreleri de uzun olmalıdır. Garanti süresi iki yıldan daha az olan ürünleri tercih etmeyiniz. Ürünü üretici firmadan almanın en önemli avantajı bakım periyotlarında teknik servis aramanıza gerek kalmamasıdır. Bu nedenle alışveriş yaptığınız firmanın mutlaka üretici firma olmasına özen gösteriniz. Piyasa değerinin altında olan ürünlerin ömrü kısadır. Hava şartlarına karşı dayanıksızdır. Bu nedenle fiyattan kazanç sağlamak için kullanışsız ürünler almanızı tavsiye etmiyoruz. Ürün almadan önce acele etmeden detaylı araştırmalar yapmalısınız. Sektörde isim yapmış, ürün kalitesi kanıtlanmış ve müşterilerinden olumlu geri dönüşler alan firmalar ilk tercihiniz olsun.

Otomatik Tente Dekorasyonu

Tente modelleri farklı renk, kumaş dokusu ve geometrik şekilleri sayesinde mekân dekorasyonlarında çok büyük önem taşımaktadır. Son yıllarda üretilen otomatik tente modelleri üzerine aydınlatma araçları eklenerek farklı bir dekorasyon şekli geliştirilmektedir. Fonksiyonları ve dekoratif görünümleri sayesinde kafe, restoran, otel ve diğer sosyal mekânlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Mekânın amacına uygun olarak farklı renklerde özel olarak üretilebilir. Sosyal eğlence mekânların canlı renklerin kullanılması tavsiye edilmektedir. Tente modeli ile estetik bir görüntü oluşturmak için üretici firma ile öncesinde görüşerek mekân analizi talep edebilirsiniz. Teknik ekibimiz mekânınıza gelerek en uygun dekoratif otomatik tente modelini üretmektedirler. Firmamızın üretmiş olduğu modeller içerisinden çok şık ve farklı tasarım ürünlerini satın alabilirsiniz. Geniş dekoratif özelliklere sahip olan ürünlerimiz ile şık ve estetik bir mekânı kolayca oluşturabilirsiniz.

Otomatik Tente Fiyatları

Otomatik tente fiyatları bazı kriterler dikkate alınarak belirlenir. Bu kriterler, tente modelinin boyutu, motor sayısı, üretici markanın kendi fiyat politikası göz önüne alınır. Sektöre yeni girmiş üretici firmalar ve satış yapan firmalar müşteri kazanmak için piyasa değerinin altında hizmet vermektedir. Kaliteli olan ürünlerin maliyeti genellikle yüksektir. Maliyeti yüksek olan ürünün de satış fiyatları belirli bir miktarın altına düşmez. Bu nedenle piyasa değerinin altında satış yapan firmalar ile alışveriş yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Aksi halde otomatik tente avantajlarından yararlanamaz ve kısa sürede yeni bir tente almak zorunda kalabilirsiniz. Otomatik tente istanbul üretici firması olarak ürünlerimizi fabrikadan müşterilerimize sunduğumuz için her bütçeye uygun ve kaliteli ürünlerimiz mevcuttur. Tente satışındaki aracı kurumlara ücret ödemeden direk fabrikamızdan alışveriş yapmanız maddi açıdan daha uygun olacaktır.

Otomatik Tente Nereden Alınır?

Tente modelleri genel olarak hazır halde bulunmayan ürünlerdir. Her mekânın şekli ve ölçüleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle tente yapılacak alan ilk önce analiz edilir ve mekânın ölçülerine uygun olarak üretim yapılır. Bazı kurumlar fabrikaların üretmiş oldukları ürünü mağazalarda katalog üzerinden müşterilere satış yapar. Bu firmalar komisyon üzerinden kazanç sağladığı için tente modellerini olduğundan daha maliyetli fiyatlara satmaktadır. İhtiyacınız olan otomatik tente modellerini üretici firmalar ile iletişime geçerek satın alabilirsiniz. Firmaların internet sitelerinden ürün talep formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?